Giriş yapmadınız.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 23.04.2009, 18:53

Msn den Müzik Indirirken Yayin Düsüyor

Selam dostlar

Dj yayinda iken elinde olmayan sarkilari arkadaslarindan msn yolu ile alirken veya indirme programindan sarki indirirken yayin düsüyor. Neden Olabilir ? Cözümü Nedir ? Yardimci olacak dostlara simdiden tesekkür ederim.

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 23.04.2009, 19:25

Bir çok nedeni olabilir Bu arkadaşın bilgisayarında sorun olabilir bir dosya indirirken bağlantı hızı yavaşlar zaman zamanda hattın kopmasına neden olur bahsettiğinize göre dosya alırken kopma yaşıyorsunuz yayındayken birden fazla dosya almamaya çalışın eğer bağlantı hızınız düşükse yayın sırasında dosya almayın dediğim gibi bunun birçok nedeni olabilir net birşey söylemek çok zor

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 27.04.2009, 04:47

Degerli bilgileriniz için tesekkür ederim. Size katiliyorum. Ben hatta dj nin pc sinde virüs olabilir düsüncesi ile format atilmasini önerdim ve format atildi. Düsme olmuyor ama bu seferde mixere sarki ekledigi zaman mevcut sayfa otomatik olarak baska sayfaya geçiyor. Yani Dj nin istemi disinda sayfa degistiriyor. Bu neden olabilir?

4

Monday, 27.04.2009, 09:28

esalet,

devamlı başka sayfalar açılması flatcast la alakalı bişey olduğunu sanmıyorum

explorer başlat sayfasına netten bulaşan zararlı yazılımlardandır diye düşünüyorum