Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sercanguney"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 23.08.2009, 23:08

radyoda radyo sahipleri tarafından banlanıyorum

selam bir radyoya giriyorum ve ben bir şey yapmadıgım halde beni banlıyorlar ben bir şey yapmadan beni benleme yetkileri var mı acaba bunu ögrenmek i,stiyorum ve bunu nereye bildirmem gerekiyor ..... şimdiden teşekkür ederim...

2

Sunday, 23.08.2009, 23:18

sercanguney,

radyoda reklam yapıyorsan, dj nickiyle giriyorsan belki ondan çiziyorlardır nickini

yok bunları yapmıyorum diyorsan ozaman o radyodakiler seni sevmedi demekki ben olsam bidaha girmem istenmediğim yerde ne işim olur ;)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 23.08.2009, 23:20

her turlu engellemeye (banlamaya ) yetkileri var sorunu dj ile konusarak cozebilirsin sadece

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 23.08.2009, 23:23

selam bir radyoya giriyorum ve ben bir şey yapmadıgım halde

Alıntı sahibi ""beratcan""

sercanguney,

radyoda reklam yapıyorsan, dj nickiyle giriyorsan belki ondan çiziyorlardır nickini

yok bunları yapmıyorum diyorsan ozaman o radyodakiler seni sevmedi demekki ben olsam bidaha girmem istenmediğim yerde ne işim olur ;)

evt ben de biliyorum bunları reklam yapmıyorum dj nikiyle gilmiyorum benim öğrenmek istediğim bni banlama yetkileri var mı bunu ögrenmek istiyorum ben bişr şey yapmadıgım halde banlma yetkileri var mı eger yoksa nereye bildirmem gerekiyor cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 23.08.2009, 23:42

BANLAMA YETKILERI VAR senın nıckı veya konusmanı sevmemıstı dj ondan yapmıs olabılır

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 23.08.2009, 23:45

Alıntı sahibi ""****ONUR*****""

her turlu engellemeye (banlamaya ) yetkileri var sorunu dj ile konusarak cozebilirsin sadece

yani hiç bir hakkımız yok mu yani şidi dj nin keyfine mi kaldık yani...... o isterse alır istemez se almıyor mu... hiç bir yaptırım yok mu..

perinaz

Profesyonel

• "perinaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 23.08.2009, 23:51

Belki dinleyici sayisi iki kisi olan radyolara giriyorsan seni aralalarinda görmek istemdikleri icinde oluyordur belki o ara özel sohbettleri vardir .. eger böylede degilse demek senin gercekten bi allerjin var kardes :haha: baskalarina

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 23.08.2009, 23:52

Re: radyoda radyo sahipleri tarafından banlanıyorum

Alıntı sahibi ""sercanguney""

yani hiç bir hakkımız yok mu yani şidi dj nin keyfine mi kaldık yani...... o isterse alır istemez se almıyor mu... hiç bir yaptırım yok mu..

evet dj ısterse alır ıstemezse bamlar .

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 23.08.2009, 23:54

BANLAMA YETKILERI VAR senın nıckı veya konusmanı sevmemıstı dj ondan yapmıs olabılır

YAPACAK BİR ŞEY YOK DİYOSUN YANİ BİR YETKİLİYE BİLDİREMİYORUZ DEMEK Kİ ..ŞİMDİ O RADYODA MÜZİK DİNLEYEMİYECEZ YANİ FLACASAT YETKİLİLERİ NİN YAPACAGI BİR ŞEY YOK MU.....

perinaz

Profesyonel

• "perinaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 23.08.2009, 23:55

kardes kesin senin bi yanlisin varki bnlaniyorsundur yok desen bile sen durduk yerde hic bi dj misafirlerini banlamaz hataliysa iste o zaman af yoktur

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 23.08.2009, 23:56

muzik dinlersin ama chat odasinda yazi yazamazsin sadece dinlersin

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 23.08.2009, 23:57

sercanguney,

Flatcast sadece programi sunuyor ve radyoculara verdikleri yetkiler (banlama, cizme, chat silme vs. ) full kullanilabilir.

Yani radyo haklari, radyo sahibine aittir.

