Giriş yapmadınız.

arafatfm

Stajyer

• Konuyu başlatan "arafatfm"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 30.09.2009, 13:08

Acil yardımmm arkadaşlar..

Selam arkadaşlar nedense bazı parçaları mausla tutup dj miksere atmak istiyoruz fakat atilmiyo yapısıp kalıyo yerinden oynamıyo ya ne kadar inatcılar bunun nedeni ne acaba .ben çekiyorum o gelmem diyor ..ne yapabilirim ..
ikinci bir sorum flatcastte ki üyelerin ip nosuna bakabiliyormuyuz..acaba...

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 30.09.2009, 13:50

2. sorunu hemen cevapliyabilirim

Hayir

1. soruna gelince Add imkani ile o parcalari mixere at, olmazsa parcalar hatali olabilir

3

Wednesday, 30.09.2009, 19:30

,

Alıntı sahibi ""arafatfm""

bazı parçaları mausla tutup dj miksere atmak istiyoruz fakat atilmiyo yapısıp kalıyo yerinden oynamıyo ya ne kadar inatcılar bunun nedeni ne acaba

onuda ben cevapliyim :D

Bu sorunu genellikle blaster worm bulaştığından dolayı yapar.Öncelikle bundan emin olmak için görev yöneticide işlemler kısmında "msblast.exe" olup olmadığını kontrol ediniz.Sonrasında güncel imzalara sahip bir anti-virüs programıyla sistemi tarayınız

dediğiniz sorunu çözen en iyi program spyware doctor googlede bulabilirsiniz

arafatfm

Stajyer

• Konuyu başlatan "arafatfm"

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 1.10.2009, 11:53

heheheh
yani virüs mü var ..pc de ya daha yeni format attım hani bir ara tv de bir reklam vardı kadın diyordu ki her gün sirkeledigin halılarda tozmu olur..benim de yeni format attığım pc de virüs mü olur..:) inat ediyo gelmiyo dj miksere...

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 1.10.2009, 12:15

arafatfm,

format atinca viruslarin temizledigi demek degildir, eger virus baska biryerde sakliysa (2.disk, usb, mail vs. vs. ) sisteme bagladiginda yine her bölüme dagilabilir.

yalniz senin sorununun virus oldugunu pek sanmiyorum, muhtemelen eklemek istedigin mp3 dj mixerin desteklemedigi bir formattir, nero wave editor ile tekkar mp3 e cevir...

jetaimeee

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 4.10.2009, 13:55

SLM MHB ONCELİKLE BENİMDE Bİ SORUNUM VAR YARDİMLARİNİZİ BEKLİYORUM DİNLEYİCİLERİM GELİYOR GİRİYOLAR SORUN YOK AMA LİSTEDE 5 YAZİYO MESELA AMA GORUNMUYOLAR YAZİ YAZİNCA GORUNUYO 2 DAKKA YAZMASİNLAR KAYBOLUYOLAR LÜTFEN YARDİM EDİN