Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ßy Ates54

Stajyer

• Konuyu başlatan "ßy Ates54"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 1.07.2009, 21:21

müziklerim mixerde çalmior diyenlere

S.a bir kaç kez benimde başıma geldi ve baya bi ugrastim herseferinde winapi kaldirdim tekrardan yükledim denetim masasindan kaldirdigim vinapin tolbarinida kaldirdim daha önce kaldirdigimda olmamisti deneme yaptim winap tolbari kaldirdim müziklerim yine atlamaya baslamisti sonra masa üzerine indirdim vinap winrari açarak tekrar kurdum vinapi düzeldi bir kaçkez oldu bizzat bir kaç kez denedim meğere netten indirdimiz 5,5 winap tolbarin zaman asimina ugruyormus yani lisansli oldugundan dolayi tolbar kendini iptal ediyormus bunu dier sohbet sitelerinde yaptigim sunuculuk zamanlarinda bilordum aklima geldi denedim oldu we bazen netten bisey indirdinizde bazi exeler win32 deki lisanlarla karisiyor buda genelde ses ayarlarinin kaçmasina sebep oluyor wistadaki ses ayarlarini göz at nufsot seçeneyi seçiliyse eyerki winapta mixer yine işlevini kaybedior tabi ses kardı pcisine otmatik bağlantili olanlar için söylüorum bazi pcilerde ses kardi arka panele baglidir kimi klavyeye kimi kasada ayri anlatabildiysem siz deneyin winapi kaldirin tolbar exe hepsini winapi tekrardan kurun eminim düzelicektir yardimci olabildiysem ne mutlu bana simdiden hossohbet iyi yayinlar bayee

2

Wednesday, 1.07.2009, 21:49

ßy Ates54,

bu bir çözüm değilki başlık itibarıyle şimdi bu bölüme giren arkadaşlar hiç bişey anlamıycak toolbarla ne alakası var

bizim burda bahsetmek istediğimiz veya anlatmak istediğimiz winamp ın direk kendisi
tolbar dediğiniz olay winamp gibi bir güzel programı toolbara sıkıştırmışlar
herkez toolbar olan winamp indirmiyorki yada o eklentiyi kurmuyorki

toolbar dedğimiz olay exporer adres satırının altına yapışan ve hem arama bölümünü kullanıp hemde progrmın ufak versiyonunla yer kaplamadan müzik dinleme için bir eklenti ses veya mp3 atlamasıyla hiç bir alakası yok

Alıntı sahibi ""ßy Ates54""

bazi pcilerde ses kardi arka panele baglidir kimi klavyeye kimi kasada ayri anlatabildiysem

klavyede olan ses kartı değil sadece o tür klavyelerde sesi açıp kısabilmek için konulmuş bi özellik ses kartı veya ayarla bir alakası yok