Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "EzeLimFm"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 12.08.2009, 17:41

php ve jvs-Hmtl index Istekleriniz ( UCRETSIZ)

EVET ARKADASLAR BASLIKTADA BELIRTIGIM GIBI PROFESYÖNEL SITE TASARIMI YAPILIR ISTEDIGINIZ HER ÖZELLIK EKLENILIR TEK ISTEGIM COPYRIGHT I SILMEMENIZ COPYRIGHT SU SEKIL OLUCAKTIR

COPYRIGHT' ALATURKA KRAL

HER TÜR SITE YAPILIR AKRADASLAR ISTEGINIZE GÖRE FTP ALANINIZ YOKSA ONUDA HAL EDEBILIRIM YETERKI ALATURKA AILESI UYELERIMIZE BENIMDE KATKILARIM OLSUN SUANDA CALISMAK UZERE OLDUGUM EN BASIT INDEX KENDI SITEMDEKI LINK WERMEK YASAK OLDUNU DUSUNDUM ICIN PROFILIMDEN ULASABILIRSINIZ MSN IMIDE ALABILIRSINIZ HER KONUDA YARDIMCI OLURUM WE PHP ASP FELAN HIC FARK ETMEZ ARKADASLAR ISTERSENIZ UYELIK SISTEMIDE KURABILIRIM

UMARIM ALATURKA AILESINDEN UYARI ALMAM SADECE KATKIDA BULUNMAK ISTEDIM ISTEKELRE ÖZEL YAPIYORUM CUNKI INDEXLERI COK KEZ PAYLASIM YAPTIGIM ICIN WAREZCILER SITELERIMI DAGITMAYA BASLADI ICIN , HIC BIR INDEX IXIN PORTAL ICIN SITE ICIN UCRET ALMIYORUM ARKADASLAR

SAYGILARLA ALATURKA AILESINDEN KRAL

GUNDE EN FAZLA 2 SITE BITIRME SANSIM WAR ARKADSLAR AMA TEK SAYFALI INDEXLERI 1-2 SAAT ICINDE BITIREBILIRIM EN FAZLA 5 SAAT ODA PHOTOSHOP CALISMASI OLURSA

2

Wednesday, 12.08.2009, 18:56

Re: Profesyönel php ve jvs-Hmtl index Istekleriniz ( UCRETSI

Alıntı sahibi ""EzeLimFm""

UMARIM ALATURKA AILESINDEN UYARI ALMAM

daha öncede böyle denemeler oldu ama isteklere yetişebilmek zor olduğu için hep yarım bıraklıdı
sorun şurda yaptığınız işlem birkaç saatte bitebilcek bir işlem olmadığından isteklere ne ölçüde ve nekadar sıklıkta veya mesajların nekadarrına cevap verebilceksiniz önemli olan bu

şimdi bu başlığa ardarda istekler sıralancak olsa hangisine yetişebilceksiniz ?

bunları düşündünüzmü peki ?? zor bir başlangıc hadi bakalım

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 13.08.2009, 03:41

Re: Profesyönel php ve jvs-Hmtl index Istekleriniz ( UCRETSI

Alıntı sahibi ""beratcan""

UMARIM ALATURKA AILESINDEN UYARI ALMAM

daha öncede böyle denemeler oldu ama isteklere yetişebilmek zor olduğu için hep yarım bıraklıdı
sorun şurda yaptığınız işlem birkaç saatte bitebilcek bir işlem olmadığından isteklere ne ölçüde ve nekadar sıklıkta veya mesajların nekadarrına cevap verebilceksiniz önemli olan bu

şimdi bu başlığa ardarda istekler sıralancak olsa hangisine yetişebilceksiniz ?

bunları düşündünüzmü peki ?? zor bir başlangıc hadi bakalım

Tabikide kardesim ben kendim webmasterim buyuk sirketlere siteler hazirliyorum we genelde gunde 3-4 saat yatiyorum index calismalari icin vs ama burdan tabikide oldugunca cabuk bi sekilde indexleri hazirliyacam ins we yalan sözlerle kimseyide kandirmak deil kardesim amacim sadece bana tam olarak ne istediklerini aciklarlarsa hemen yardimci olabilirim isim daha kolay olur ve istedikleri siteye göre bir yada iki gun sure isterim kardesim yani not alip duzenlerim anlayis gösterirdiniz icin tsk saygilar kral

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 14.08.2009, 15:46

merhaba,

teklifinizden ben yararlanmk isterim.

edit@hotmail.de

tskler

Lütfen msn adreslerinizi yazmayınız.

