Giriş yapmadınız.

CATLI70

Stajyer

• Konuyu başlatan "CATLI70"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 2.06.2009, 00:12

FLOOD PROGRAMLAR

selam degerli Alla Turkaa sakinleri .öncelikle yorumumu yanlis anlamayacaginizi umarim .arkadaslar flatcast radyolarda dinleyiciler flood atiyor ve Alla Turka bu tip programlari vermyior .evet bende karsiyim dinleyicilerin flood atmasina ama maalesef bu birtakim lamer adaylari tarafindan dagitiliyor ve normal yayinlarda normal radyolari hani yeni yetme derler ya o tipler rahatsiz edebiliyor ve eskilerde cok degerli mesela Alla TURKAA ya bakyior varmi bu tip bisey diye karsilik verecekler hakli olarak ama maalesef yok verilmemesi taraftari degerli adminlerimiz okudugum kadariyla ama benim kanim verin bu tip programlari eger yasal bis sakinca tasimiyosa cünkü ben cok duydum bu programlari alabilmek icin cok bayan kardeslerimiz özelliklede bayanlar diyorum ((lamerlere olur olmaz bagimli kalmislar diyolar veren yermi vardi ki hevesle kalp cizmek icin aldik iste basimiza bunlar geldi diyolar ..Degerli site sorumlusu kardesim ben sizlerden eger kirmassaniz bu tip programlari eger sakinca teskil etmyiosa sadece bu anlattigim neden dolayi forumda yayinlayin cünkü anlattigim konun ciddiyeti bu sanal alemde gercekten cok fazla sayilari az degil bu vaakalarin.ha kendi adima asla ve asla taraftar degilim ama bu neden düsündürücü bu tip güzide yerler vermeyince tabi bazi kötü amacli kisiler dagitiyor maalesef cok tuzaga düsenler olmus ...benim kanim memleketimin insani her tuzaktan bu tip seviyeli siteler sayesinde kurtulmalidir yani kalp cizecek ,efendim isde hevesle birtakim seyler cizecek ama bulamayinca ne yapiyolar kirli emelleri olan yerlede ariyolar careyi ,,,saygilarimla.

2

Tuesday, 2.06.2009, 11:02

CATLI70,

başkasının radyonuzda veya bir başka radyoda yaptığı FLOOD (otomatik tekrarlı mesaj) işine kızıyosunuz

ama kendiniz o tür programı istiyorsunuz peki diyelimki siz flood programını Allaturkaa'da buldunuz veya verdik sizde gidip herhangi bir radyoda yaptınız
FLOOD işini ve bilmeyen bir kişi sizin bu yaptığınız harekete (flood) konusunda ne düşüncek bunu düşündünüzmü

ben söyleyim o arkadaşta gelip burdan flood programını engelleme ye yarayan bir programı varmı diye sorcak

-----> kendinize yapılmamasını istediğiniz hareketin bir başkasına yapabilmek için o program istemek nederece doğru bir düşünce ??

en basiti radyonda o şekil biri flood yapılıyor ve rahatsız ediliyorsanız yapan kişiyi çizersiniz (engellersiniz) olur biter en kolay ve basit yolu

3

Tuesday, 2.06.2009, 11:12

Re: FLOOD PROGRAMLAR

Alıntı sahibi ""CATLI70""

bazi kötü amacli kisiler dagitiyor maalesef cok tuzaga düsenler olmus ...benim kanim memleketimin insani her tuzaktan bu tip seviyeli siteler sayesinde kurtulmalidir

bu tür programları vererekmi kurtarabiliriz sizce ??

yoksa açıklama yaparakmı ? hangisi doğru? bizlerde o tür programları vermiş olsak bizde o kişilerin yaptığı gibi yapmış olmazmıyız ?

ozaman şu olmuş olmazmı biri gelse benim evimi bir hırsız soydu banada hırsızlığı öğretin bende onu evini soycam bunumu öğretelim ?

