Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

61

Friday, 2.11.2012, 13:09

speed bölümünü baktiniz mi ? burdaki sayi ne kadar yüksek olursa o kadar hizli döner

DENİSS

Acemi

• "DENİSS" bir kadın

• Özel mesaj gönder

62

Wednesday, 12.02.2014, 18:50

selamun aleykum onur bey aynı sorun bende var çok uğraşıyorum ama olmuyor gif olarak kayıt ettiğimde çok ağır işliyor speed i 120 yapmama rağmen yine aynıs orun yardımcı olursanızı çok sevinirim :(

DENİSS

Acemi

• "DENİSS" bir kadın

• Özel mesaj gönder

63

Wednesday, 12.02.2014, 18:51

ARTI BİRDE RESMİN KALİTESİNİ DÜŞÜRİYOR KAÇ AYDIR CÖZEMEDİM :(

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

64

Wednesday, 12.02.2014, 23:11

selamun aleykum onur bey aynı sorun bende var çok uğraşıyorum ama olmuyor gif olarak kayıt ettiğimde çok ağır işliyor speed i 120 yapmama rağmen yine aynıs orun yardımcı olursanızı çok sevinirim :(

a.s DENISS hg niz aramiza.
speed cok hizli yapmak icin =1
cok yavas yavas yapmak icin =120
1 e dogru geriledikce hizi artar idael kullanacaginiz 12 - 20 civarindadir,

Resim kalitesini alttaki gibi %100 e geldiginiz de resminizin kendi halini hafizaya alir siz bunu %50 inerseniz kalitesi duser ve kotu goruntu olarak alirsiniz resim kalitesini %100 e dogru almalisiniz.

DENİSS

Acemi

• "DENİSS" bir kadın

• Özel mesaj gönder

65

Saturday, 29.03.2014, 01:19

swftext

tşkler onur bey ama birtürlü sorun düzelmedi genede yardımınız için çok saolun son birsey daha büyük boy gif olarak kayıt etmiyor resmin boyutunu düşürmeden nasıl kayıt edebilirim ama bana gif lazım şimdiden tskler allah razı olsun inşallah.. :)