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 23.08.2009, 23:58

Alıntı sahibi ""perinaz""

kardes kesin senin bi yanlisin varki bnlaniyorsundur yok desen bile sen durduk yerde hic bi dj misafirlerini banlamaz hataliysa iste o zaman af yoktur

DEGERLİ ARKADAIM KEYFİ DİYORUM SİZE .. BENİ SEVMEMİŞ OLABİLİR AMA BEN ORAYA GİRİP MÜZİK DİNLEYECEM VE BENİ NEDENSİZ BALLIYORLAR .. BENİM ÖGRENMEK İSTEDİGİM BENİM MÜZİK DİNLEME HAKKIM YOK MU BUNU ÖGRENMEK İSTİYORUM EGER HAKKIM VAR İSE NEREYE BİLDİRECEGİM HİÇ BİR DEDETİM YOK MU BU RADYOLARIN...

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 24.08.2009, 00:01

Alıntı sahibi ""Ipek1988""

sercanguney,

Flatcast sadece programi sunuyor ve radyoculara verdikleri yetkiler (banlama, cizme, chat silme vs. ) full kullanilabilir.

SİZN DEMEK İSTEDİĞİİNİZİ ANLDIM DİYORUM Kİ BEN HAKSIZ YERE BANLANIYORUM BENİM BİR VADANDAŞ OLARAK O RADYODA MÜZİK DİNLEME HAKKIM YOK MU BEN BU ÜLKEDE 2. Cİ SINIF VADANDAŞMIYIM ONU SORUYORUM BU RADYOLARDA DENETİM YOK MU...

perinaz

Profesyonel

• "perinaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 24.08.2009, 00:01

senin yapacagin bi tek sey madem sadece müzik dinliyeceksin nick almadan sesizce bi kösede oturmak :happy[1]: bak bu yazdigindanda ben demek senin elin durmuyo yaziyorsun düsüncesi cikardim :))

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 24.08.2009, 00:04

senin yapacagin bi tek sey madem sadece müzik dinliyeceksin nick almadan sesizce bi kösede oturmak :happy[1]: bak bu yazdigindanda ben demek senin elin durmuyo yaziyorsun düsüncesi cikardim :))

DEGERLİ ARKADAŞIM YANLIŞ ÇIKARDINIZ ŞİMDİ BEN KİMSEYE TAKIŞMIYORUM VE BEN O RADYODA MÜZİK DİNLEMEK İSTİYORUM .VE BANLANIYORUM BUNUN ŞİKAYET MERCİSİ YOK MU ONU ÖGRENMEK İSTİYORUM VE BEN BU ÜLKENİN BİR FERDİYSEM O RADYODA MÜZİK DİNLEME HAKKIM VARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SEVGİLER ARKADAŞIM....

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 24.08.2009, 00:05

evet dj ısterse alır ıstemezse bamlar .

BU KEYFİ B,İR UYGULAMA DEGİL Mİ ARKADAŞIM BİR YETKİLİ YOK MU BENİMLE BU KONUYU KONUŞACAK ....

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 24.08.2009, 00:06

Alıntı sahibi ""Ipek1988""

sercanguney,

SİZN DEMEK İSTEDİĞİİNİZİ ANLDIM DİYORUM Kİ BEN HAKSIZ YERE BANLANIYORUM BENİM BİR VADANDAŞ OLARAK O RADYODA MÜZİK DİNLEME HAKKIM YOK MU BEN BU ÜLKEDE 2. Cİ SINIF VADANDAŞMIYIM ONU SORUYORUM BU RADYOLARDA DENETİM YOK MU...

kisa ve öz : yok

• Özel mesaj gönder

19

Monday, 24.08.2009, 00:09

Belki dinleyici sayisi iki kisi olan radyolara giriyorsan seni aralalarinda görmek istemdikleri icinde oluyordur belki o ara özel sohbettleri vardir .. eger böylede degilse demek senin gercekten bi allerjin var kardes :haha: baskalarina

ONLAR ÖZLE KONUŞMALARINI EMESENDEN YAPSINLAR RADYODA MÜZİK DİNLESEK OLMUYOR MU DEGERLİ ARKADAŞIM ŞİMDİ BEN BİR YETKİLİYE LAŞMAK İSTİYORUM EN YETKİLİ KİŞİ KİM ACABA BANA BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.... :x

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Monday, 24.08.2009, 00:09

sercanguney,

buyur sana güzel bir radyo linki

www.allaturkaa.de/radyo/

burda kimse nedensiz yere kimseyi banlamiyor