Giriş yapmadınız.

By_Ati

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 24.08.2009, 10:45

Imkansiz, ımkansız ben art nıyetle kımseye yorum yapmam 3 cu kısı olup bısey bılmeden yorum yapmanın bı anlamı yok dıye dusunuyorum

EviL, senın calısmalarını herkes bılır saygımda var sana ama ben bana sankı luzumsuz yorum yapmısım gıbı yorum yazanlara yazdım ben ne gorursem onu konusrum ne oyun oynarım nede sahte gulucukler atarım kım ne yaptıysa onu gorur onu konusrum yorum yaptıgım ınsanı elstırrım ama onu asalamamm herkes bı kare bıle cızse onun cızgısı emekdır ben bunu bılırım bunu soylerım ekmekcılere yorum yapmam emekcılere yaparım

nisa nisa, nısaa yıgıdı öldur hakkını ver demısler ata sozunu benım ustumden soyluyosun ben hak yemem suanda bu tema 1 cılerın ıcındeyse ve gorduklerımı soylemek sucsa hadı ben sucluyum bugune kadar sacma sapan yorumlar yapmadım yada cok super yapılmıs bı temaya aman psd kulanmısın sunu kulanmısın demedım kımsenın kısılıgıde benı ılgılendırmez herkes kendı kıslıgınden sorumludur

eceli76, ecelı kardes gelınım sana soyluyom kızım sen anla mantıgıyla benım ustumden yorumlar yaparsanız ben buna alınırım kıme soylemek ıstıyosanız onu o ınsana soyleyın benım postuma degıl ben sızın emegınıze saygısızlık etmedım gordugumu soyledım

AkvA

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 24.08.2009, 13:49

Herkes yazdıklarını tekrar okusun :)) kimse kimseye haddinden fazla bi yorumda bulunmamış, paylaşılamayan nedir ? kimse kimsenin şahsiyetine kişiliğine hakarette bulunmuşmu ? nerden aldın nerelere vurdun :))
İyi niyet art niyet nedir bu? kimin iyi niyetli kimin dürüst, kimin art niyetli, sadakatsiz ve riyakar olduğunu çok iyi bilirsin,
konu tema !!! ve yapılan olumsuz yorum !!!
Konuyu şahsileştirirsek, herkesin birileri hakkında, Aile bağlarından, çocukluğundan tutunki, namus, şeref, kişilik ve kalitesi hakkında söyleyecek bişeyleri mutlaka olur.
Eceli76 temalarını dün beğenen bugünde beğenmek zorundamı ? öyle bi kural mı var, ben şahsen beğendiğim temalara yorum yazar tebrik ederim, beğenmediğim temalarıda eleştiririm, beğenip beğenmediğimide yorumlarımdan ALİM olan anlar zaten....
Farkındaysan sen haddini aşıyorsun, hangi yorumda senin temalarına yorum yapanlara iki yüzlü denmiş ??? konuyu bu kezde başka yerlere mi taşımaya çalışıyorsun ? vay iyi niyet vay art niyet !!! nedir bu çok şükür dürüstlüğümüzde niyetimizde geçmişte neyse şimdide aynıdır bunu bilen bilir, onun için biliyorumki kim konuşursa konuşsun kervan yürüyor :))
Burda rant sağlamıyoruz, gelir elde etmiyoruz, herkes yapabildiğince kapasitesince bi şeyleri paylaşıyor, Dün ölümüne severek Evlenenler Bugün birbirini aldatıp Ayrılıyorlar değilmi ? Herkes herkesin yaptığını beğenmek zorunda değil ! dün nerde şimdi ??? Herkes herkesin yaptığınıda alkışlamak zorunda değil, ama burayı mahelle kavgasına çevirdiğin için seni ALKIŞLIYORUM...
:up:

EyLüL.

