Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Atakan29

Stajyer

• "Atakan29" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Atakan29"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 4.05.2009, 18:31

RADYOLARA GİREMİYORUM ???

Ayni Exloler Sayfasi Üzerinden Herhangi Bi Radyoya Giriyorum Aciliyor,Yine Ayni Sayfa Üzerinden O Radyodan Cikip Baska Bi Radyoya Gecis Yaptigimda Radyo Acilmiyor Ve Karisma Bu Yazi Cikiyor... !!!

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

NOT:Modem Üzerinden Ve Pc'Den Port Acik[/color]

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 4.05.2009, 18:43

Atakan29,
Arkadasim aramayi kullanabilirsin bir dahaki sefer, burada senin soruna benzer bir sorun var buyur

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=147249#147249 :gerigit:

Atakan29

Stajyer

• "Atakan29" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 5.05.2009, 00:24

RADYOLARA GECIS YAPAMIYORUM ???

Harry® Verdiginiz Adreste Bana Yardimci Olacak Bi Konu Yok,Onlar Yayindaki DjLe ILgili Cevaplar Yazmislar..Oysaki Benim Sorunum Baska Ayni Exloler Sayfasin Üzerinde Bi Radyodan Cikip Digerine Gectigimde 2 ncisinde Assagidaki Yazi Cikiyor,,Yani Sandigim Kadariyla 2 nci Radyoya Gectigimde Exloler 1 inci Adresi Daha Kapatmamis Oluyor Bu Sorunu Nasil Cözemem Gerekiyor Yada Bunun Nedeni Ne Olabilir ??? Daha Önce Böyle Bi Sorunla Karsilasmadim Bi Kac Gündür Bu Sorunu Yasiyorum...

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 5.05.2009, 02:27

@Atakan29,

www.allaturkaa.de/radyo/ <-- buraya bir gir, 15 dakika radyonun degismesini bekle... ordada ayni hatayi verecekmi?

(15 dakika beklemek istemezsen [Güncelle] tikliyarak yayini degistirebilirsin)

sonucu bildirirsen yardimci olabilirim ;)

edit:
ayrica harry'nin verdigi linkte beratcan "veya" ile sorununu aciklamis ;)
bir radyodan digerine gecerken 3-5 saniye bosluk gerekiyor
IE 6-7 bu zamani sayfa degisiminde harciyor, firefox veya IE 8 birazdaha hizli oldugundan zamanindan evel radyoya ulasmis oluyor.

Atakan29

Stajyer

• "Atakan29" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 5.05.2009, 16:54

NuRiye Evet Dediklerinizi Aynen Yaptim Yine Ayni Hatayi Veriyor..Exloler 8 ide Yükledim Birde Onunla Denedim Yine Ayni Hatayi Veriyor.NOT:Dinleyici Olarak Ayni Exloler Sayfasi Üzerinden Bi Radyodan Cikip Digerine Gecis Yaptigimda Böyle Bi Yaziyla Karsilasiyorum..Defalarca Yenilememe Ragmen Yine Ayni Sey Oluyor..Baska Bi Radyoya Girmem Icin Ilkini Kapatip Yeni Bi Exloler Acarak Girebiliyorum..!!!

6

Tuesday, 5.05.2009, 17:27

Atakan29,

bu hatanın bitek açıklaması var

ingilizce hata mesajı

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible

açıklaması

Siz, kendi yayınınız varken bir ikinci bir başka yayını almayı yada herhangi bir radyoya dinleyici olarak girmeyi denediniz. başka açıklaması yok !!

Üzgünüm hem yanıncı hem dinleyici olamazsınız

Atakan29

Stajyer

• "Atakan29" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 5.05.2009, 21:38

beratcan

Ben Yayin Yapmiyorum Zaten,Söyle Yazayim Ozaman Sadece Dinleyici Olarak >>>Ayni Exloler<<< Sayfasi Üzerinden Radyo Radyo Geziyorum Ve Ilk Girdigim Radyo Sorunsuz Aciliyor Ama Ordan Cikip Baska Adreslere Gecis Yaptigimda Ordan Sonrasi Acilmiyor Bu Yaziyla Karsilasiyorum,Yani Konu Bu...

