Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "dj_isyanatesi"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 5.03.2007, 15:04

yardim flatcast radyo indexi

arkadasla yeni bir radyo açtım radyo güneş adı altında yanlız güzel bir tema bulmadım bana radyo güneşi anımsatan bir tema yaparsaniz çok sevinirim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 5.03.2007, 15:32

tema yapiyorum ben ugrasam biraz ustunde belki birseyler yapabilirim
olursa burda paylasirim sende alirsin kardes
ama bu isler ismarlama olmaz simdi burdakilerle idare et

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 5.03.2007, 22:21

Arkadasim günesli, denizli bi tane temayi ben yapmistim, fakat sonra biraktim ve sildim o temayi. Nedenini aciklayabilirim. Radyolari kullanan arkadaslarda sanirim bunu bilir. Temalarin acik renkli olmamasi gerekir. Cünkü radyoda olanlarin gözlerini aliyor, biraz daha koyu renkli temalar o yüzden daha tercih ediliyor, sonucta güneste cok parlak bir renkte oldugu icin dinleyicilerin gözlerini zorlar. Belki günes batisiyla ilgili bir tema yapilabilir ama buda senin istedigin türde olurmu bilemem. Sadece fikrimi söylüyorum

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 5.03.2007, 22:35

ya ben yanlis anladim ya siz yanlis anliyorsunuz... dj_isyanatesi, istedigi bir flatcast temasi degil, bir index sayfasi...

fakat ben bundan sonra birdaha index sayfasi yapmiyacam... yaptiklarimida kaldirmayi düsünüyorum...

en azindan 40 sitede gördüm benim saatlerce hazirladigim indexleri ve grafikleri kullanipta altindaki imzami kaldirip yerine Created by kendi ismini yazmislar...

bundan sonra kendiniz yapin ve altinada kendi imzanizi atin...
yalanci olmazsiniz ;)

aypare

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 6.03.2007, 02:58

EVET AL-PI HAKLISIN
BU DEMEKTIRKI EMEGE SAYGI GÖSTERILMEDIGI
COK ÜZÜCÜ
BENDE BUNU TEMALARDA GÖRDÜM VEDE COK ZORUMA GITTI :cry:

:kelebek:

Anonymous

Misafir

6

Thursday, 15.03.2007, 17:05

Selam arkadaşlar güneş bi istekde bulunmuş işi bilenler için 2 dk lik bi şey hem temaların altına imza atmak nedirki önemli olan kendiniz tatmin olun paylaşımın amacı bu değilmidir sizce illa reklam mı olacak begenirsen kullanırsın arkadaş boyut büyüdüğü için yüksek kalite kaydedemedim basit bi şey ama iyi yayinlar selamlar

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 15.03.2007, 17:35

Alıntı sahibi ""omaja""

Selam arkadaşlar güneş bi istekde bulunmuş işi bilenler için 2 dk lik bi şey hem temaların altına imza atmak nedirki önemli olan kendiniz tatmin olun paylaşımın amacı bu değilmidir sizce illa reklam mı olacak begenirsen kullanırsın arkadaş boyut büyüdüğü için yüksek kalite kaydedemedim basit bi şey ama iyi yayinlar selamlar

hazir bir resmin üzerine birkac yazi yazarak, zaten imza atmak dogru olmaz.
Fakat arkadasin istedi radyo temasi degildi, onun istedi bir index (template) buda 2 dakikalik birsey olmadigindan eminim.

bunlara benzer birsey

1. http://www.radyo.allaturkaa.de
2. http://test.allaturkaa.de

Anonymous

Misafir

8

Friday, 16.03.2007, 01:51

ceren arkadaşım tema istiyor dikkat etdiysen hem fazla söze gerek yok istemezse kullanmaz sen efelik yap onun istediğini yap istersen kişilerin yaptıklarını küçümseyip laf üretmekden iyidir bence ama arkadaş isterse site de yapabilirim selamlar

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 16.03.2007, 01:58

omaja orda tema deilde hostingten bahsedile bilir ama sende baya bir sinirli konusuyorsun bence lazimsa zaten alir kullanir
lazim deilsede niye bunun böle olmadigini anlatan arkadasimiza kiziyorsun ki
daha sakin olalim lutfen

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 16.03.2007, 02:23

Konu tema veya portal eger kişi bu işlerle ilgili ve becerikli ise kendi temasını, sayfasını yapar, Yok eğer ilgili değil hazır bir tasarım istiyorsa yapan kişiye de saygı göstermesi gerekir.

Tasarımcı kendi adını sayfanın altına rahatsız etmeyecek bir boyutta yazar genelde bunu neden değiştirirler anlamakta zorluk çekiyorum,

Al-pi dostum koca forum scriptinin altında neredeyse okunmayacak kadar küçük yazan yapımcı notlarını bile siliyolar. Ne denir ki!