Acemi

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 24.08.2009, 15:39

tesekkrler paylsm içinn

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 24.08.2009, 18:18

Burdaki yorumLar sanırım harcanan emek var inkar eden yok,ama
1. bölümü hakedecek kadar güzeL oLmadıgından kaynayLanıyor.beLki By Ati SöyLeyiş yada yorumLayış şekLiyLe tepki toPladı ama Bencede 1. böLümde Duracak Kadar GüzeL degiL,
ama şuda var 2.böLümDe duran TemaLara Baktıgımızda bunu Yadırgamamak Lazım.Şahsi Düşüncem oLarak öyLe temaLar görüyorum Ne göze hoş geLiyor nede KuLLanıcıya RahatLık sagLar ama onLar biLe 2. böLümdeLer.
Tema seçen arkadaşLar az daha DuyarLı OLmaları Lazım sanırım Burda KimLerin TemaLarı oLdugunu SöyLemek istemiyorum sadece Foruma 3 5 dk bir Tema atanLarı biLirLer.
Birde Burda Harcana eMekLe degiLde Sanki az YandaşcıLık var gibi GeLdi bana,YanıLıyor da olabiLirim bende bu izLenimi bıraktı.
Burda amaç Kırıcı oLmak DegiL yapıcı oLmak.
Emegin Her türLüsüne Saygı GösterMek Lazim..

25

Tuesday, 25.08.2009, 01:50

Bu Temada emek var ama sadece emek var diye 1.bölüme girdiyse diyecek bişey yok.

bu hassasiyeti diger emek verenlerede gösterse burdaki arkadaslar anlardım..

Her nedense eleşriti yapılandan çok yorumcular savunma yapma gereksinimi duymuşlar..

Yazacak çok şey varda bilen biliyor zaten neyin ne oldugunu ....

DJ~BEYTO

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

26

Tuesday, 25.08.2009, 03:38

meyve veren agac taslanir eceli sen agac oluyosun meyvende temalarin :D

bu yilki hasat cok guzel ellerine saglik guzel tema olmus ben eger snein kadar tema yapabilsem burdaki herkesle kafa tutarim :D

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

27

Tuesday, 25.08.2009, 04:00

Alıntı sahibi ""DJ~BEYTO""

meyve veren agac taslanir eceli sen agac oluyosun meyvende temalarin :D

bu yilki hasat cok guzel ellerine saglik guzel tema olmus ben eger snein kadar tema yapabilsem burdaki herkesle kafa tutarim :D

ağaç var Meyve var Taş yok Sende Taşmı oLuyorsun Beyto :-)

Suzette

Profesyonel

• "Suzette" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Tuesday, 25.08.2009, 04:29

eceLi tasaRim REnkLeR süppeR emeğine SağLık

Karma Tema

Karma Galeri

• "Karma Tema" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Wednesday, 26.08.2009, 11:56

Bu tema Karma Galeriye eklenmiştir. Tebrikler!

Görmek için;

http://www.allaturkaa.de/flatcast/details.php?image_id=336

30

Thursday, 10.09.2009, 18:20

Ellerine saglik Eceli yine cok hos bir tema..

31

Monday, 3.05.2010, 11:50

massimo_federico

selamlar guzel olmus paylasim icin teskurler

• "Tirnali-57" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Thursday, 4.08.2011, 18:43

Eline Yüreğine Gönlüne Sağlık Emek Veren Gözlerden Şifa Eksik Olmasın Paylaşımlarının Devamını Dilerim..

33

Wednesday, 21.09.2011, 22:59

emeğinize yüreğinize sağlık

34

Wednesday, 21.09.2011, 23:17

emeginize saglik.....

s.o.n.b.u.s.e

Profesyonel

• "s.o.n.b.u.s.e" bir kadın

• Özel mesaj gönder

35

Tuesday, 21.08.2012, 11:24

Elinize emeğinize sağlık Paylaşımınız için ayrıca teşekkürler..

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

36

Tuesday, 2.10.2012, 20:11

ELİNİZE,EMEĞİNİZE SAĞLIK...PAYLAŞIM ADINA TEŞEKKÜRLERİMLE...

Yiğit_01

Profesyonel

• "Yiğit_01" bir erkek

• Özel mesaj gönder

37

Friday, 5.10.2012, 18:44

Emeğinize sağlık.Paylaşım için teşekkürler.