Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

omer68

Stajyer

• Konuyu başlatan "omer68"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 23.05.2009, 18:04

Radyomun Şifresini değiştirmisler

S.A.
Bugün radyomu açıp diş tedavisi için dişçiye gittim. Satanist nikli birisi gelip üstündeki çiziği kaldirmami istemis. Tabi ben pc başında olmadığım için açamadim. hakaret edip "sen görürsün" deyip çıkmış. Bir süre sonra yayın kesildi. Yeniden radyoyu açmak istediğimde şifreyi kabul etmiyordu. Hem ana şifre hem de dj şifrelerini değişmiş. Radyoyu ele geçiren kişi kısa bir süre radyoyu açmıştı. Ama müzik yayını yoktu. sonra kapattı. Flattan e-mail adresime yeni şifre gönderilmesini istedim o da gelmedi. Anlayann arkadaşlardan rica ediyorum, radyomu tekrar alabilirmiyim, alabilirsem nasıl alırım yardımınızı rica ediyorum.

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 23.05.2009, 20:59

yeni sifre isterken iki imkanin var!

1. güncel adresime yeni sifre gönder (bu muhtemelen degismistir)
2. ilk e-mail adresime sifre gönder

omer68

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 23.05.2009, 23:21

İlginiz için teşekkürler. Dediğiniz gibi yapılmış.. 2.seçeneği seçerek yeni şifre istedim.
Bu şifreyi nasıl ele geçiriyorlar? Nasıl tedbirimizi alabiliriz?

4

Monday, 25.05.2009, 10:16

Alıntı sahibi ""omer68""

Bu şifreyi nasıl ele geçiriyorlar? Nasıl tedbirimizi alabiliriz?

1 - Kolay şifre yapmayınız (şifrenizi harf ve rakamlardan oluşturunuz)
2 - DJ leri çin ayrıca dj şifresi oluşturunuz
3- flatcast asıl şifrenizi hiç kimseyle paylaşmayınız (arkadaşınızla dahi paylaşmayınız)
4- güvenmediğiniz kişilerden MSN ile dosya alışverişinde bulunmayınız !
5- bilgisayarınızı güncel virüs programları ile log (keylogger)kayıtlarını tutan programların olup olmadığını taratınız

3. şıkka dair atasözü .......... Deme dostuna onunda dostu var der dostuna

omer68

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 25.05.2009, 19:24

Alıntı sahibi ""beratcan""

1 - Kolay şifre yapmayınız (şifrenizi harf ve rakamlardan oluşturunuz)
2 - DJ leri çin ayrıca dj şifresi oluşturunuz
3- flatcast asıl şifrenizi hiç kimseyle paylaşmayınız (arkadaşınızla dahi paylaşmayınız)
4- güvenmediğiniz kişilerden MSN ile dosya alışverişinde bulunmayınız !
5- bilgisayarınızı güncel virüs programları ile log (keylogger)kayıtlarını tutan programların olup olmadığını taratınız

3. şıkka dair atasözü .......... Deme dostuna onunda dostu var der dostuna

Teşekkürler beratcan.
İlk şifrem basitti ama yeni şifrem söylediğiniz şekilde. 2. maddeyi de söylediğiniz gibi yapmıştım. Ancak 3. maddeyi malesef uygulamadım. Güvendiğim iki arkadaşa söylemiştim. Bu da bana bir ders oldu. Ama şifreyi bilen arkadaşları da emin olmadan suçlamak istemiyorum. Güncel virüs programı ile tarama yapıyorum ama keylogeger programının olup olmadığını bilemiyorum. Onu da araştırayım.

6

Tuesday, 26.05.2009, 10:00

omer68,

keylogger'i alttaki başlıkta açıklamıştım başlıktan okuyabilirsiniz detaylı açıklama ve bilgi mevcut

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=181544#181544

la_edri

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 29.05.2009, 15:17

arkadaslar benim radyom war ama buradak bilgilere hiç bakmiodm..artik hep okuyacam burada yazanlari gereklşi seyler warmiş gercektende..hrkes birbirine yardim ediyor..ne güzell

balkesli

Stajyer

• "balkesli" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 18.06.2009, 11:44

slm arkadaslar benim radyomdada yayin alan bir arkadasim ilk yayini o actimi yayinina girilmiyor ama o arkadasim baska bir dj arkadasindan yayin aldimi sorun yok ilginize simdiden tsk ler....

9

Friday, 19.06.2009, 09:18

balkesli,

arkadaşın kendi modemine flatcast için gerekli olan UDP 40123 portunu açmalı
forumda modeminle alakalı port açımının resimli olarak anlatımları mevcut