Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sinan26canpolat"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 20.05.2009, 00:00

radyoya girerken DJ-MiXeR in çalışmaması

mrb arkadaşlar ben vista kullanmaktayım ve radyomu açıyorum dj mixer görünüp gidiyor her tema deişiminde falan yani dj-mixer açılmıyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz bilgi vermek için lütfen banlamayında çok acil lazım çünki edit dan bilgileriniz yardımınızı bekliyorum

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 20.05.2009, 00:25

bu soru 100 lerce kez cevaplandi!!!

Alıntı

dj-mixer açılmıyor ne yapmalıyım

mesela aramayi kullana bilirsin :)

Edit:

hadi acidim yine...

1. cözüm: http://www.allaturkaa.de/fcp/flatcast-vista/ ilk dakikalar senin icin önemli degil, sonlara dogru mixer sorununun cözümü!

2. cözüm: mikrofon girisine , mikrofon veya kulaklik tak

3. alternativ: dj mixer yerine winamp veya mediaplayer kullan

ERDEMS

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 27.05.2009, 13:09

aynı sorun bendede vardı sadece mic girişini yapıp ok dedim ve sorun ortadan kalktı.teşekkürler yardımızı için

4

Wednesday, 27.05.2009, 14:09

flash 'ı izleyin

Not : Benim mic takılı ve aktif olduğu için mikseri kendim kaybedip getirdim
normalde Stereo Karışımını aktif ettiğinz zaman microfonunuz takılı olmazsa bile
mikseriniz kaybolmuycaktır

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (2.08.2010, 23:45)

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 5.06.2009, 01:32

dediğinizin aynısını yapacaktım ama sterio karısımı görünmüyor bende ve dolayısıyla mixer de görünmüyo sterio karısımını nasıl getirebilirim

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 5.06.2009, 10:30

1. önerim frefox ile denemen.
2. önerim standart flatcast teması ile dene (sebep: eger vinamp la yayın yapan bırısınden fcp tema almıssan sende mıxer olmaz ozaman o yuzden ;))

7

Friday, 5.06.2009, 11:22

vadi_prensii,

resimde gösterdiğiniz beyaz boş alana sağ tıklayın ve gizli aygıtları göster seçeneği çıkcak karşınıza onu işaretlerseniz stereo karışımı görünür

daha sonra görünen stereo karışımına tekrar sağ tıklayın ve buseferde aktif işareti görceksiniz ona tıklayın aktif olcaktır

ayrıca microfonunuzda resmide gördüğümkadarıyla pasif durumda

microfonunda üzerine sağ tıklayın aktif yapın diger sorularınız için flash'ı izleyin