Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sermenyus"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 11.09.2009, 00:49

LAPTOPTUN KENDİ CAMINDAN YAYINDA CAM AÇMA

ARKADAŞLAR KENDİ LAPTOPUMUN CAMINDAN YAYINDA İKEN CAM ACAMIYORUM . Harici cam taktiğimda bir problem olmuyo açabiliyorum ama laptopun kendi camindan açamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.Böyle bir konu açıldımı bilmiyorum ama şimdiden teşkkürler.(Msn ve skypide problemim yok orlarda açabiliyorum sadece radyoda yayında iken açamıyorum

2

Friday, 11.09.2009, 00:52

sermenyus,

msn ayarlarında araçlara gir görüntü ve ses kurulumu bölümünü bul ilerle orda senin web cam ını görmelisin eğer orda web cam yoksa demekki driver yüklü değildir

yada laptopdaki web cam seçili değildir

not: harici web camı çıkartarak yap bu işlemi

buda değişik bir uygulama

açılan ekranda flash ı izle

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=155239#155239

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 11.09.2009, 00:58

ses ve görüntü kurulumu tamam yaptımm msn de ve skypide camım çalışıyo ve harici camda takılı değil benim sorun sadece yayında iken acama ma bir ben değil bazı arkadaşlarımda da aynı problem varmış

4

Friday, 11.09.2009, 01:05

Alıntı sahibi ""sermenyus""

bir ben değil bazı arkadaşlarımda da aynı problem varmış

kullandığım işletim sistemi vista
kullandığım flatcast plugini f5.2
kullandığım bilgisayar laptop

bende herhangi bir sorun olmadan açılıyor

eğer dediklerimi yaptıysanız yine açılmıyorsa web camı nızı tekrar ykleyin
ve active-x hangi sürümünü kullanyorsanız yeniden güncelleyin

birde web cam açılmıor derken hiçmi açılmıyor yoksa sihay bir ekranmı geliyor yada açılırken kapanıyorumu ??

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 11.09.2009, 01:30

ben f5 kullanıyorum ilk cam acilacagi zaman siyah ekran geliyo ve kapanıyor bu sizin dedikleriniz f5.2 için sanırım

6

Friday, 11.09.2009, 01:35

sermenyus,

üstteki veridğim anlatımda f5 sistemine göre olanıdır
ayrıca web cam açmanın f5 yada f5.2 de farklı bir anlatımı da yok

web cam açacağınız zaman flatcastın kendi temalarından birini seçerek deneyin yada design tool'da boş bir beyaz sayfa açarak tekrar deneyiniz

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 11.09.2009, 01:48

beratcan tşkler ilginize olmadı gene cam acilacagi zaman gelen kareye sag tikliyorum secekler cikmiyo cam ayari yeri cikmiyo neyse tekrardan tskler gec vakit oldu iyi geceler size daha sonra tekrar bakarım