Giriş yapmadınız.

yesim_74

Orta Düzey

• "yesim_74" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 4.10.2009, 07:49

tskler emeğine yüreğine sağlık

Asi_MaVi

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

22

Sunday, 4.10.2009, 11:51

beratcan, Güzel Bir Tema Olmus Emegine Saglik Paylasim icin Tskler..

23

Sunday, 1.11.2009, 13:06

çok güzel olmus ellerıne saglık paylsım ıcın tesekkurler... :D

kartanesi13

Profesyonel

• "kartanesi13" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Thursday, 19.11.2009, 18:38

EMEGINE SAGLIK BERATCAN ABI GUZEL HOC BI PAYLASIM OLMUS.

by KaRaGöZLüM

Profesyonel

• "by KaRaGöZLüM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Saturday, 21.11.2009, 17:36

beratcan, Güzel tema olmus emegine saglik paylasim için tskler

26

Saturday, 21.11.2009, 19:05

by KaRaGöZLüM,

altta verdiğim linke bakabilirimisin
5 sayfa aynı mesajı kopyala yapıştır yapmışşsın arkadaşım

birde en üstte konu açtığım başlıkta imzam var mümkünse birde onu okursanız memnun olucam

http://www.allaturkaa.de/orion/search.php?show_results=posts&search_author=by+KaRaG%F6ZL%FCM

_*YAGMUR*_

Profesyonel

• "_*YAGMUR*_" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Friday, 11.12.2009, 12:21

elinize emeginize saglik beratcan cok guzel bir tema olmus paylasim icin tskrler ..

UHUD~DAGI

Stajyer

• "UHUD~DAGI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Sunday, 13.12.2009, 06:06

ARKADASLAR ÖZUR NEREDEN ÖZEL MESA YOLLAMAYA KALKTIYSAM BECEREMEDIM O YUZDEN BU GUZEL TEMAYI YAPAN KARDESIMINIZIN SAYFASINDAN YORUM YAPMAK ISTEDIM..AFFEDİN NE OLUR KUSURUMU MAZUR GÖRUN SIMDIDEN ÖZUR DILERIM BERATCAN KARDES BENİ BUYUK OLASILIKLA TANIYOR OLMALISIN VE BERDUSH KARDESLE IKINIZ ALLAH RAZI OLSUN COK YARDIMCI OLDUNUZ BANA BENIM 5 SENE ÖNCEKI ILK NICKIM FATIH IDI SONRA SIFREMI UNUTTUM.GİREMEZ OLDUM DAHA SONRA SENINLE VE BERDUHS KARDESIN BANA YAPTIGI YARDIMINIZ BU NICKIME YANI ~TATLI--PRENS~ E OLDU BUNDAN SONRA ISEDE BEN UZUN SUREDIR YOKTUM TRAFIK KAZASI GECIRIP 7 AY KOMADA OMURGAM KIRIK VE HAFIZA KAYBI ŞEKLINDE YATIYOR IDIM.SIMDI AZDA OLSA DUZELDIM YENI CIKTIM AMA TATLI PRENS NICKIME ULASAMADIGIM ICIN UHUD DAGI NICKINI ALDIM SORMAK ISTEDIGIM BU TAM UYELER SÜPER MOD LAR MODİTÖR LER FELAN OLUYOR ONLAR NASIL OLUYOR.ZAMANLAMI YOKSA NE SEKILDE OLUYORLAR.TEMA YAPMAK ICIN BIR PROGRAM ÖNERMISTINIZ BECEREMEDIM KENDI TEMAMI NASIL YAPABILIRIM NETTEN HANGI PROGRAMI INDIRMEM LAZIM VE BURAYA INSANLARIN GÖRMESI ICIN NASIL YERLEŞTIRMEM GEREKLI ACABA DESTAN GIBI YAZDIM KUSURUMU MAZUR GÖR SORULARIMA CEVAP VERIRSEN KARDES COK AMA COK MUTLU OLURUM ALLAH RAZI OLSUN CEVAP VERSENDE VERMESENDE...

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Sunday, 13.12.2009, 07:57

UHUD~DAGI,
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunarım, Berdush ya da Beratcan abi olmasam da mesajınızı gördüğüm için ben yardımcı olmaya çalışayım size.

Şifresini unuttuğun nickinin şifresini, kayıt olurken verdiğin Mail adresine isteyebilirsin... Giriş yaptığımız yer (Nickimizi, şifremizi yazdığımız yerde) ŞİFREMİ UNUTTUM yazısını tıklarsan, nickini ve mail adresini soracaktır. Oraya şifresini unuttuğun nickini ve mail adresini yazarsan şifren mail adresine gönderilir.

Tema yapabilmen için gereki programı bu linkten indirip,

indirdiğin bu programla tema yapmak için bu başlığı iyice okuyup, öğrenebilir...

Bu yaptığın temaları siteye ekleme konusunda ise bu başlığı okuyabilirsin.

BY*ZALIM

Profesyonel

• "BY*ZALIM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Sunday, 13.12.2009, 19:57

cok guzel olmus emeyine salik