Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "papatya59"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 11.05.2009, 10:40

bana acil radıo kurucak arkadaş aranıyor

acılen radıo kurmak için yardıma ıhtıyacım var ben yapadım lutfen bır uye yardım edermı acaba kurulum yapa bılecek arkadaslardan acılen msj beklıyorum

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 11.05.2009, 10:51

papatya59, arka arkaya iki başlık açmışssın daha çok erken bilen bi arkadaşımız emin ol sana yardımcı olacaktır sen arada mesajına bak sana mutlaka cevap gelir
ben bilsem yardımcı olurdum malesef ben anlamıyom

3

Monday, 11.05.2009, 10:55

papatya59,

oldum bile

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21314

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 11.05.2009, 10:55

acilen kan lazim olsa ben verirdim (belki)

radyonun (hobi olarak görüyorum) acili olurmu!

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 11.05.2009, 10:58

beratcan, acil yardim timi :p
abimm süpersinn ne diyimm

• Konuyu başlatan "papatya59"

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 11.05.2009, 10:59

beratcan, bertcan merhaba bana radıo kuracak bır arkadaş yokmu yada sen bana yardımcı olurmusun

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 11.05.2009, 11:03

papatya59, daha naSil yardimci olSun ;)

Ekmek piSirmeSini bilmiyoSun diye Sana naSil piSirecegini SöylemiS, eger ekmek verSe bi kere doyarSin, tarifle hic ac kalmazSin :-spor:

8

Monday, 11.05.2009, 11:03

papatya59,

verdiğim linklerde bütün detaylar mevcut arkadaşım dikkatlice okuyup yazılanları uygularsan sorunsuzca kendi radyonu kurabilirsin

bizim sizin için radyo kurmamız size pek fayda sağlamaz kendiniz bişeyleri araştırıp öğrenmek ve başarmak daha güzel olanı bundan emin olabilirsiniz

takıldığınız bölümlerde tekrar tekrar veridiğim linklere bakarsanız çok kolay olduğunu görceksiniz biraz sabır ve gayret bizlerde zamanında hiç bilmezken araştıra araştıra öğrendik

balık veremektense balık tutmayı öğretmek daha yerinde olur düşüncesiyle

kolay gelsin diyorum

saygılarımla

Dalga

Acemi

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 11.05.2009, 11:44

Amut pis agzima düs :)

Radyo acmaninda acil durum oldugunu ilkez gördüm ne aciliyeti varsa artik :)) Bircok sacma sapan insanla ugrasmak icin bu kadar sabirsiz olmayin bence :D

10

Monday, 11.05.2009, 14:06

Alıntı sahibi ""papatya59""

ben radıo actım kusursuz calısıyor ama arkadasları davet edebılmem ıcın bır blog olusturmam lazım blogcu.comda ugrasıyorum ama bırturlu yapamadım yardımcı olabılecek bırılerı varmı

11

Monday, 11.05.2009, 14:09

papatya59,
blog tarzı sitelerde html düzenleme bölümü vardır o bölüme girdikten sonra elinizdeki blog tarzı siteler için olan indeks i blog tarzı aldığınız sitenize yerleştirceksiniz yapmanız gereken sadece şimdilik aldığınız indeks teki SİD nosunu Sizin radyonuzun SİD nosu ile değiştirip kaydetmek olcak

burdan blog tarzı siteler için uygun bir indeks bakabilirsin

http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=129

kaon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 22.05.2009, 00:08

isteyen tüm arkadaslara domain ve host dahil radyo kurabilirim bunun icin bana pm atin ve radyonuzun ismi ne olmasini istiyorsaniz yazin kurayim teknik destek istemeyin cünkü teknik konularda zaten allaturkaa.de fazlasi ile bilgi dolu bir ay izinliyim bu süre zarfinda yardimci olabilecegim arkadaslara bir hayrim dokunsun dedim buyrun arkadaslar host +domain dahil bedava radyo kurulur kuracagim server süper hizli ve sorunsuz blogcu gibi rekram icermiyor ve ftp destegide mevcut ftp yi dj mp3 deposu olarak kullanabilirsiniz 1500 mb yükleme yapabilirsiniz :olee:

zuqo

Orta Düzey

• "zuqo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 22.05.2009, 00:48

Alıntı sahibi ""kaon""

isteyen tüm arkadaslara domain ve host dahil radyo kurabilirim bunun icin bana pm atin ve radyonuzun ismi ne olmasini istiyorsaniz yazin kurayim teknik destek istemeyin cünkü teknik konularda zaten allaturkaa.de fazlasi ile bilgi dolu bir ay izinliyim bu süre zarfinda yardimci olabilecegim arkadaslara bir hayrim dokunsun dedim buyrun arkadaslar host +domain dahil bedava radyo kurulur kuracagim server süper hizli ve sorunsuz blogcu gibi rekram icermiyor ve ftp destegide mevcut ftp yi dj mp3 deposu olarak kullanabilirsiniz 1500 mb yükleme yapabilirsiniz :olee:

bana kurarmısın bi radyo???
Radyo adı sugibifm olsun bi zahmet. ne zaman biter? süre verebilirmisin?

kaon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 22.05.2009, 01:46

Alıntı sahibi ""zuqo""

Alıntı sahibi ""kaon""

istek icin pm atarsan radyo ve host icin mail adresi ve radyon icin sifre ne olsun özel mesajla yazarsan flatcast serveri suan kapali acildiginda radyonu kurarim arkadasim

kaon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 22.05.2009, 12:27

Alıntı sahibi ""zuqo""

Alıntı sahibi ""kaon""

pm kutunu kontrol et radyo ve host kurulmustur radyo-sugibi iyi günlerde kullan arkadasim domain host a yönlendirilmistir 24 saat icinde sayfan onlinedir sitemizde hazir portallar var birini secip kuracagim umarim begenirsin

kaon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 23.05.2009, 11:18

Alıntı sahibi ""kaon""

Alıntı sahibi ""zuqo""

Alıntı sahibi ""kaon""

istek icin pm atarsan radyo ve host icin mail adresi ve radyon icin sifre ne olsun özel mesajla yazarsan flatcast serveri suan kapali acildiginda radyonu kurarim arkadasim

radyon kurulmustur arkadasim giris bilgilerini özel mesaj olarak gönderdim radyo adresin bu http://sugibifm.co.cc/

17

Saturday, 23.05.2009, 13:04

arkadaşim çok guzel kurmussun ellerine saglıkk bende bi tane alsam mahsuru yoksa :))

18

Saturday, 23.05.2009, 13:05

kaon, hocamm bana bi radyo açarmisinn arkadasinn radyosu güzel tasarlamişsinn

kaon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

19

Saturday, 23.05.2009, 13:16

Alıntı sahibi ""Azadii""

tamam arkadasim senin icinde radyo kurulum calismalarina basladim yarin elinde bil radyonu

kaon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 23.05.2009, 13:44

Alıntı sahibi ""Azadii""

radyo host ve domaini alinmistir yarin domain yönlendirmesi gerceklesir arkadasim tüm bilgiler özel mesaj olarak gönderilmistir bilginize...