Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 8.09.2009, 18:40

Radyoya giriş yapılamıyor :(

Flatcast uses P2P-technology. Currently there is no node, which could deliver you the stream data. If only a small number of viewers join the stream, the reason for the problem might be at the others. If you got the problem more often, the most common reasons are:

You have installed a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Open within this firewall port 40123 for UDP.

You are connected via a router/firewall with the internet, which blocks UDP frames. Create a fixed mapping on port 40123 to the sender PC. Some explainations how do this you will find at www.portforward.com

Hatası veriyor neden acaba ?

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 8.09.2009, 19:05

benim modemimin markasi netgear WGR614v7 ve radyolara bazen giris yapabiliyorum bazende düsüyorum ve ben yayindayken kimse giris yapamiyor yada baska biri yayindayken ben giris yapamiyorum. bu modemde 40123 portunu nasil acacagimi bana söylerseniz cok sevinirim simdiden tesekkür ederim

3

Tuesday, 8.09.2009, 19:30

Pяeηse,

portlarınız kapalı veya bilgisayarınızdaki herhangi bir güvenlik duvarı virüs tarayıcı gibi vs vs programlar portlarınızı engelliyorsa o hatayı alırsınız

modeminizide flatcast için port açmalsınız ayrıca kullandığınız güvenlik duvarı programlarından da flatcast UDP 40123 portu için izin vermelisiniz

4

Tuesday, 8.09.2009, 19:33

canosum_44,

sizin modeminizi olmasada benzeridir

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=209260#209260