Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

teshis

Acemi

• Konuyu başlatan "teshis"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 10.05.2009, 21:59

Radyomu Dinleyemiyorlar!!

Radyoma girmeye çalışanlar port açık değil hatası alıyorlar.. Bütün firewall ayarlarını yaptım.. Portuda Actım.. ama gene aynı hatayı veriyor.. f5 sürümünü kullanıyorum.. neden olabilir??

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 10.05.2009, 22:24

teshis, portlarınızı açtığınızda eminmisiniz bazen portlar açık görünsede açılmamış olabiliyor. Radyonuzun linkini verirseniz gelip bakarız sorunu daha iyi anlayabiliriz sanırım.

Portunuzu açarken bir yerleri atlamış olabilirsiniz belkide.

teshis

Acemi

• Konuyu başlatan "teshis"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 10.05.2009, 22:43

ilk önce öledir diye bi kaç kez yaptım gene aynı hatayı alıyorum hep.. yanlız açıyorum ama radyomdada açık görünmüyo..
radyo link:http://www.forumcaturk.com/index.php?action=radyo

4

Sunday, 10.05.2009, 23:26

teshis,

ben geldim yayin yoktu :-)

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 11.05.2009, 10:25

Re: Radyomu Dinleyemiyorlar!!

Alıntı sahibi ""teshis""

Radyoma girmeye çalışanlar port açık değil hatası alıyorlar.. Bütün firewall ayarlarını yaptım.. Portuda Actım.. ama gene aynı hatayı veriyor.. f5 sürümünü kullanıyorum.. neden olabilir??

TeShiS koyalim :D

Ya,
  1. Bu Sid Size ait degil : 925265
  2. port göStergeSi yanliS cünkü zyxel veya speedport gibi Sorunlu bir router'in var
  3. adSl düSük o yüzden port acik olSada yeterli gelmiyor, gelen dinleyicilerin portlari kapali oldugunda bilhaSSa Sorun olur

yada radyo acik degil canSunun dedigi gibi :D

olmadi burda önemli bilgiler var http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372