Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "Cw_Windtalker"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 10.06.2009, 16:28

Mixerde Şarkı Çalma Sorunu

Selam arkadaşlar...Öncelikle Vista kullandıgımı belirteyim.Arkadaşlar düne kadar sorunsuz radyomda istedigim şarkıları çalarak yayın yapabiliyordum.Ama dün Windows+Mdı yazan bir sayfa çıkmıştı radyoyu açtıgımda onu görevi sanlandır dedim kapadım.Ve o andan itibaren radyoda önceden çaldığım çoğu şarkıyı mixer çalmıyor.Yardım ederseniz sevinirim.Eğer bu konuda bilginiz yoksa winampı mixer olarak nasıl kullanabiliriz o konuda bilgisi olup yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

2

Wednesday, 10.06.2009, 16:32

Cw_Windtalker,

başlık açmadan önce konu başlıkarına bakınız sizin sorunuzla ilgili biçok detay mevcut

altta birkaç başlık verdim

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=143618#143618

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=162503#162503

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 10.06.2009, 16:43

Tamam arkadaşım vinamp olayını anladım ama ilk sorunum için bir fikri olan önce sorunsuz çaldığım şarkıları şimdi çalamıyorumm

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 10.06.2009, 18:19

winamptan videodaki gibi yapabiliyorum...Fakat farklı bir temaya gecigim zaman olmuyor bu.O temada da o equlazier ı bulamadım o temada bu ayarları yapmak icin...Yardımcı olursanız sevinirim

5

Wednesday, 10.06.2009, 18:37

Cw_Windtalker,

genelde temalar dj-mixer icin ayarlidir, videodaki gibi her tema icin ayar yapmalisin ve bunlari kaydetmelisin

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 10.06.2009, 19:33

Arkadaslar vinamptan vazgeçtim..Ama önceden normal mixerde çaldığım şarkıları şimdi çalmıyor...Neden kaynaklanıyor bu?

7

Thursday, 11.06.2009, 09:44

Cw_Windtalker,

her ikitarafta aynı soruları sorman sorularına daha geç cevaplar almana sebep olur lütfen bir bölümden takip et

şarkılarınızı cd den çalıyorsanız oda yaptırabilir bilgisayara yükleyip ondan sonra deneyiniz
eskiden çaldığınız mp3 lerde şimdi problem oluyorsa

ses kartınızı tekrar yükleyiniz driver hatası olabilir flatcast mixer i hassas bir mixer olduğu için siz media playerde o müzikleri normal çalsanız bile flatcast mixer de çalmayabilir

ses kartınızı güncelleyin veya tekar yükleyin muhtemelen düzelcektir