Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

lowol

Stajyer

• Konuyu başlatan "lowol"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 29.03.2007, 19:20

SEYTANDAN MEKTUP

BUNU OKUYALIM, OKUYALIMDA GAFLETTEN UYANALIM BiiZNiiLLAH..

Seni dün günlük islerini yaparken gördüm.

Namaz kilmadan, dua etmeden bir günü daha gecirdin.

Hatta yemek yerken ve yatarken bile dua etmek icin vakit ayirmadin.

cok nankörsün! Seninle gurur duyuyorum.

Benimle oldugun icin cok mutlu oldugumu söyleyemem.

Hatirliyormusun? Senelerdir beraberiz ama seni hala sevmiyorum.

Dogruyu söylemek gerekirse: Senden Allah'tan nefret ettigim icin nefret ediyorum.

Allah beni cennetten attigi icin bende seni kullaniyorum.

Seni de Allah'in bana yaptiklarini ödetene kadar kullanacagim, ondan sonra sende defolup gidebilirsin.

Biliyormusun aptal.

Allah seni seviyor, ama sen hayatin boyunca benim yanimdaydin. Bunun icinde seni ödüllendirecegim.

Hayatinin berbat olmasini saglayacagim. Biz ikimiz beraber kaldikca bu Allah'i cok üzecek.

Zaman senin hayatini kimin yönlendirdigini O'na gösterecek.

Ve bu senin sayende olacak.

Gecirdigimiz güzel günleri hatirla, insanlari nasil hor görüyorduk,

onlara küfür ediyorduk,

cilgin partilere gidiyorduk,

hirsizlik

yapiyorduk,

nasil iki yüzlü davraniyorduk,

sigara kullaniyorduk,

camii'ye gitmiyorduk, dedikodu yapiyorduk.....

Bunlarin hepsini kaybetmek istemezsin degil mi?

Hadi gel aptal! Sonsuza dek beraber yanalim!

Senin icin cok seyler

düsünüyorum.

Bu mektupu sana ne kadar deger verdigimi söylemek ve hayatinin büyük bir parcasini kullanmama izin verdigine tesekkür etmek icin

yaziyorum.

Aptal, bazen sana cok gülüyorum.

Öyle slkliklar yapiyorsunki, benim bile migdemi bulandiriyorsun. Sen böyle devam et.

Yeni nesile yalanciligi, aldatmayi, kumari ve camii yerine diskolara gitmeyi ögret.

Sen bunlari onlarin yaninda yap ki onlarda seni örnek alsinlar. Bir zaman sonra onlarda aynisini yapacaklardir.

cocuklar böyle iste.

Neyse, simdi gitmeliyim ama birkac saniye sonra tekrar seni görmeye gelecegim.

Azicik aklin olsaydi tövbe etmek icin biryerlere giderdin ve yasayacak oldugun bir kac seneyi de Allah'la beraber gecirirdin.

Bir kimseyi uyarmak karakterimde yoktur aslinda, ama seni taniyorum.

Sen zaten benim yanimdan ayrilmazsin.

Senin yasinda olan bir insanin hala günah islemeye devam etmesi sacmalik olsada.

Sakin beni yalnis anlama, senden hala nefret ediyorum, ve bu böyle devam edecek. Beni gercekten seviyorsan tabiki bu yaziyi kimseyle

paylasmazdin. Ölüm bizi bulusturana kadar.....
ALLAH C.C BiZLERİ iMANINDAN AYIRMASIN

lowol

Stajyer

• Konuyu başlatan "lowol"

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 30.03.2007, 17:02

evet arkadaslar ilginizden dolayi tsk ederim artik bu forumda bir daha konu acmiyacagim bu sekilde hassas bir konuyu bile es gectiginize göre artik paylasacak bir konu bula bilecegimi sanmiyorum :h050:

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 30.03.2007, 17:09

Bismillah lowol daha dün eklemişsin konuyu dur hele bi :D

Alıntı

Azicik aklin olsaydi tövbe etmek icin biryerlere giderdin ve yasayacak oldugun bir kac seneyi de Allah'la beraber gecirirdin.

Senin yasinda olan bir insanin hala günah islemeye devam etmesi sacmalik olsada

Bu mektubu şeytanın yazmadıgı kesin alıntı yaptıgım yerlerde görüldügü üzere şeytan bunlar söylemezdi :blink:

oO_eLif_Oo

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 30.03.2007, 18:31

Bence böyle siteme hic gerek yok lowol.
Bizde 10 tane konu aciyoruz, aciyorduk, ve aralarindan okunmayanlar yada okunsa bile yorum yazilmayanlar oluyor?

biz gelip AGLIYORMUYUZ????

konu buu, okuyan olur okumayan olur.. dikkatini ceken olur cekmeyen olur, ilgilenen olur ilgilenmeyen olur... sadece bir konuna yorum yapilmadi diye bu kadar sitem etmene gerek yok...

Daha dün eklemissin konuyu hem, acelen ne????

stella

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 30.03.2007, 18:35

Alıntı sahibi ""lowol""

evet arkadaslar ilginizden dolayi tsk ederim artik bu forumda bir daha konu acmiyacagim bu sekilde hassas bir konuyu bile es gectiginize göre artik paylasacak bir konu bula bilecegimi sanmiyorum :h050:

sitemini bu konu altinda dile getirmeseydin daha iyi olurdu. Bu konuya yorum yapmayi düsünüyordum, ama böyle güzel bir konuya kisilik sitemini dile getirdigin icin ...hos olmamis. Konuyu kendin kapattin, malesef.
Burda herkesin her actig konuya malesef yorum yapilmiyor, örnegin Nihanin Islam kategorisnde cok güzel bir yazisi var...Modern Müslüman diye. Kimse yorum yapmamis, cok üzücü.
Her Konuyada ben kendi acimdan söylüyorum yorum yapmak istemiyorum artik, cünkü yeterince yorum yapiyorum. Birazda baskalari yapsin...

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 2.09.2007, 21:02

ALLAH bizleri dogru yoldan ayirmasin

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 3.09.2007, 22:15

Emegine saglik kardesim....

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 5.09.2008, 11:49

lowol, eline saglik paylasim icin tesekkurler..