Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ciselti

Acemi

• Konuyu başlatan "ciselti"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 1.06.2009, 13:07

yayın ve radyo Flatcast dan görünmüyor.

Selam arkadaşlar.
ben bi konuda yardımızı istiyeceğim..
flatcast da bir rayo kurdum alaturkanın resimli yönlendirmesi ile..
ve yine alaturkadan aldım bir indeksi kopyladım buraya kadar herşey guzel..
yayına başladık fakan üye girişlerinde radyo görünmüyor sadece blogcuda alaturkadan indirdiğim indeks görünüyor.
yayın ve radyo ordan görünmüyor..
bana izleyebileceğim bir yol gösterirseniz sevinirim..
Birde radyom için indeks yapmak istiyorum..bu konularda acemiyim..ama öğrenmeye hevesliyim ne olur bi yardıım
HELP HELP HELP :cry: :cry:

2

Monday, 1.06.2009, 13:20

ciselti,

başlık açmadan önce AGK kurallarını okumalısınız yardım edin başlıklı sorunuza cevap bulabilmeniz için konu başlığını anlaşılcak ve kısaca sorununuzu kısaca özetliycek olarak açmalısınız

ve sizin tüm sorularınızı cevaplıycak forumda biçok başlık ve cevap mevcut

burdan başlıyabilirsiniz ---> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=25097

ciselti

Acemi

• Konuyu başlatan "ciselti"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 1.06.2009, 13:54

Ben acemi olduğumu söledim bir haftadırda uğraşıyorum bütün formları yazıları okuyarak bu safhaya geldim ama tıkandığım noktada yardım talebinde bulundum bir sürü seçenek var ama ben sorunun ne olduğunu bilsem karşılığına bakacam zaten ..radyom kuruldu tamam ama misafirler göremiyor bu sorunun adı ne bilsem cevabını zaten arayacağım..kısmanısa gerek yok :(

4

Monday, 1.06.2009, 14:19

ciselti,

Radyonu Kurdugunda bu alanı isaretlersen

Yayının gizlenmıs olur ve davetli dısında giremez

Sen diyorsun ya indexe giriliyor o aslında siteye giris Radyoya giris ve siteye giris aynı degildir

5

Monday, 1.06.2009, 14:36

linkiniz de sadece Bir site olusturmussunuz

Radyo icin herhangi bir sey yok yapmanız gereken aramayı kullanıp
radyonuz adına Bir SID numarası almak ve IFRAME kodlarıyla eklemek