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 14.08.2009, 19:46

bana index lazım arkadaslar super bisey olacak yardımcı olan arkadaslar varsa bi zahmet msnmi eklerse sevınırım edit

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 14.08.2009, 21:03

arkadaslar neden msn veriyorsunuz ?
buradan nasil bir sey istediginizi yazsaniz pm olarak gonderir arkadas yapip

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 15.08.2009, 06:30

slm BANA DA INDEX LAGZIM KRAL ILK ONCELIKLE TSK EDERIM BOYLE BI KONU ACTIGIN İCİN --İNDEXİM: KALPLİ KIRMIZI GÜLLÜ VE NAZAR BONCUGU DA OLSUNN BLOGCU SAYFASI ICIN SİMDİDEN TSKLER KOLAY GELSİNN :D

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 15.08.2009, 09:56

koLay geLsin Şimdiden

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 15.08.2009, 11:27

ARKADASLAR BURDA YALAN KONUSMUYORUM BERATCAN KARDESIM BILIR SITESINI BIR GUNDE HAZIRLADIM WE YAPTIM, SIZDEN TEK ISTEGIM ÖZEL PM LE BANA SITENIN ICERIKLERINI YAZARSANIZ ANCAK O SEKILDE NOT ALIP ELIMDEN GELDIGI KADAR HIZLI BI SEKILDE YAPABILIRIM SITENIZI ANLAYIS GÖSTERDINIZ ICIN TSK LER ÖZEL PM LE BANA ULASIRSANIZ EN KISA ZAMANDA INDEXLERINIZ HAZIR OLUCAKTIR SAYGILARLA KRAL

UNALCAN

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 15.08.2009, 18:26

KRAK DOSTUM BENIM SORMAK ISTEDIGIM BISEY VAR BU INDEXS YAPMAYI NASI ÖGRENE BILIRIM YARDIM CI OLURSAN SEVINIRIM

katlan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 15.08.2009, 22:00

kardeş bana güzel bir index yaparsan çok sevinirim www. katlanfm.com görüşürüz inşalalah

katlan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 15.08.2009, 22:47

kardeş yardıma ihtiyacım var siteye kadar gelirmisin lütfen

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 16.08.2009, 00:47

Alıntı sahibi ""UNALCAN""

KRAK DOSTUM BENIM SORMAK ISTEDIGIM BISEY VAR BU INDEXS YAPMAYI NASI ÖGRENE BILIRIM YARDIM CI OLURSAN SEVINIRIM

kardes basit indexleri normal editörlerle yaparsin ama profesyönel kusursuz bir sistem istiosan kodlamalardan anlaman gerekir bir senede örenirsin kardesim google de bir cok yardimci olucak kodlar war onlari okuyunca anlarsin sonrada frontpage ile düzenlersin sitelerini

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 16.08.2009, 00:50

Candostlar burada diyorumki sitenizin özelligini we nelere sahib oldunu yazin calismalari ona göre yapim we sitede nasi iceirkler istedinizi tam belirleryinki ona göre sistemi kurayim diyorum burada bakiyorum yazdiklarimi tam okumuyorlar basligi okuyan mesaj atiyor burdan

özel pm le bana ulasirsaniz sevinirim we lutfen kendi sitenizde edit istemeyin onuda diyim ben kendim hazirliyorum alt yapiyi baskasinin emeginin uzerine edit yapmiyorum sadece olan aciklari kapatmakta yardimci olurum diyorum ;)

umarim anlatabilmisimdir we burdan site linki atmayin bir daha en yakin zamanda yetkili arkadslar caresine baksin diyorum önce actigim konuyu tam okuyun sonra mesaj atin emege saygi olmadan istek yapmayin

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 20.08.2009, 18:04

MRBLAR İNDEX YAPILIYORMUŞ GALİBA BENİMDE ((''GÜLÜM18 FM')) ADINDA BİR RADYOMUZ VAR BİZİM RADYOMUZ İÇİNDE GÜZEL BOL GİFLİ Bİ İNDEX HAZIRLARSANIZ COK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

kralimfm

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 21.08.2009, 01:23

EzeLimFm, EZELIM FM RADYOBARON ADINA BIR INDESK YAPABILIRMISINIZ

17

Friday, 21.08.2009, 02:07

BERATCAN KARDESIM BILIR SITESINI BIR GUNDE HAZIRLADIM WE YAPTIM,

Pardon ne sitesi kime yaptın siteyi ??

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 24.08.2009, 00:33

Alıntı sahibi ""gülüm18fm""

MRBLAR İNDEX YAPILIYORMUŞ GALİBA BENİMDE ((''GÜLÜM18 FM')) ADINDA BİR RADYOMUZ VAR BİZİM RADYOMUZ İÇİNDE GÜZEL BOL GİFLİ Bİ İNDEX HAZIRLARSANIZ COK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Hazirlarim Fakat özel pm ile bana ulasirsaniz we sitede neler olmasini istedinizi yazarsaniz sevinirim

• Özel mesaj gönder

19

Monday, 24.08.2009, 00:35

Alıntı sahibi ""kralimfm""

EzeLimFm, EZELIM FM RADYOBARON ADINA BIR INDESK YAPABILIRMISINIZ

Tabikide fakat özel pm ile benimle iletisime geciniz bu arada beratcan ozur kardes nikini biriyle karistirdm hasret fm adina bir index yapmistimda

edit <- Bu ilk yaptigim index

reklam olduğu için kaldırılmıştır <... ISTERSENIZ BU TARZDA YAPABILIRIM OZEL HTML ALT YAPILI PORTAL

komecifast

Stajyer

• Özel mesaj gönder

20

Tuesday, 25.08.2009, 14:16

aga banada açabilirmisin????