Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

AYISIGI

Stajyer

• "AYISIGI" bir kadın
  • Konuyu başlatan "AYISIGI"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 25.05.2009, 21:13

flatcast radyolara filitre kırıcı

Flatcast radyolara bazı işyerlerinde filitre koyulmuş yasaklandıgı için giremiyor arkadaşlarımız filirte kırıcı program yada başka bir yolu varmı lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim.

2

Tuesday, 26.05.2009, 09:46

AYISIGI,
filitre programı veya kırma programı diye bişey yok

bazı işyerleri flatcast radyo DNS lerini kendi server lerinden kapattıkları için giriş yapamıyosunuz radyolara

örnek: youtube'nin DNS lerini Türk Telekomun kapatması gibi sizinde telekomunuz işyeriniz olmuş oluyor :D

kırma diye bişey yok çalıştığınız iş yerinde eğer buna izin verilmiyorsa yapcak bişey yok

bu işlemi bazı işyerleri MSN i de kapatıyor (msn nin kullandığı 80 nolu portunu kapatıyor ) aynı bunungibi bişey işte sizin dediğiniz olay

DNS değiştirme programlarıyla başka bir ülkeden bağlanabilme imkanı olabilirmi bilmiyorum ama denemekte fayda var

birzamanlar ben rapidden dosya indirirken ikinci dosyayı indirmek için bekleme yapmayım diye DNS leri değiştirip başka ülkenin DNS ayarlarından bağlanıyodum nete bekleme yapmadan dosya indirebiliyodum

flatcast radyosu için bu olabilirmi onu pek bilemiyorum

bunu yapabilirsiniz belki ama bir radyo dinliycem diye işinizden olmakta var bunuda düşünmek lazım

AYISIGI

Stajyer

• "AYISIGI" bir kadın
  • Konuyu başlatan "AYISIGI"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 26.05.2009, 10:41

çok tşkr ederim ilgin için beratcan alttaki notta çok güzel olmuş:))

muratfb06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 19.06.2009, 10:20

bu flat hastalık gibi bişey Allah düşürmesin düşenlerede yardım etsin yerel radyoların frekanslı radyoları bitirdik flat takılıyoz (bende dahil malesef :(( )

sohbet bahane müzikler şahane olması gerekirken

radyo bahane sohbet şahane tarzında ilerleyenlere dikkat derim !