Giriş yapmadınız.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 24.08.2009, 00:11

arkadasim radyoda muzık dınleyeceksen nıckınolsa (banlanmıs )olsanda guest olsanda muzik dinleyebilirsin neden anlamak istemiyorsun sadece chat yapamazsin burasi turkiye her an her sey olabilir bu aciklayici oldu mu

• Konuyu başlatan "sercanguney"

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 24.08.2009, 00:12

radyoda radyo sahipleri tarafından banlanıyorum

Alıntı sahibi ""Gamze""

sercanguney,

buyur sana güzel bir radyo linki

www.allaturkaa.de/radyo/

burda kimse nedensiz yere kimseyi banlamiyor

TŞEKKÜR EDERİ,M BU RADYOYA GELECEM ... AMA O RADYODA BANLANMADAN MÜZİK DNLEDİKTEN SONRA ÖNCE BU KONUYU HALLETMEM LAZIM DEGERLİ ARKADAŞIM SEVGİLER...

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 24.08.2009, 00:15

Alıntı sahibi ""****ONUR*****""

arkadasim radyoda muzık dınleyeceksen nıckınolsa (banlanmıs )olsanda guest olsanda muzik dinleyebilirsin neden anlamak istemiyorsun sadece chat yapamazsin burasi turkiye her an her sey olabilir bu aciklayici oldu mu

TEŞEKKÜR EDRİM AÇIKLAMANIZA ARKADAŞIM BEN DE O RADYODA NİKİMLE DİNLEMEK İSTİYORUM VE BENCE BU BENİM VADNDAŞLIK HAKKIM OLDUGUNU ZANNEDİYORUM VE BİR RADYO AÇILMIŞSA O RADYO HALKIN RADYOSUDU SEN GİREMEZ SİN DEMEK OLMAZ EGER BEN ORADA HİÇ BİR ETRBİYESİZLİK YAPMAMIŞSAM BENİ KİMSENİN BANLAMA HAKKI OLMAMALI DEGERLİ ARKADAŞIM SEVGİLER....

CHATinCEVIZ

Orta Düzey

• "CHATinCEVIZ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 24.08.2009, 00:18

sercanguney,

hakli veya haksiz sen istenilmedigin yere neden israrla gitmek istiyorsun?
Flatcast'ta su anda bile 113 sayfada, 20ser radyo bulunmakta, tek bir radyoda israrini anlamadim.

Arkadaslarin belirttigi gibide flatcast sadece imkan sunuyor, hangi radyoda haksizlik yasadiysan o radyonun sahibine basvurmalisin. Banlamaya hakki varmi yokmu kendisi sana söyler :)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 24.08.2009, 00:19

belkide radyoyu ailesi veya sevdikleri icin acti dısardan mısafır kabul etmeyebılırler onada saygı duymalısın ılla gırecem dıyorsan baska nıckle gır konus

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 24.08.2009, 00:21

1. Flatcast Radyolarinin tümü özel radyodur
2. Kimseyi seni misafir etmeleri icin zorluyamazsin
3. Böyle devam edersen, burdanda banlana bilirsin.

Haklarini Burdan ara

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 24.08.2009, 00:40

Alıntı sahibi ""CHATinCEVIZ""

sercanguney,

Flatcast'ta su anda bile 113 sayfada, 20ser radyo bulunmakta, tek bir radyoda israrini anlamadim.

Arkadaslarin belirttigi gibide flatcast sadece imkan sunuyor, hangi radyoda haksizlik yasadiysan o radyonun sahibine basvurmalisin. Banlamaya hakki varmi yokmu kendisi sana söyler :)

sercanguney,

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler degerli arkadaşımmm ... şimdi bana eger mümkünse flatcast dan bir yetkilinin ismi veya emailini verme imkanınız vat-r mı acaba ....

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 24.08.2009, 00:43

almanca veya ingilizce biliyorsan sansini burdan dene

info@flatcast.com

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 24.08.2009, 00:50

sercanguney,

sercanguney,

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler degerli arkadaşımmm ... şimdi bana eger mümkünse flatcast dan bir yetkilinin ismi veya emailini verme imkanınız vat-r mı acaba ....

şimdi size insan kallarının 10 maddesini yolluyorum bu madeye göre benim orada müzik dinleme hakkım var metni aynen yolluyorum size...

Herkes, dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım gözetilmeksizin kanun önünde eşittir.
(Ek: 7.5.2004-5170/1 md.)Kadınlar ve erkekler eşit haklara sahiptir. Devlet, bu eşitliğin yaşama geçmesini sağlamakla yükümlüdür.
Hiçbir kişiye, aileye, zümreye veya sınıfa imtiyaz tanınamaz.
Devlet organları ve idare makamları bütün işlemlerinde kanun önünde eşitlik ilkesine uygun olarak hareket etmek zorundadırlar.

1. Dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep, maluliyetinden dolayı ayrımcılık yapılması yasaktır.

2. Kişi, zümreye veya sınıfa imtiyaz tanınması yasaktır.

3. Devlet organları ve idare makamları bütün işlemlerinde kanun önünde eşitlik ilkesine uygun olarak hareket etmek zorundadırlar.

yukarıda okunan metine göre ben o radyoya girme ve müzik dinlme hakkım vardır ...sizden ve yöneticilerde cevap bekl,iyorum sevgiler....

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 24.08.2009, 00:52

Alıntı sahibi ""****ONUR*****""

belkide radyoyu ailesi veya sevdikleri icin acti dısardan mısafır kabul etmeyebılırler onada saygı duymalısın ılla gırecem dıyorsan baska nıckle gır konus

şimdi size insan kallarının 10 maddesini yolluyorum bu madeye göre benim orada müzik dinleme hakkım var metni aynen yolluyorum size...

Herkes, dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım gözetilmeksizin kanun önünde eşittir.
(Ek: 7.5.2004-5170/1 md.)Kadınlar ve erkekler eşit haklara sahiptir. Devlet, bu eşitliğin yaşama geçmesini sağlamakla yükümlüdür.
Hiçbir kişiye, aileye, zümreye veya sınıfa imtiyaz tanınamaz.
Devlet organları ve idare makamları bütün işlemlerinde kanun önünde eşitlik ilkesine uygun olarak hareket etmek zorundadırlar.

1. Dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep, maluliyetinden dolayı ayrımcılık yapılması yasaktır.

2. Kişi, zümreye veya sınıfa imtiyaz tanınması yasaktır.

3. Devlet organları ve idare makamları bütün işlemlerinde kanun önünde eşitlik ilkesine uygun olarak hareket etmek zorundadırlar.

yukarıda okunan metine göre ben o radyoya girme ve müzik dinlme hakkım vardır ...sizden ve yöneticilerde cevap bekl,iyorum sevgiler....

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 24.08.2009, 00:56

ya bukadarda sacmalik görmedim.

birkac örnek vereyim.

beni msn de biri block etmis.. ona düsüncelerimi yazmak istiyorum (bu bir insan hakkidir) msn yetkilisi yokmu? sacma

arkadasin teki windows mediaplayerden yasal olmayan filimler izliyor, bana microsoft yetkilisi lazim.. (sacma)

32

Monday, 24.08.2009, 00:58

sercanguney,
çok uzadı konu