Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 28.04.2009, 18:57

VISTA YENI SURUM 2009

SELAM ARKADASLAR BENIM KULLADIGIM PC VISTA AMA INTERNET SAYFASI ACILIRKEN SAYFA DONUYOR VE ACILMIYOR VE SAYFAYI SILMEK ICIN STR ALT ENIF TUSLARINI KULANARAK KAPATA BILIYORUM BUNUN HAKKINDA BANA YARDIM CI OLURSANIZ SEVINIRIM HANGI PRORAMI YUKLEMEM LAZIM :blink1:

ENeRGy

Orta Düzey

• "ENeRGy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 28.04.2009, 21:38

selam kardes verildimi Bilmiyorum ama bu program isine yarar insallah ..

Advanced SystemCare Pro 3.0.0.586 + Serial

Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows'unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced SystemCare, diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced WindowsCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha istikrarlı olmasını sağlar.

Faydaları :
Sadece 1 klik
*Tüm işi 1 klikle bitirir.
* Sisteminizi, 1 dakikada tarar ve problemleri düzeltir.

PC'niz için 360° koruma
* Güncel tanımlamalarla, bilgisayarınızı casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı tarar ve saptadıklarını siler.
* Casus yazılımların, kötü web site içeriklerinin bilgisayarınıza yüklenmesini engeller.
* Bilgisayarınızda yaptığınız tüm aktivitelerin günlüklerini siler.

Bilgisayarınızı %100 tamir eder ve korur
* Geçersiz kayıt defteri girişlerini tarar ve düzeltir.
* Hatalı otomatik başlangıç nesnelerini saptar ve devredışı bırakır.
* Sistem konfigürasyonunu tamir eder, sistemin geç açılmasını ve sistem çökmelerini engeller.

PC performansını 3 kata kadar çıkarır
* Windows'un kullanmadığı gereksiz dosyaları tarar ve siler.
* Windows'u optimize ederek, internet hızını arttırır ve Windows'un gücünü kaybetmesini önler.

Yenilikler
+ Yeni bir kayıt defteri düzenleyicisi eklendi.
+ Kullanıcı arabirimi güçlendirildi.
+ Dil paketi güçlendirildi.
* Windows Vista'daki GUI hataları giderildi.
* Genel hatalar giderildi.

A Click A Day For Computer Repair, Protection & Optimization! This comprehensive PC-care utility has a one-click approach. Advanced SystemCare v3 (Formerly Advanced WindowsCare ) helps protect, optimize, clean, and repair your computer and Registry – with daily use. With just 1 click, slow down, freeze and crash are over. Advanced SystemCare is the most easy-to-use, intelligent and powerful next-generation system utility to repair your computer and let your windows fly. Advanced SystemCare is a very useful system tweak application.

Advanced SystemCare v3 has New Features, New Interface, New Functions, Improved Scanning, Cleaning, Repairing, and Optimizing, Triple Backup Mechanism and Faster Loading. With the novel system technology, Advanced SystemCare empowers you to run your computer faster, more stably and more efficiently than with any other system utilities.

Features of this fantastic, award-winning, 100% free program include:
* Ending slow downs, freezes, crashes, and security threats.
* Scanning and finding what other utilities miss on your PC.
* Keeping your PC error-free and running more smoothly than ever.
* Designed for Windows Vista, XP, and 2000.
* Over 10,000,000 downloads since 2006.
* Availability is free of charge for private use.
* Plus, Advanced WindowsCare Personal is 100% safe and clean with no adware, spyware, or viruses.

arkadaslar dosyadaki key calısmaz ise bunu kullanınız.test edildi.

Serial: edit ----->Beratcan

NOT: Serial crack paylaşımı yasak lütfen AGK'i okuyunuz -----> Beratcan

Download linki değiştirilmiştir kendi sitesine yönlendirme yapılmıştır ---> Beratcan
Download link: http://www.iobit.com/advancedwindowscareper.html

3

Wednesday, 29.04.2009, 08:24

by-ilker06,

windows un explorer önyükleme dosyası hata görmüş. geçici çözüm olarak ctrl - alt- del den işlemler bölümünden expolerer görevini sonlandırıp daha sonrada yeni görev - çalıştır dediğinde sorunsuz çalışışır bu normal.

sorununu halletmek için
Başlat > Çalıştır'a sfc /scannow yaz ve onar.

NOT: bunu güvenli kipte admin altında yapman gerek. kolay gelsin

yine olmaz ise denetim masasında hata denetimi yap vardır ordan hata denetimi yaptırırsanız sizin explorerde oluşan hatayı microsoft 'a rapor edecektir ve gerekli güncellemeyi microsoft size vista explorer güncelleştirmesi diye gönderecektir

yanlız bu anlattığım lisanslı vistalarda olur bilginize

4

Wednesday, 29.04.2009, 18:58

tskelr berat abi tskler ENeRGy

emre çilingir

Orta Düzey

• "emre çilingir" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 9.09.2009, 10:52

by-ilker06, advanced programını tavsiye ederim bendeki sürümü biraz düsük ama sistem hatalarını bulup temizleme özelligi var yani pc yi donmalardan kurtariyor ram hatalarını gideriyor