Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "RollingStones"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 4.05.2009, 22:52

Radyoya dinleyiciler giremiyor

slm radyoyu açmama ragmen dinleyiciler giremiyor mavi ekran çııkııyor F5 diye açıılacakmıışş giib oluyor ama altdaki yazıılar çııkııyor daha önceki sürümlerini kullanııyordum hiç bir sorun yok F5 gecikten sonra çözemedim sorunu

Flatcast uses P2P-technology. Currently there is no node, which could deliver you the stream data. If only a small number of viewers join the stream, the reason for the problem might be at the others. If you got the problem more often, the most common reasons are:

* You have installed a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Open within this firewall port 40123 for UDP.

* You are connected via a router/firewall with the internet, which blocks UDP frames. Create a fixed mapping on port 40123 to the sender PC. Some explainations how do this you will find at www.portforward.com

2

Tuesday, 5.05.2009, 10:16

RollingStones,

bu konu biçok kez açıklandı lütfen aramayı kullanınız başlık açmadan önce

flatcast radyosunu kullanabilmeniz için gerekli olan UDP 40123 portunuzu sizin bilgisayarınızda yüklü olan herhangi bir FİREWALL yazılımı engellliyo veya modeminizin kendi içindeki FİREWALL yazılımı portlarınızı engelliyor

öncelikle modeminizin firewall inden flatcast portu olan UDP 40123 'e izin vermelisiniz eğer modeminizde firewall yoksa sizin kendi bilgisayarınızda yüklü herhangi bir firewall yazılımı var ordan izin verceksiniz

veya pc nizin güvenlik duvarından flatcast UDP 40123 portunu açacaksınız

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 17.05.2009, 10:09

Dear visitor!

This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them.
Your Flatcast Team

die bir yazı geliyor kimse giremiyor lütfen yardım edin.....
yani flatcast ın kendi sitesi geliyor....
ne yapmalıyım..

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 17.05.2009, 10:29

Alıntı

Dear visitor!

This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them.
Your Flatcast Team

Radyonu gizli yapmissin ve email ile sana gelen iframe kodunu yani ck anahtarli ifram kodunu sitene yapistirmamissin...

Lütfen aramayi kullan, bu sorun bircok kere cevaplandi

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 20.05.2009, 14:43

slm
benimde radyom var ama dinleyiciler giremiyor port ayarlarımı açamadım yardım edermisiniz

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 20.05.2009, 14:54

*k@rcicegim*,

Allaturkaa'ya h.geldin diyerek, sorununun cevabını bu başlıkta bulabilirsini ekliyorum.

Hertürlü sorununa cevap forum içerisinde mevcuttur. En kolay olarak Arama yazan butonu tıklayarak sorununun ana temasını, fikrini, kelimelerini, arama anahtarı olarak kullanabilir ve çözüm yollarını inceleyebilirsin.