Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gulamin

Acemi

• Konuyu başlatan "gulamin"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 26.08.2009, 17:10

Radyo Toplam sayisini baska radyoya Devretmek ??

Arkadaslar sorunum su bir radyom var onun total sayisini yeni acacagim radyoya yönlendirmek istiyorum bunu nasil yapabilirim (ayrica aradim forumda ama bu konu üzerine bilgi göremedim vardiysada simdiden özür dilerim) yardimlarinizi bekliyorum..

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 26.08.2009, 18:43

gulamin, aramaya sadece "total" yazmaniz yeterli olurdu

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=160331&highlight=total#160331

gulamin

Acemi

• Konuyu başlatan "gulamin"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 26.08.2009, 19:06

evet haklisin berdush arkadas bende radyo toplam sayisi devretme diye aratmistim ki böyle bir konun olmasi bu forumda neredeyse imkansiz gibi benim icinde..cok tesekür ederim yardimin icin kirlilik ve gereksiz konu basligi olmasin derseniz silin bu actigim konuyu dilerseniz..tekrar tesekürler aydinlatici konularinizla.. flatcast i bu forumda ögrendim saolun emegi gecen herkese tesekürler..