Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

141

Saturday, 25.10.2008, 13:02

leydi35, sayfanın en başından okursan aslında anlaşılmıycak bişey yok sen yapabildiğin yere kadar yap takıldığın yerde yardımcı olmaya çalışalım ilk başlangıç olarak önce flatcasttan kendine kuracağın radyoya alakalı bir nick almak olcak doğru mail adresiyle almalısın nickini flatcasttan alacağın nick aynı zamanda senin radyonunda ismi olcaktır :up:

Örnek: leydi-fm gibi vs. vs

habibe

Stajyer

• "habibe" bir kadın

• Özel mesaj gönder

142

Friday, 31.10.2008, 20:02

slm kardes ben radyoyu actım fakat yayın yapamıyorum
bana bir acsam rica etsem bilgilerim - radyo ismi gösterli fm
sifreyi sen yap . sana zahmet kardaesim lütfen adım habi soyadım özkaymak
en kısa zamanda bekliyorum lütfeeeennnnnnnnnnnnnnnnnn

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

143

Friday, 31.10.2008, 20:14

habibe, hep hazira konmak sizce iyimi ...
Size video sunduk resim sunduk ama yinede yapmak yerine hazira konmayi tercih ediyorsunuz
madem radyo açtiniz yayin neden yapamiyorsunuz Bunu acik olarak anlatirsaniz öyle yardim ederiz aksi taktirde edemeyiz ...

habibe

Stajyer

• "habibe" bir kadın

• Özel mesaj gönder

144

Saturday, 1.11.2008, 07:44

ya bu url to the show bolumu varya o bende farklı geliyo biraz orada 2 bos kutu var hangisine ne yapcam onu anlamadım ben birde msn adresime gelen kodu nereye yapıstıracagım onu bilmiyorum ben yardım edersenız sevinirim cokkk bütün vidyolarınızı izledim ama bir yerde hata yapıyorum galıba ben nedir anlamadım

145

Saturday, 1.11.2008, 11:57

habibe,

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

ab-kullartatlar, az onceki ekledigin resimde gosterdim, sitenin adresini aynen buraya eklemismiydin daha once..

senin radyonu koyduğun sitenin http://ile başlıyan ana başlığı yukarıda işaretlenen yere yapıştırcaksın

bir diğer sorun ise sana flatcasttan gelen İFRAME ve SİD nosuyla beraber
radyonun ana sayfasındaki html düzenleme bölümüne koymalsın ki radyon dinleyiciler tarafından dinlenebilsin yoksa sadece kendin dinlersin

[code:1]<CENTER><IFRAME height=604 width=804 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx ?sid=SİD NON BURAYA GELCEK" scrolling="no"></IFRAME></CENTER>[/code:1]

habibe

Stajyer

• "habibe" bir kadın

• Özel mesaj gönder

146

Saturday, 1.11.2008, 12:02

yaptım cok sagolun oldu radyom . bir sorunum var o da flatcasttı siteme nasıl koyacagım
onun bi kodu varmı, baskalarının benı dinleyebilmesi için o programa gereksinimi olacak aktive x i nasıl koyavcagım siteme yardımcı olursanız sevinirim

147

Saturday, 1.11.2008, 12:16

habibe, arkadaşım o kodu koymana pek gerek olmadığını düşünüyorum çünkü neden
eğer bir dinleyicide active-x yüklü değilse zaten senin radyona girdiğinde bi uyarı vercektir active-x yükle diye kabul ettiğinide dinleyici o zaten otomtik yüklenir

yüklü olan kişi zaten radyona direk giriş yapcaktır
kullanmak istersen buyur allta

http://data.flatcast.com/data/objects/FlatViewerSetup501.exe

habibe

Stajyer

• "habibe" bir kadın

• Özel mesaj gönder

148

Saturday, 1.11.2008, 12:22

ok
cok sagol
peki cok sagol. ama sen onun kodu vardsa yollarmısın bana koymamda fayda var

