Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gitmedur

Stajyer

• "gitmedur" bir kadın
  • Konuyu başlatan "gitmedur"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 29.06.2009, 02:08

NIKLER CALINIYOR

merhaba arkadaslar sorunuma yardimci olursaniz ve beni aydinlatirsaniz memnun olurum radyomuza gelen bira sahis tarafindan radyomuzda bulunan bir cok kisinin sabit niklerini ellerinden alindi buna nasil bir cozum bulunuabilinir
saygilar

Aylin

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 29.06.2009, 02:56

eger bu kisi sifrelerini bilmiyorsa ve bilgisayarlarini keyloger veya bir trjan atmadiysa,
kesinlikle aldigi ayni nick degildir sadece benzeri, nicklerin üzerine tikliyarak flatcast sitesinde nicklerin ID yani numarasini görebilirsin.

nickleri inceliyecek olursaniz aynisi olmadigini farkedeceksiniz ;)

gitmedur

Stajyer

• "gitmedur" bir kadın
  • Konuyu başlatan "gitmedur"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 29.06.2009, 11:41

Malesef arkadasim hic bir sey atmadi pc mize odamizda 23 kisi vardi ayni saat icinde on yada on bes kisinin niki alindi ve niklerin sifreleri degisti ben radyo sahibi oldugum icin uylerimize niklerine bizzat ben aliyorum onayli niklerdi cogu yani emaille yollandirilmis keyi sabitlenmis ve en basta kendi sifrem hem harf ve rakamadan olusan bir nikdi uzundu ayrica caresini bilebilen arkadslardan yardim beklyiorum...

Saygilar

Aylin

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 29.06.2009, 11:45

Acik sizde, yada icinizden biri yapiyor.

Flatcastda bu yönde bir acik yok, eger böyle bir acik olsaydi yapan kisi önce Flatcast nickini kirip tüm sistemi eline gecirebilirdi...

HAMiss_34

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 29.06.2009, 12:01

߀NİMD€ NİCKİM AÇILMIO ŞİFRESİ FELAN DOĞRU SİLİNMİŞ OLABİLİRMİ AMA SÜREKLİ GİRİŞ YAPIYORUM NEDEN SİLSİNLER ? ŞİFRE FELAN DOĞRU... YARDIM!!

6

Monday, 29.06.2009, 12:05

gitmedur

mahallenin birinde çok hırsızlık oluyormuş sonradan hırsızın kim olduğunu bulmuşlar mahalleden biriymiş
o hırsızı mahalleye bekci yapmışlar hırsızlık bitimiş

Alıntı sahibi ""gitmedur""

radyo sahibi oldugum icin uylerimize niklerine bizzat ben aliyorum

büyük bir ihtimalle kolay şifre ve aldığınız bütün şifreleride aynı yapmışsınızdır birini öğrenen digerlerinide çalmakta güçlük çekmiycektir

dipnot:
hırsızı önce içinizde arayın flatcast da şifreniz (123456) veya buna benzer kolay bir şifre olmadığı sürece öyle bir açık yok