Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ozek-01

Stajyer

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 23.05.2007, 16:54

tsk kardes verdigin bilgi icin güzel bir anlatim savul var olun sagılar :aycicek:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 22.06.2007, 22:45

süpersin artik bende yapcam abi bravo alkisss :))

xonurx

Acemi

• Özel mesaj gönder

23

Sunday, 24.06.2007, 10:41

cok güzel olmus abi bu anlatım ins.bende yapıcam flat cast teması

gncturk

Acemi

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 11.07.2007, 08:07

Resim upload için üyelik istemeyen sitelerde var örnek : www.imageshack.us ve turk siteleri var googlede arama ypın bulursunuz oke

gncturk

Acemi

• Özel mesaj gönder

25

Wednesday, 11.07.2007, 08:11

ayrıca chatradio darkı seçin sonra expert mode tıklayın daha sonra kaydetme x kilit resimlerin oldugu kısımda ki altıncı yani resim seçe seçeneğini tıklayın sonra açılan sayafadan bilgisayarınızdan resmi seçin daha sonra easy mode tıkla işte görünüm :

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Wednesday, 11.07.2007, 08:29

gncturk, pek yararli bilgi vermemissin ;)
1. resimleri bilgisayarindan radyoya yüklersen, dinliyicilerde cok gec acilir.
bilgi sayarin baglantisina ve dinliyicilerin sayisina bagli 3 dakika bile sürebilir!
2. resimlerin büyüklügü 100KB den büyük olamaz.
3. imageshack resimleri cok cabuk siliyor, ve cok kullanildigindan zaman zaman cooook yavas aciliyor. ;)

arkadas_ca

Stajyer

• Özel mesaj gönder

27

Wednesday, 1.08.2007, 22:23

tema yapım dersinde gösterdiğim www.resimci.org. ve www.yukle.tc. // de var arkadaşlar.. bunları çoğaltabiliriz.

ASLIHAN

Stajyer

• "ASLIHAN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Tuesday, 2.10.2007, 18:33

ya :( utanarak soruyorum çetin kardeşim :$ url yi baska bir siteden alip yapsak olmazmi :( tamam çok cahilim yüzüme vurma

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Tuesday, 2.10.2007, 19:54

Alıntı sahibi ""ASLIHAN""

ya :( utanarak soruyorum çetin kardeşim :$ url yi baska bir siteden alip yapsak olmazmi :( tamam çok cahilim yüzüme vurma

O siteden url almanız şart degil farkli sitelerde olabilir ...

örnek --- >İmagehackve benzeri sitelerden ...

ASLIHAN

Stajyer

• "ASLIHAN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 2.10.2007, 21:04

OLEYYY TAMAM OZAMAN SAGOL CANIMMMM

• Özel mesaj gönder

31

Wednesday, 3.10.2007, 07:35

ellerine sağlık emeğe saygı lütfen

ekremekrem

Stajyer

• "ekremekrem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Wednesday, 3.10.2007, 10:27

paylaşım için sağol güzel anlatmışsın emeğine sağlık

canem

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

33

Thursday, 18.10.2007, 20:34

Vallahi ellerine saglık bakarken hayran kaldım sana....Her an aşık olabilirim :)

tarkanbug

Stajyer

• Özel mesaj gönder

34

Thursday, 18.10.2007, 20:37

arkadaşim senin bu centilmenliginden dolayı önce kutluyorum
gerçekten çok tesekkür ediyor saygilarımı sunuyorum .
Emegi geçenlerin eline saglık diyorum yalnız sizin yazdıgınız gibi tema veya fcp paylaşma yeri alaturkada bulamadım kaldirilmis galiba

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

35

Thursday, 18.10.2007, 21:29

Alıntı sahibi ""canem""

Vallahi ellerine saglık bakarken hayran kaldım sana....Her an aşık olabilirim :)

:lachab:

Alıntı sahibi ""tarkanbug""

sizin yazdıgınız gibi tema veya fcp paylaşma yeri alaturkada bulamadım kaldirilmis galiba

yoo ne münasebet :D
AllaTurkaa Temalari:http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=114
Üyelerden gelen Temalar:http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=135

anasayfadan bulabilirdin ama nesse ;)

**BeBeTo**

Stajyer

• Özel mesaj gönder

36

Sunday, 2.12.2007, 06:19

[/b]emeginee yureginee saglik cetin kardess tskkurler bölee bi faydalii konuyuu incee detayinaa kadar anlattigin icinn tbrkler ayricaa :h050:

• Özel mesaj gönder

37

Wednesday, 2.01.2008, 14:04

süperrrrrr baska kaynaga gerek duymiyacak kadar net ve acikkk ellerine ve emegine saglikk

• Özel mesaj gönder

38

Sunday, 27.01.2008, 21:54

MERHABALR

MERHABALAR BEN ÇOK KISABIR SÜREDİR ÜYE OLMAMARAMEN BURDA ÇOK ŞEY ÖGRENDİM ÖZELLİKLE EMEĞİ GEÇEN HERKEZE TEŞKKÜRLERİMİ SUNAMAYI BİR BORÇ BİLYORUM. TEMALARINIZ ÖZELLİKLE HARİKA FAKAT BEN SADECE
HAZIR OLAN TEMALARI KENDİME UYARLIYORUM , KENDİM TEMA YAPMAK ISTİYORUM NASIL OLACAGINIDA BİLMİYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIIZ ÇOOOOK SEVİNECEĞIM İLGINIZ VEDE DUYARLILIGINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞKKÜRLER BU KONUDA BANA :up: E POSTA ATABİLİRSİNİZ:)

• Özel mesaj gönder

39

Friday, 29.02.2008, 13:29

teşklerde resim upload'ı için www.imageshack.us sitesi var üyelikte gerektirmiyor direk upload yapıpıor ynde tşkler :)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

40

Friday, 29.02.2008, 14:07

Re: MERHABALR

Alıntı sahibi ""efulim_mk""

MERHABALAR BEN ÇOK KISABIR SÜREDİR ÜYE OLMAMARAMEN BURDA ÇOK ŞEY ÖGRENDİM ÖZELLİKLE EMEĞİ GEÇEN HERKEZE TEŞKKÜRLERİMİ SUNAMAYI BİR BORÇ BİLYORUM. TEMALARINIZ ÖZELLİKLE HARİKA FAKAT BEN SADECE
HAZIR OLAN TEMALARI KENDİME UYARLIYORUM , KENDİM TEMA YAPMAK ISTİYORUM NASIL OLACAGINIDA BİLMİYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIIZ ÇOOOOK SEVİNECEĞIM İLGINIZ VEDE DUYARLILIGINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞKKÜRLER BU KONUDA BANA :up: E POSTA ATABİLİRSİNİZ:)

pardon efuli ama demek istedigini anlayadim, nasil kendine gore uyarliyrosun temalari, umarim emek verenin imzasini silmekden bahsetmiyorsundur :blink:
ustelik burdan cok seyler ogrendiginden bahsediyorsun, nasil tema yuklenir fcp hazirlanir konularina bakdinmi peki, bakmani tavsiye ederim , arama buttonunu kullanarak yada foruma bakarak bunu yapabilirsin, ve yanlis anladim sanirim msn le ulasin bana diyorsun, yoksa ozel yardim talebimi oluyor bu msn uzerinden, neyse umarim aradigin bilgileri bulursun, simdiden kolay gelsin ...

birde unutmadan buyuk harfle yazmak sesini yukseltmek ve kabalik anlamina geliyor net aleminde, lutfen kucuk harfler kullanalim, radyolarda oldugu gibi...