Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Guitar

Acemi

• Konuyu başlatan "Guitar"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 9.06.2009, 18:34

FLATCAST A GİREMİYORUM?

Hata : ERROR : SORRY BUT YOU CAN OPEN ONLY ONE FLATCAST STREAM

AMA HİÇ Bİ YERDE 2 FLATCAST AÇIK DEĞİLL RADYOYADA GİRMEDİM HER AÇIŞINDA BÖLE OLUO BİLGİSAYARI KAPATIP ACMAM GEREKİYO AÇILMASI İÇİN.... :wallb: :wallb: :wallb: :wallb:

Guitar

Acemi

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 9.06.2009, 18:36

Lütfen YardıM

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 9.06.2009, 18:48

aramyi kullan bak ne buldum
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=187130#187130

Guitar

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 9.06.2009, 18:50

ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKK TEŞEKKÜRR EDERİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :shock: :thx: :up: :wman:

HAMiss_34

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 20.06.2009, 03:14

BEN KENDİ RADYOMA NİCKLE GİREMİYORUM YANİ FLATCAST.COM DAN ÜYE GİRİŞİ YAPMAK İSTİYORUM ÜYE ADIM ***DELİ_FM*** BUNU İ HARFİNDE SORUN VAR HERALDE ? NE YAPMAM GEREKİR Bİ YARDIMCI OLSANIZ..

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 20.06.2009, 07:06

Alıntı

BUNU İ HARFİNDE SORUN VAR HERALDE

evet büyük i harfleri türkce özel karakter oluyor ve radyolarda bu harfler sorun yapiyor. I <-- bu tür bir nick

HAMiss_34

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 20.06.2009, 15:31

YA RADYOYU AÇARKENDE AKLIMA GELDİ O İ HARFİNİ KÜÇÜK YAPTIM İ OLSUN DİE HANİ BÜYÜK YAZINCA İ YAPIYOSUN Y oLuo ONUN İÇİN KÜÇÜK i YAPTIM AMA YİNEDE OLMADI... RADYONUN İSMİNİ DEĞİŞTİRE BİLİRMİYİM ACABA YADA SİLEBİLİRMİYİM TEKRAR AYNI SİTEYE BAŞKA RADYO KOYMAM İÇİN ?

8

Saturday, 20.06.2009, 15:45

radyonuzu silebilmeniz ve ismini değiştirebilmeniz için önce flat sitesine online olmanız gerekmekte yoksa hç bir işlem yapamazsınız

nikte veya şifrenizde hata yapıyosunuzdur

mail adresinize şifre ve kullanıcı adınızı tekrar isteyip doğruluğunu kontrol ediniz

http://www.flatcast.com/de/ForgotPassword.aspx

HAMiss_34

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 20.06.2009, 19:45

ABİCİM ONLARIN HEPSİNİ YAPTIM SORUNDA ORDA ZATEN ***DELİ_FM*** OLARAK GELİYOR İLETİ GİRİYORUM OLMUYOR İ HARFİ SORUN ÇIKARIYOR BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

10

Saturday, 20.06.2009, 19:51

***DELI_FM*** diye dene
***DELi_FM*** diye dene

mutlaka biryerde unuttugun bişey olmalı ya harf veya şifrede yoksa sorunsuz online olmanız lazım

HAMiss_34

Stajyer

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 20.06.2009, 20:10

ABİCİM İNANMIYORSUN :) VALLAHA DENEMEDİĞİM ŞEY KALMADI

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 20.06.2009, 20:15

HAMiss_34, radyonun ismini değiştiremezsiniz o nedenle farklı bir isimde yeniden isim almayı deneyin. Yani yeniden radyo açmanız gerekicek.

Siz büyük ihtimal İ yazmışsınızdır isim alırken yoksa sorun çıkartmaz. Yeniden i ile ya da I ile almayı deneyin bu ismi.

Tam olarak emin değilsenizde bu radyo ismi ve şifrenizi öğrenmek için mailinize onay isteyin yani şifremi unuttumla vs bilgilerinizi mailinize isteyebilirsiniz.

13

Saturday, 20.06.2009, 20:22

HAMiss_34,

benimki sadece bir öneri
geçen bir arkadaşta aynı böyle girememe sorun yaşıyordu okadar uğraştığı halde girmemişti sonradan farkettiki nick doğru fakat DJ ler için oluşturduğu şifreyle flatcast sitesine onlne olmağa çalışıyomuş sonra normal şifresiyle giriş yaptı düzeldi

mutlaka biryerlerde bişeyleri ekisk yapıyosundur

HAMiss_34

Stajyer

• Özel mesaj gönder

14

Saturday, 20.06.2009, 20:30

iki şifrede aynı zaten radyonunkide nickinkide..

15

Saturday, 20.06.2009, 20:37

HAMiss_34,
Benim aklıma bi ali cengizlik geliyor
2Güvenlilik icin 2 sifreyi aynı yapmasan daha iyi olur..

16

Saturday, 20.06.2009, 20:39

Alıntı sahibi ""HAMiss_34""

iki şifrede aynı zaten radyonunkide nickinkide..

radyo nicki ile dj şifreniz de aynı ise bence dj yaptığınız bir arkadaşa sorun derim
dost var düşman var hani diyomm bir dj arkadaş size şaka yapmış olmasın ???

:D

HAMiss_34

Stajyer

• Özel mesaj gönder

17

Saturday, 20.06.2009, 20:41

yok ne alaka... o zaman radyoya nası qirebiliyorum yada birinin radyosuna qirince bizim radyonun nicki iLe qirebiLirim meseLa.. ?

18

Saturday, 20.06.2009, 20:44

HAMiss_34,

iyide ben şimdi bişey anlamadım ama hem online olamıyorum diyosunuz hem o nickle başka radyoya girebiliyorum diyosunuz

radyonuzmu silindi sorununuzu tam olarak anlatamadınız sanırım

eğer başka bir radyoya o nickle girebiliyorsanız şunu yapın explorer den herhangi bir radyoya giriş yapın o nickinizle daha sonra radyodan direk çıkın ve flatcast sitesine gidin çıkış yapmadığınız için flatcast da halen online görünürsünüz
ordan şifrenizi yenilersiniz aklınızda kalabilcek bir şifre yapabilirsiniz

yine olmazsa exploerdeki tüm geçmiş çerezleri temilzeyip tekrar deneyiniz

HAMiss_34

Stajyer

• Özel mesaj gönder

19

Saturday, 20.06.2009, 20:48

Bakın Flatcast.com a qirdim diyeLim normal olarak radyomu açmak istiyorumm mesela radyo adında düzenleme yapmak istiyorum... ***DELi_FM*** yazıyorum altada şifremi yazıyorum ama kabul etmiyor ama sid no iLe tabi alabiliyorum yayını felan ..
ama üye qirişi yapılmıyor neden? '' İ '' harfinde sorun var radyoyu açtıqım zamanda ***DELY_FM*** Olarak qözüküyor nick? işte bu yüzden üye qirişi yapamıyorum

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 20.06.2009, 20:49

Ya benmi yanlış anladım acaba arkadaşın anlatmak istediği;

***DELi_FM*** olarak isim aldım fakat ***DELİ_FM*** giriş yapıyor yani radyoda böyle görünüyor değilmi?

HAMiss_34, ya biz sizi anlamadık ya da siz anlatamadınız lütfen sorununuzun ne olduğunu daha detaylı ve anlışılabilicek şekilde anlatırmısınız?

@Edit

Radyo ismini değiştiremezsiniz yeni bir ad almanız gerekiyor. İ yazmadan yeniden bir isim alın o zaman sorun olmaz.