Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

221

Thursday, 18.11.2010, 23:56

Tema ahzırlayıp her şeyi halletik diyelim, yayın sayfasını nasıl yapacaz? henüz video yu izlemedim işallah buda vardı

yayin sayfasi derken sanirim siteden bahsediyorsun, bunun icin portal index bölümlerine bak

222

Monday, 29.11.2010, 20:47

selam dosd lar ben bir rdy acmak isdiyorum yardimlarinizi beklerimm

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

223

Monday, 29.11.2010, 22:44

yalihüyüklü burak,

bu konunun ilk mesajini okursaniz gerekli bilgileri bulabilirsiniz..
Flatcast Radyo Kurma ( videolu )

ilk olarak radyo nicki acmalisiniz ama daha once hic kullanmadiginiz gercek bir mail adresi ile acin nicki.
asagidaki linkte uye olmak hakkinda ayrintilar mavcut, mail adresinize gelen postayi kontrol edin ve gelen linke tiklayip nicki aktive edin.
Flatcast: Kayitli Üye olmak

eger mail gelmezse asagidaki linke bakabilirsiniz
Aktvasyon Maili Gelmedi ?

asagidaki link ise site acmak dahil ayrintilari anlatiyor, umarim isinize yarar..
Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

AYISIGI

Stajyer

• "AYISIGI" bir kadın

• Özel mesaj gönder

224

Sunday, 26.12.2010, 14:52

flatcast radyo için link acil yardım

flatcast radyom var blogcu yada mynet gibi sitelerden link alıp kurmak isdemiyorum yani eklenti isdemiyorum. www böyle yada trgg link altında olmasını isdiyorum onlar ücretlimi birde nasıl yapılacagı hakındada bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim tşkler.

225

Sunday, 26.12.2010, 15:00

flatcast radyom var blogcu yada mynet gibi sitelerden link alıp kurmak isdemiyorum yani eklenti isdemiyorum.

eklenti olmasını istemiyorsanız, ücretli bir site almalısınız

bedava verilen sitelerin tümünde eklenti vardır sonuçta ücretsiz bir site olduğu için kendi eklentisini mutlaka koycaktır

ayrıca tr.gg sitesi ücretsiz ve aldığınız sitenin sonuna kendi domain eklentisini koyan bir sitedir (blog tarzı sitelerden biridir yani)
diger alternatifler üstte sunulmuştur

AYISIGI

Stajyer

• "AYISIGI" bir kadın

• Özel mesaj gönder

226

Sunday, 26.12.2010, 15:05

Ayisigi

Tşkr ederim.peki tr.gg sitesine üye oldum ama radyo anasayfasını index i mynette oldugu gibi yerlestiremedim o nasıl oluyor yardım edermisiniz.

• Özel mesaj gönder

228

Wednesday, 2.02.2011, 19:03

selamlar

Merhabalar ben Adanadab Serdar ben kendime radyo acmak istiyorumda bir türlü tam anlamiyla yardimci olacak bilgi bulamadim videolu anlatimda tam anlasilmiyor ben burda daha önce resimli anlatimli bir tane bulmustum mynetten ve blogcu komdanda eklemeler nasil yapilir resimli bir sekilde yayinlanmisti bu konuda yardimci olursaniz sevinirim bir dost grubumuz vardi radyoyu kapattilar dagilmak istemedigimizden bizler kuralim dedik yardimci olursaniz size minnet duyarim tlf yardimci olabilirseniz cagri yapsaniz ararim ben edit /simdiden tskr ederim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (2.02.2011, 19:09)

• "golgedag" bir erkek

• Özel mesaj gönder

230

Saturday, 19.02.2011, 01:51

ücretsiz flatcast radyo yapılır!!! (Kısa bir süreliğine)

ücretsiz radyo kurulup teslim edilir. yardım almak isteyen iletişimden mesaj yazabilir. Ama yeterki bu işi hakkıyla yapmak isteyen olacak yoksa iki günlük heves için ne kendinizi ne de bizi yormayın. Kimse radyosuz kyormayın.!!!

231

Saturday, 19.02.2011, 20:41

İyi de zaten bu kısmın başında radyo kurmak isteyenler için bir video hazırlanmış.
Balık tutmaktan ziyade arkadaşlara balık tutmayı öğretmek daha güzel olmaz mı golgedag. :)

• "golgedag" bir erkek

• Özel mesaj gönder

232

Friday, 25.02.2011, 01:46

ücretsiz flatcast radyo yapılır!!! (Kısa bir süreliğine)

İyi de zaten bu kısmın başında radyo kurmak isteyenler için bir video hazırlanmış.
Balık tutmaktan ziyade arkadaşlara balık tutmayı öğretmek daha güzel olmaz mı golgedag. :)

Peki burdaki herkes mi bu işi öğrenmek istiyor yoksa bazıları yayın bazıları da tasarım mi yapmak istiyor? Kendimden örnek versem ben balık yemesini çok seviyorum ama balık sevdiğim için Galata'da sabahlamak gerekir mi? Yada en iyisi ben de mi bi sandal alıp açılayim mi? Durun bu saatte denize açılayim en iyisi ;)

general1

Stajyer

• "general1" bir erkek

• Özel mesaj gönder

233

Monday, 28.02.2011, 19:56

slm

selam radyodaki arkadası nasıl düşürebilirim yayından lütfen cevap???

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

234

Monday, 28.02.2011, 20:01

yedek bir radyonuz varsa sitenizde sid numarasini degisin,
yeni sid ile yayin alin dinleyicilerde sayfayi yenilesin, boylelikle radyonuza gelenler diger kisinin oldugu yere degil yeni sid ekli olan yere gelir
diger kisi yayini kapattigida ise yayin sifresini degisirsiniz..

general1

Stajyer

• "general1" bir erkek

• Özel mesaj gönder

235

Monday, 28.02.2011, 20:03

hazırlamadım yedek radyo dusurulmuyor yani off off

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

236

Monday, 28.02.2011, 20:06

Yedek Radyo Kurulum ve Radyo Silmek

yedek radyo kurulumu zor degil, her zamanda lazim olur
buyrun linkte anlatimi var acin bir tane..

237

Monday, 28.02.2011, 20:07

hazırlamadım yedek radyo dusurulmuyor yani

radyoyu düşürmek diye bişey yok
yapılması gerekeni Zen Arkadaşım yukarıda anlatmış .. ya onu yapcaksınız yazda dj in yayını kapatmasını bekliyceksiniz
başka çözümü yok

general1

Stajyer

• "general1" bir erkek

• Özel mesaj gönder

238

Monday, 28.02.2011, 20:08

Tanidmadiqim Biri Yayin ALdi Sarkida CaLmiyor Kim Aldiqinida Bilmiyorum Neyse Rahatsız Ettim Kusura Bakayın

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

239

Monday, 28.02.2011, 20:12

rahatsiz olmadik bizim gorevimiz yardim etmek, kisa yolu yok bunun
yedek radyo acin, yeni sid i sitenize ekleyin ve yenisi ile yayin alin, dinleyicilerde sayfayi yeniler..

• Özel mesaj gönder

240

Wednesday, 2.03.2011, 15:24

Ya Allah Rizasi Icin Radyo Kurucam Beceremedim Yardim Edinn...

YA ALLAH RIZASI ICIN RADYO KURUCAM BECEREMEDİM YARDIM EDİNN... LÜTFENN EKLEYİNN YARDIM İÇİNN.. edit/ msn] :( ;( :S

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (2.03.2011, 16:09)