Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

jezux

Acemi

• Konuyu başlatan "jezux"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 1.06.2009, 21:14

Yine O Hata ... Lütfen Yardım Edin !

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

----

Evet arkadaşlar bu hatanın nedenini elbette biliyoruz. İkinci bir yayın açmayı denediğimizde bu uyarı çıkıyor. Ama ben bütün yayınları kapatıyorum, bütün tarayıcıları kapatıyorum, bütün geçmişi, parolaları herşeyi sıfırlıyorum.. bu da yetmiyor hatta modeme reset bile atıyorum .. sonra tekrar internete giriyorum.. radyoya tıklıyorum ne güzel yayına giricem diye .. AMAAAAAA YİNE BU UYARI ÇIKIYOR! (şaka değil gerçek) delirtiyor beni giremiyom yayına !

lütfen yardım edin bana ! bu konuda bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 1.06.2009, 22:15

internet explorer biryerlerde takiliyor, modemi resetlemene gerek yok.

ctrl + alt + del tuslarini kullanarak, gizli acik olan explorer programlarini kapatabilirsin.

alternatif olara firefox aracini kullanmani önerrim, explorerden cok daha hizli ve güvenli.

yada bilgisayarini kapatip tekrar ac.

bu arada, bu soruyu belki 10 kere sirf ben cevapladim, baskalarininkini saymiyorum (arama)

jezux

Acemi

• Konuyu başlatan "jezux"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 1.06.2009, 22:35

Yardımın için çok teşekkür ederim.
zaten aramama gerek yok siz bana gereken yardımı yaptınız sağolun

Rapunzel

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4