• Özel mesaj gönder

149

Friday, 14.11.2008, 06:42

arkadas_ca eline emeğine sağlık allah razı olsun
yav bana bir konuda yardımcı olsanız sevinirim ben flatcastı kurdum kendi siteme nasıl atacam :( ltfn yardım edin banao flatcastın urlesini nasıl bulabilrim şimdidedn tşk ederim :)

habibe

Stajyer

• "habibe" bir kadın

• Özel mesaj gönder

150

Friday, 14.11.2008, 08:58

kardesım öncelikle sen radyoyu kurduysan msn adresine radyonun url si yanı kodları gelır o kodları alıp hazırladıgın sıtenın html kodlar bolumune yapıstıracaksın kardesim . benım msn aderesım bu edit@hotmail.com bunu ekle sana yardımcı olurum kardesım tamammı ama kendını tanıt bana msnde ok yardıma herzaman hazırım

loyloyfm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

151

Saturday, 29.11.2008, 20:41

emeğine saglık çok işime yaradı ama ben sadece radyo kurabildim.dinleyici gelemiyor .modem ayarı da yaptım ve sabitledim.sorun nerde acaba herşeyi anlattığın gibi yaptım.yardımcı olursan çok sevinirim

habibe

Stajyer

• "habibe" bir kadın

• Özel mesaj gönder

152

Sunday, 30.11.2008, 12:10

HIM
ASLINDA BENIMDE PORTLARIM ACIK DEGIL AMA GELEBILIYO INSANLAR RADYOMA . SENIN KINE GELEMEYENLERIN NEDENINI BILEMEM AMA RADYONU ILK ONCE YAYMAN LAZIM CEVRENE ARKADASIM KI GELSINLER ILK ONCE ARKADAS CEVRENE FALAN SOYLE EMINIMKI SU AN KIMSE SENIN RADYONU BILMIYODUR MESELA BANA ADRESINI VER BI BAKAM RADYONA GIREBILIYORMUYUM OK ARKADASIM HERZAMAN YASRDIMA HAZIRIM BEN

• Özel mesaj gönder

153

Sunday, 30.11.2008, 20:23

emeğin için teşekkür ederim...

loyloyfm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

154

Monday, 1.12.2008, 01:12

sevgili habibe adres ^^loyloyfm^^ bu.msn adresimi eklemek istersen de çok sevinirim edit@hotmail.com
umarım yardımcı olacak zamanın vardır

msn vermek yasak ---->Beratcan

155

Monday, 1.12.2008, 01:26

loyloyfm, sorun ne arkadaşım burdan bizimle paylaş yardımcı olmağa çalışalım elimizden geldiği kadarıyla

loyloyfm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

156

Monday, 1.12.2008, 01:30

BEN TARİF ETTİĞİNİZ GİBİ RADYOMU KURDUM.VELHASIL ADRES FİLAN TAMAM AMA MAPPİNG FİLAN VAR YA TAKE DİYE DE BİŞİ VAR İKİSİ DE EKSİ DİNLEYİCİ GİREMİYO.HERŞEYİ DEDİNİZ GİBİ YAPTIM HEM DE.MODEMİ DE AYARLADIM SABİTLEDİM PORT AYARI YAPTIM YANİ.SADECE BEN AÇABİLİYORUM RADYOYU.

loyloyfm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

157

Monday, 1.12.2008, 01:34

BİR DE VİDEODA 4016 YA GÖRE ANLATIYOR SANIRIM F5 TE SANKİ BİRAZ DAHA FARKLI

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

158

Monday, 1.12.2008, 01:37

Alıntı sahibi ""loyloyfm""

BEN TARİF ETTİĞİNİZ GİBİ RADYOMU KURDUM.VELHASIL ADRES FİLAN TAMAM AMA MAPPİNG FİLAN VAR YA TAKE DİYE DE BİŞİ VAR İKİSİ DE EKSİ DİNLEYİCİ GİREMİYO.HERŞEYİ DEDİNİZ GİBİ YAPTIM HEM DE.MODEMİ DE AYARLADIM SABİTLEDİM PORT AYARI YAPTIM YANİ.SADECE BEN AÇABİLİYORUM RADYOYU.

radyo kuma ile port acma farkli farkli islemler.
eger portlari dogru ayarladiysan mapping + ve yesil olur.

loyloyfm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

159

Monday, 1.12.2008, 01:39

İŞTE OLMADI O.RADYOYU DA VİDEODAKİ GİBİ KURRDUM.BEN AÇSAM SEN GELMEYİ DENESEN OLUR MU SANA BURDAN ADINI YAZSAM ÇOK MU YÜZSÜZLÜK ETMİŞ OLURUM

160

Monday, 1.12.2008, 01:44

loyloyfm, kullandığınız virüs programının frewall i portlarınızı engelliyor olabilir seçenekler bi çok