Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "turgut_reis"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 4.06.2009, 16:38

parçalar çalmıyor hata raporu geliyor.

attığım hiçbir parca çalmıyor direk hata raporu geliyor.

2

Thursday, 4.06.2009, 16:43

turgut_reis,

ses kartınızın driverinde sorun oluşmuştur
güncel driverini yüklerseniz düzelir

hata verdiğindeki hata raporunu buraya yazabilirsen daha sağlıklı yardımcı olabilirim

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 6.06.2009, 20:52

internet explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor geliyor hata raporu gönder ve gönderme geliyor nolcak yardım acil

4

Saturday, 6.06.2009, 20:59

firefox u kullan

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 7.06.2009, 12:00

firefox u indirdim şarkıyı ekleyince bu sefer frefox hata veriyor ne yapmalıyım

6

Sunday, 7.06.2009, 12:07

turgut_reis,

hata raporu dediğinde ordaki dll hatası önemli onu yazmalısınki yardımcı olabilelim

hata raporunun ekran görüntüsünü görebilceğimiz boyut olarak buraya koyarsan daha sağlıklı yardımcı olabiliriz

dll hatası system 32 nin içinden silindiyse verir

A.Faruk

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 8.06.2009, 22:29

Aynı sorun bende de var... yayını alıyorum tam parça çalmaya başladığım sırada hata veriyor ve radyo penceresini kapatıyor...

A.Faruk

Acemi

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 8.06.2009, 23:06

Hata raporu bu...
A.Faruk belirtilen resmi ekledi:
  • mmm.jpg

9

Monday, 8.06.2009, 23:17

calmak istediginiz parcalarda hata olabilirmi??

birde winamp ile yayin yapmayi deneyin

10

Tuesday, 9.06.2009, 11:24

A.Faruk,

vista kullanıyorsan bazen DEP sorun olabiliyo denetim masasından onu düzelt. olmazsa ben firefox öneririm internet explorerden daha hızlı ve güvenlidir..

resimde verdiğin hatada DEP hatası vermiş ayarları değiştir yerine tıklarsan altta verdiğim şekilde değiştirebilirsin

DEP, bilgisayarınızın virüslerden veya diğer güvenlik açıklarından zarar görmesini engellemeye yardımcı olabilen bir güvenlik özelliğidir. DEP, programların sistem belleğini güvenli şekilde kullanmasını sağlamak için programları izleyerek bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olur. Bir program, kodu bellekten hatalı şekilde çalıştırmayı (yürütme olarak da bilinir) denerse, DEP programı kapatır.

ancak DEP'yi bu program için açık bırakırsanız, Windows korunan bellek yerlerinden kod çalıştırma denemelerini algılamaya devam edebilir ve saldırıların engellenmesine yardımcı olabilir.

1.

Başlat düğmesi Başlat düğmesinin resmi, Denetim Masası, Sistem ve Bakım ve ardından Sistem'i tıklatarak Sistem'i açın.
2.

Gelişmiş Sistem Ayarları'nı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
3.

Performans altında, Ayarlar'ı tıklatın.
4.

Veri Yürütme Engellemesi sekmesini ve ardından Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi etkinleştir seçeneğini tıklatın.

DEP özelliğini devre dışı bırakmak istediğiniz programın yanındaki onay kutusunu seçin ve ardından Tamam'ı tıklatın.

Program listede görünmüyorsa, Ekle'yi tıklatın. Program Dosyaları klasörüne göz atıp, programın yürütülebilir dosyasını bulun (.exe dosya uzantısına sahip olacaktır) ve Aç'ı tıklatın.

Tek bir programda DEP'yi etkinleştirmek için:

DEP özelliğini etkinleştirmek istediğiniz programın yanındaki onay kutusundan seçimi kaldırıp Tamam'ı tıklatın.