Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 27.09.2009, 02:03

Taşınabilir Hardiksime Girdiğimde Böyle Bir Hataya Veriyor

Arkadaşlar taşınabilir hardiksi açtığım zaman böyle bir hataya veriyor bir başkasının pc sinden dosya alırken o pc dede hataya veriyordu dosyşarı aldım ve geri onların pc sine aktardım yalnız ben bu dosyaları alırken oldu hataya vermeye başladı daha önce böyle bir problem yoktu birde hardiksimde ki dosyalara tıkladığım zaman ayrı ayrı pencerelerden acıyor bunu da taşınabilir hardiks yapıyor yani bilgisayarımdan herhangi bir dosya acsam ayrı sayfa acmıyor bunu denetim masası klasör seçeneklerinden baktım her bir klasörü aynı pencereden ac işaretli bunda neden böyle anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim

2

Sunday, 27.09.2009, 03:01

by tayfun,

Alıntı sahibi ""by tayfun""

başkasının pc sinden dosya alırken o pc dede hataya veriyordu [/b]

her bilgisayardan (virüs taraması yapılmamış) dosya almak pek sağlıklı bişey değilmiş demekki
o hatanın sebebini bu verdiğin resme bakarak anlamak mümkün değil
virüs olabilir aldığın dosya bozuk olabilir veya başka bir bilgisayrdan aldığın doysadaki virüs sendeki klasör açılma seçeneklerini bozmuş olabilir biçok alternatif mevcut

klasör ayarları için bu linkteki flash ı izle

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=218827#218827

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 27.09.2009, 11:10

Beretcan kaspersky virüs programını indirdim tarattım virüs varmıs hataya vermiyor artık yardım ettiğin için yinede teşekkür ederim

Sweandy09

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 30.12.2009, 15:16

Taşınabilir Hardiksime Girdiğimde Böyle Bir Hataya Veriyor

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim..

Ancak ben herhangi bir mod kurmadım..

Sitem 2 gündür açılmıyordu sağlayıcıda bakım vardı, daha bugün düzeldi.. Ondan olabilir mi ?