Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "myreason"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 2.09.2009, 13:57

2 dj yayın yapabilirmi

s.a arkadaşlar mesela benim bir radiom war ben yayından cıktıktan sonra arkadaşım kendi nıckıyle radio yu acabilirmi yanı sıd ona werdiğimde o radioyu actığında benim nıckım cıkıyo onunkı cıkması ıcın ne yapmam gerekir ?

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 2.09.2009, 14:21

Re: 2 dj yayın yapabilirmi

Alıntı sahibi ""myreason""

s.a arkadaşlar mesela benim bir radiom war ben yayından cıktıktan sonra arkadaşım kendi nıckıyle radio yu acabilirmi yanı sıd ona werdiğimde o radioyu actığında benim nıckım cıkıyo onunkı cıkması ıcın ne yapmam gerekir ?

Hangi Dj açarsa açsın Radyo ismi değişmez.

Flatcast'a kaydolurken hangi isimi aldıysanız radyo ismi olarak, bütün Djler o nick ile yayın yaparlar.

.UGUR06

Stajyer

• ".UGUR06" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 14.09.2009, 00:23

evet radyonun ismi ne ise o oalrak kalir örnek lalaturkafm aldiniz bu kalir degistiremezsinizinz bütün djler bunu kullanir

Kararlıyım

Orta Düzey

• "Kararlıyım" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 14.09.2009, 00:57

myreason,

siz patronsunuz dolayısıyla tabelada sizin isminz var yeni bir işci aldığınızda tabelaya işcinin isminimi verisiniz
ben olsam vermem :D