Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

asii_01

Acemi

• Konuyu başlatan "asii_01"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 24.05.2009, 23:13

radyoda yazıları göremiyorum

Arkadaşlar radyo yayında iken belirli bir zaman sonra ekran kayboluyor mikserde dahil tema boş örünüyor ama dinleynlerde sorun yok sadece bende pc ye format attım yine aynı sorun nedir acaba yardım edin lütfen şimdiden teşekkür ederim :blink2:

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 24.05.2009, 23:18

bilgisayayirnda bvir program (bu flatcast olmasi gerekli degil) cpu nu zorliyor,
mümkün oldugunca yayin yaparken arkaplanda calisan programlari kapat, cpu yu en cok zorlayan antivirus taramasi ...

asii_01

Acemi

• Konuyu başlatan "asii_01"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 24.05.2009, 23:35

teşekkür ederim ama daha önce dj lik yaparken bu sorun yoktu kendi radyomda olmaya başladı