8

Tuesday, 5.05.2009, 21:51

Atakan29, Yayın yapman gerekmez
Dinleyici olarakda 1 den fazLa Radyoda mevcut olamazsın

Atakan29

Stajyer

• "Atakan29" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 5.05.2009, 23:33

ßy-_Rmx,

Yaw Beni Neden Kimse Anlamiyor Yada Derdimi Anlatamiyorum Ben Heralde,1 Den Fazla Radyoda Kalmak Zaten Mümkün Degil Bunu Biliyorum,Bidaha Tekrarliyorum Ki: Exloleri Ilk Actigimda Herhangi Bi Radyoya Sorunsuz Gidiyorum Ve Ordan Cikiyorum Herhangi X Bi Radyoya Gecis Yaptigimda Bu Yaziyla Karsilasiyorum Defalarca F5 Lememe Ragmen Acilmiyor Yani Exloleri Kapatip Yeniden Acmam Gerekiyor Umarim Bu Sefer Anlata Bildim...???

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 5.05.2009, 23:53

Atakan29,

ben anliyorum derdini...
her oturumda bir radyoya izin veriyor, eger allaturkaa radyosunbdada bu sorunu yapiyorsa (cünkü 5 saniye bekletiyor) IE ayarlamasinda yanlis var...

cerezleri temizle, cerez ayarlarina bak,
faydali olmazsa firefox veya opera yi önerebilirim!

11

Wednesday, 6.05.2009, 09:44

Atakan29,

yukarıdaki hatanın sebebi ve açıklaması o olduğu için yazdım
yanlız şunuda deyim siz diger bir radyodan çıkıp başka bir radyoya girdğinizde o hatayı almanızın sebebi herzaman başka bir yayını almağa çalıştınız anlamında değildir

nedeni ise şu bazı işletim sistemlerinde rem düşüklüğü işlemci ısınması veya işlemci hızı veya zararlı yazılımlar explorer hataları vs.vs gibi durumlardan dolayı siz radyodan çıksanız dahi çıktığınız radyo sizin explorerden geç düştüğü için bir diger radyoya geçişte problem yaşıyo olabilirsiniz ve ister istemez o hatayı alırsınız çünkü bir diger radyo explorerden düşmediği ve ikinci radyoya girdiğiniz içindir

bunun basitce çözümü exploreri kapamak veya pc yi resetlemek veya CTRL > ALT > DEL tuşları ile exploreri düşürmek

en kolay yolu ise Ipek1988, arkadaşın önerdiği başka bir internet tarayıcısı kullanmak

Atakan29

Stajyer

• "Atakan29" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 7.05.2009, 14:11

Ipek1988

Sonunda Beni Tam Anlaminda Anlayan Birinin Ciktigina Sevindim,Tsk Ediyorum Ipek1988 Ne Demek Istediginizi Cok Iyi Anladim Ve Uyguladim Sonuc Basarili Oldu...Bunun Icin Sana Bikez Daha Tskler Ediyorum..SaygiLar..! :up:

beratcan

Sizede Yeniden Aciklamada Bulundugunuz Icin Tsk Ediyorum,En Azindan Karsima Cikan Yazinin Ne Anlama Geldigini Ve Buna Nelerin Neden Olabilcegi Hakkinda Bilgi Almis Oldum Cok SaoL..!

AcikLamada BuLunan Tüm ArkadasLara Tsk Ediyorum SevgiLer..!

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 8.05.2009, 06:43

Atakan29, radyoyu kapadıgında kapadıgın radyoda takılı kalıyorsun
takılı kaldıgın için bi önceki radyoda gözüküyorsun
o nedenle yeni açtıgın radyoya giremiyorsun
bende bi aralar yaşadım hatta reset atmadan düzelmiyordu
ben pc mi geri yüklemeye aldım düzeldi inş seninkiside düzelir arkadaşım