Giriş yapmadınız.

**C@nisi**

Stajyer

• Konuyu başlatan "**C@nisi**"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 24.09.2009, 12:15

winap ve mediyaplayer,den yayin yapma ?

Merhaba ya ben sizlerden yardim istiyecektim umarim yardimci olursunuz
Ben winaptan yayin yapmak istiyorum ama birturlu yapamadim yazili olarak konu var ama onla beceremedim bunu bana resimli olarak annlata bilirmisiniz simdiden tesekkürler

2

Thursday, 24.09.2009, 12:18

Buyur Hem Videolu Hem Ses bir anlatim

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=143618#143618

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 24.09.2009, 13:08

eger dj mixer yerine winamp veya media player kullanmak istiyorsan remixin linkine takil.

eger dinleyicilerine winamp veya mediapalyer üzeri yayini dinletmek istiyorsan, yanlis adrestesin. Flatcast yayini sadece flatcast Viewer üzeri dinlenebilir.

abitoglu

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 8.10.2009, 15:01

slm diva benim bi sorunum var radyoya giriyom kapalı görünüyo.... dj girisi yapiyom mavi bi ekran cikiyo altta Error : the show is sent from onother computer, which does not allow to take over die bi yazi cikiyo acil yardimmm

abitoglu

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 8.10.2009, 15:21

arkadaslar biri bana yardimci olsun lütfennnnn acillll

6

Thursday, 8.10.2009, 19:31

abitoglu,

the show is sent from onother computer, which does not allow to take over

yayınınızda bir dj varsa ve size dj girişi (take over)i açmazsa o uyarı çıkar

yayını alabilmniz için yayındaki dj size dj kapısını açmalı

şayet radyonuzda herhangi bir dj yayında değilse flatcast ana sayfasından açın radyonuzu

başka bir seçenek

radyoyu birkez açıp kapadığınızda ve tekrar yayını almağa çalıştığınızda explorerden bazan geç düşebiliyor

sorunu çözmek için ya pc yi kapatıp açıcaksınız yada CTRL+ALT+DEL tuşlarıyla görev yöneticisinden askıda kalan exploreri sonlandırcaksınız

abitoglu

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 8.10.2009, 22:35

yayında dj yoktu ama sadece ben degil baska pc lerden arkadaslarda aynı sorunu görüyodu... ama kendiliğinden halloldu tskler beratcan.....

8

Thursday, 8.10.2009, 22:54

Alıntı sahibi ""beratcan""

radyoyu birkez açıp kapadığınızda ve tekrar yayını almağa çalıştığınızda explorerden bazan geç düşebiliyor

sorunu çözmek için ya pc yi kapatıp açıcaksınız yada CTRL+ALT+DEL tuşlarıyla görev yöneticisinden askıda kalan exploreri sonlandırcaksınız

yayın sizin explorerde düşmediği için diger bilgisayardakilerde radyonuzu açamazlar

yada explorer harici bir tarayıcı ile radyoyu kullancaksınız (mozilla) Firefox gibi