Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Anonymous

Misafir

1

Sunday, 4.03.2007, 10:15

Bende Bir TEMA hAZIRLADİM ama KOYAMİYORUM SİTEYE

SELAM BANA YARDIMCI OLURSANİZ SEVİNİRİM TEMAYI SITEYE NASIL EKLECEM

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 4.03.2007, 13:07

slm ZoRBeY,

tema eklemek istersen üyelerimizden gelen temalar bölümüne, bir screenshot yapip resmini IMG tusuyla ekliyeceksin, tabi resim netde bulunmali, yani url olarak vereceksin, tek sitemize ekliyecegin belge .fcp olacak, bunu yeni actigin baslikta eklenti olarak yükliye bilirsin.

Üyelerimizin temalari --> http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=135

Anonymous

Misafir

3

Sunday, 4.03.2007, 21:18

Beceremedim be Saglik olsun ne Yapalım Kısmet Degilmis:((

SeLamun Aleykum :cry: neyse Saglık olsun Gene yapamadım ılkes Boyle Bır FORUM sİTESİNE gırı yorum Ama Beceremedim Ne yapalım bende Bir tANe hazılrmistım Dedim bİR dE bEN eKLİyEYİM bEL kİ iyi Dir Dİye AMa Kısmet oLMadı Cevap ıCIN cOK tSkLER ((((Administrator))))

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 4.03.2007, 21:29

zorbey kardes inanin yapamiyacak brsey yok bakin size daha iyi yardimci olacak bir link verecem orayi inceleyin siz bakin burada http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=15209#15209 bakin burada size yardim edecek hesey var sizbir dolanin siteyi göreceksiniz

Anonymous

Misafir

5

Sunday, 4.03.2007, 21:43

Sahin kardes Cok Tskler Kardes BılmıyoruM ınsallaha Bu Mesahj OKURSUN Allaha rAZI OLSun yardımın ıcın Bakayım ınsallaha Bu Sever yaparım