Anonymous

Misafir

11

Friday, 16.03.2007, 02:32

özür arkadaşlar sizin dediğiniz gibi olsun

Anonymous

Misafir

12

Friday, 16.03.2007, 17:25

Trinity ben yıllardır forum sitelerinde paylaşım içindeyim radyo ile ilgilenen kişiler genelde paylaşımı sevmez bunu iyi bilirim böle bi forum açılınca sevinmiştim ama senin tutumun hala değişmemiş burada herkes düşüncelerini saygı çerçevesinde paylaşır ben fikrimi yazdım ayrıca yeni üyesin diye tehditlerini de kendine sakla yazdıklarımdan rahatsız oldunsa banlarsın ama unutmaki bura özel radyon değil forum sitesi dayanamıyorsan kendini banlarsın üyeliğim durduğu sürece düşündüklerimi yazarım beğensende beğenmesende bence bala beni :))))))

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 16.03.2007, 17:54

omaja,
imzanin ne önemi var?
ben kisaca düsüncemi anlatayim.

Ilk yaptigim temalar, cok basit ve hic güzel degildi...
fakat bazi yabanci radyolara girince ve benim temalarimi görünce , beni cok sevindirdi, ve daha güzellerini yapmaya calisdim, bazi temalar 7 saatimi aldi.
Index (radyo portal) ler ise 20 saateden fazla sürüyor, ve elimden geldigince gelistirmeye calisiyorum.
Fakat radyolara girince imzalara bakinca gördüklerim
created by Selahatin disigned by cemilbaba vs vs. .. eh gelde devam et.

Anonymous

Misafir

14

Friday, 16.03.2007, 18:34

:))) onu yapanların karekteri öyle demekki düşünceli olsalar kendiler yazarlar altına alaturkadan alıntıdır diye ama bu seni üzmesin ben radyo yayını ile ilgilenmem emekli biriyim ve photosop ile programlara merakım var ama her konuda iyi bir paylaşımcıyım diyebilirim genişde bir arşivim var bir arkadaşa yardımcı olabildiysem o gün daha rahat oluyorum ama renkler ve zevkler meselesi önemli olan iyi vakit geçirebilmek haklısın o konuda benimde dikkatimi çekiyor ama her insan üretmeyi sevmeyebilir bazıları çalmakdan hoşlanır;))))

15

Saturday, 7.04.2007, 16:24

Alıntı sahibi ""Al-Pi""

omaja,
imzanin ne önemi var?
ben kisaca düsüncemi anlatayim.

Ilk yaptigim temalar, cok basit ve hic güzel degildi...
fakat bazi yabanci radyolara girince ve benim temalarimi görünce , beni cok sevindirdi, ve daha güzellerini yapmaya calisdim, bazi temalar 7 saatimi aldi.
Index (radyo portal) ler ise 20 saateden fazla sürüyor, ve elimden geldigince gelistirmeye calisiyorum.
Fakat radyolara girince imzalara bakinca gördüklerim
created by Selahatin disigned by cemilbaba vs vs. .. eh gelde devam et.

haklısın admin. emeğe saygı olmayacaksa emeklemesi lazım herkesin....

adem1961

Stajyer

• "adem1961" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 2.04.2010, 17:19

selamün aleyküm arkadaslar yardimiza ihtiyacim var lütfen yardimci olun googlede radiom göstermiyor yardimci olursaniz sevinirim bana ulasabileceginiz msn adrem edit:msn tsk ederim simdiden

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 2.04.2010, 17:33

adem1961, flood atmakdan vazgec yazdigin butun mesajlari siliyorum,
soru soracaksan icinde msn adresi bulunmayan tek bir konuda soru sor, su ana kadar 5 mesajini sildim...

• Özel mesaj gönder

18

Friday, 2.04.2010, 17:46

Alıntı sahibi ""adem1961""

selamün aleyküm arkadaslar yardimiza ihtiyacim var lütfen yardimci olun googlede radiom göstermiyor yardimci olursaniz sevinirim bana ulasabileceginiz msn adrem edit:msn tsk ederim simdiden

Arkadasim Google'da siralanmak o kadar basit degil bunu ögrenmek icinde
yanlis soruyu sordun bence cünkü anlat anlat bitmez bu konu bin bir yolu
var google da siralanmak icin bu konu hakkinda önce genis bilgi toplayip
ardindan detaylari danismani tavsiye ederim misal nasil güclü meta tag
ve title eklersin sitene, yada nasil directorylere ve arama motorlarina(misal google)
eklersin siteni, yada google nasil siteleri okuyor senin sitenide okumasi icin
iceriginin nasil olmasi gerektigini vs arastirmani tavsiye ederim ardindan
daha güzel sorular sorabilirsin ve eminim sana yardimci olmak cok daha basit olur...
daha dogrusu sana yardimci olmak mümkün olur ;)