yoksa kapınızı iyi kilitleyin gerekli tedbirleri alın istemediğiniz kişilerin radyonuza giremesinimi öğretelim <---- bence bunu öğretmek daha güzel

CATLI70

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 2.06.2009, 15:31

slm ben o programa karsiyim sanirim tam anlatamadim ve ihtiyacimda yok o programa benim anlatmaya calisdigim tamamen baska birsey sen ben vermiyoruz vatanhainlerinin sitelerinden buluyolar ve sonra o bayanlarin basina baska sey geliyor onu anlatmak istedim yoksa flood programina ihtiyacim yok zaten ama cok ince bi ayrinti var ama tabi karar sizin yani tabiki bu tip programlar vererek kurtaramayiz ama sadece bir fikirdi sundan da emin olun flood programini kendim icin asla istemedim bilenler bilir ben radyo culugu floodlar yüzüne birakmisimdir ama burdaki konu tamamen baskaydi neyse sagliar tesekkürler alakaniza yinede...

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 2.06.2009, 17:56

vatan hainimi :D işi derin devlete dökmüşüz yaw helal olsun bize polat alemdarı cok izlemeyin ::D

CATLI70

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 2.06.2009, 22:00

1.ya ben türkce yazmasi bilmiyorum ya da siz anlamadiniz fikre karsi sayginizida görmüs olduk ben bir fikir attim olan binlerce hadiseye dayanarak bisey anlattim. lamer ruhlu insanlar bu flood mu ne zikkim onlari vererek kadinlarin basina sonradan bela olmuslar yani sirf bu program yüzüne..ben varolan gerceklerden bahsettim ve bunlari kimlerin dagittigini sende benim kadar iyi biliyon .2.ben polat alemdari hic izlemedim kardes. nickime atfen demisssiniz anladigim kadariyla ama izlememde neyse sadece bir fikir attim veririz yada vermeyiz demek zor degildi ..Bugüne kadar sitenizden faydalandim hakkinizi helal edin emeklerinize yüreklerinize saglik ama bir fikrin bu kadar saptirilacaginida yeni ögrendim ..eyvallah her sey icin tesekkürler bu günden sonra BENIM BIR AllaTurkam vardi deriz artik saygilarimla ..

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 3.06.2009, 10:36

kardeşim nıkınle alakalı bısey demedım hatta nıkınede sozun uzerıne yenı baktım..flood programı her yerde var bndede var ama kadınların basına neden bela olayımkı yada neden olsunlar ..hatta suc o kadınlarda neden mı ben 2 yıllık radyomu kapattım artık radyo ıstemıyorum cunku o kadınlar dedıgın kısıler 3 kere radyo dınlıyor sonra kendıne radyo actırıyor tecrubesızler yanı bnm basıma neden bela olan yok ??.. bence cok genıs dusunun bu gıbı seylerı..

8

Wednesday, 3.06.2009, 12:45

CATLI70, sevgili arkadaşım anlatılanları sakın yanlış anlama

demek istediğim asıl olarak şu flood programları olsun hack programları olsun pc lere atılan virüsler olsun butür programlar net oldukca illaki olcak bunun önüne geçebilme imkanı yok burda önemli olan her kişinin kendi tedbirini kendi alması yönünde bi açıklamaydı sadece

örnek

1 - kişi radyolarında flood yapanı istemiyorsa o kişiy engeller
2- msn den virüs almak istemiyorsa virüs atan kişiyi engeller (siler)
3 - bilgisayarına virüs girmemesini istiyorsa çeşitli virüs programları kullanır

bunungibi şeyle yani bunda bizim yapabilceğimiz bişey yokki

bir lamer flood programı kullanıyor ve bayan arkadaşlarda o kişden flood progrmını almak için değişik yollara başvuruyorsa bunda bizim yapabilceğimiz bişey yok herkes kendini savunmasını ve o tür ortamlardan ve kişilerden uzak durmasını bilmekten geçiyor herbişey

insanoğlu düşünebilen yanlışları doğruları görebilen ve kendi kararlarını kendileri verebilen canlılardır