You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

arafat44

Beginner

• "arafat44" started this thread

Date of registration: Aug 2nd 2009

• Send private message

1

Monday, August 3rd 2009, 9:34am

Ben radyomdaki guestlere nasıl nick alacağım ?

Merhaba kardesler acemiyim ufaktan öğreniyorum da radyomdaki guestler giriş alamıyor kayıtlı nick nasıl alabilirim onlara..

Aylion

Intermediate

• "Aylion" is female

Date of registration: Sep 20th 2006

• Send private message

2

Monday, August 3rd 2009, 9:45am

sen radyoyu acarken nickini nasil aldiysan onlarda ayni o sekilde flatcast.com dan nicklerini alacaklar.

arafat44

Beginner

• Send private message

3

Monday, August 3rd 2009, 10:01am

çok açıklayıcı olmuş sağolasın ..ben radyoyu açan kişiyim kardeşim nick ten bahsediyorum ..

4

Monday, August 3rd 2009, 10:05am

Buyur bari daha açıklayıcı bir şey yapıp doğrudan nick alabilecekleri linki verelim ;)

http://www.flatcast.com/de/WizUsr.aspx

arafat44

Beginner

• Send private message

5

Monday, August 3rd 2009, 10:16am

iyi de buraya kendi radyo şifrem ile giriliyor.bu linki verirsem herkese radyo ana şifresini vermem lazım anlamıyorum ki nasıl giremiyolar deneseler olur aslında girişten ben zor durumda kalıyorum ..:(((

Aylion

Intermediate

• "Aylion" is female

Date of registration: Sep 20th 2006

• Send private message

6

Monday, August 3rd 2009, 10:31am

Re: Ben radyomdaki guestlere nasıl nick alacağım ?

Quoted from ""arafat44""

Merhaba kardesler acemiyim ufaktan öğreniyorum da radyomdaki guestler giriş alamıyor kayıtlı nick nasıl alabilirim onlara..

sordugun soru burda.

Bundan ne anliyorum?!

Radyondaki Guestlerin yani misafirlerinde nick almasini istiyorsun?!

eger soru bu ise , iki cevap almissin.

arafat44

Beginner

• Send private message

7

Monday, August 3rd 2009, 10:48am

evet kardesim evet bazı kardeslerimiz giremiyor girişten nick kabul etmiyor kendime ait başka nick var onu bile şifre ile verdiğim halde giremiyolar..aaaahhhh aaaaaahhhhhh..
:))

denizlerde

Intermediate

Date of registration: Jul 29th 2008

• Send private message

8

Monday, August 3rd 2009, 10:51am

giristen nick kabul etmiyor diye bisi olamaz... nick ve sifre yazarken kesinlikle yanlis birseyler yapiyorlar.... yaa eksik yaziyorlar yada yanlis ...önce ona cok dikkat edilsin bence ....tek bir bosluk yada tek bir noktalama yanlıs olursa nick kabul etmez

arafat44

Beginner

• Send private message

9

Monday, August 3rd 2009, 10:54am

ona ne şüphee :) teşekkür ederim kardeşlerim..ablanızım yaşım 42 hoş görün inşaallah..
edit

Findik

Jüri

• "Findik" is female

Date of registration: Jun 13th 2007

• Send private message

10

Monday, August 3rd 2009, 11:28am

arafat44, sanirim sende bircok kisi gibi ayni hatayi yapiyorsun, sitenize radyoyu ekleyince , radyonun siteye ait bir parcasi oldugunu düsünüyorsunuz.

Sizin sitenin Üyelikleriyle radyodaki üyeliklerin hicbir ilgisi yok, radyo nickleri tüm Flatcast sitesi icin gecerlidir, muhtemelen almak istediginiz nick Flatcastda bir baskasi tarafindan kullaniliyordur.

Örnek Findik benim ve kimsede alamaz.