Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

f1ersin

Acemi

• Konuyu başlatan "f1ersin"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 14.10.2009, 10:31

Flatcast ta birden fazla nick girme

Arkadaşlar ben yaklaşık 1 2 senedir bu işin içindeyim

Başlıkta da belirttiğim gibi Flatcast ta birden fazla nick girme var mı acaba

Bana bir yardımcı olursanız sevinirim

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 14.10.2009, 10:49

msn de oldugu gibi coklu flatcast yok, olmamasida iyi.
Düsün böyle birsey olsa sadece sen degil herkez bunu kullanirdi ve kalabalik diye girdigimiz radyoda can sIkIci bir dj haric kimse olmazdi...

Her pc den sadece bir kere flatcast acabiliyoruz, bazi kisiler bilgisayarina (eger büyük ram ve güclü cpu varsa) birkac virtual pc kuruyor, tabi onlarlada ayni pcden giris yapabiliyor. (nasil yapilir diye sorma, kendin arastir...

f1ersin

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 14.10.2009, 10:58

Aslında sizin söylediğiniz de doğru fakat ben başka radyolarada geçmek zorunda kaldığım için bunun için sordum

Ben şöylebirşey dfuymuştum aslında Biosu bölerek bu dediğimi yapılıyormuş diye duydum ama ne derece doğru onu bilmiyom

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ceren hanım

google amcaya bir sorayım virtual nasıl kurulur diye

teşekkür ederim

f1ersin

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 14.10.2009, 20:01

Valla becerdim Saollasın Ceren hanım verdiğiniz bilgi için ;))

5

Wednesday, 14.10.2009, 20:08

Alıntı sahibi ""f1ersin""

aslında Biosu bölerek bu dediğimi yapılıyormuş diye duydum

BİOS bölünmez bios bilgin varsa setup ayarlarına girdikten sonra BİOS 'un içinden hardiski bölebilir ve o böldüğün bölüme kurabilirsin anacak kurmanızı pek tavsiye etmem bilgisayarınızın remi işlemcisi güçlü olmazsa kurduğunuza pişman olursunuz hiç tahmin edemiyceğiniz kadar kasar pc yi

f1ersin

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 14.10.2009, 20:50

Alıntı sahibi ""beratcan""

BİOS bölünmez bios bilgin varsa setup ayarlarına girdikten sonra BİOS 'un içinden hardiski bölebilir ve o böldüğün bölüme kurabilirsin anacak kurmanızı pek tavsiye etmem bilgisayarınızın remi işlemcisi güçlü olmazsa kurduğunuza pişman olursunuz hiç tahmin edemiyceğiniz kadar kasar pc yi

Valla şu anda kullanıyorum hiç bir sorun yok

mehnaz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 2.04.2010, 16:02

Alıntı sahibi ""beratcan""

Valla şu anda kullanıyorum hiç bir sorun yok

Sistem özelliklerini yazabilir misin?

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 3.04.2010, 02:26

hdd bölmeye gerek yok harddisk olusturabiliyorsun ama pc özellikleri düsükse cok kasiyor

• "kosoval_0673" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 18.08.2010, 06:34

Günaydın arkadaşlar bi oyun salonu var orayada aynı bilgisayardan tek nick harici giriş yapamıyodun ama leaf diye bir programla istedikleri kadar nick alıyorlardı acaba burdada işe yararmı...

10

Wednesday, 18.08.2010, 12:53

kosoval_0673
eğer sorunuz oyun salonları ise biz o konu hakkında yardım vermiyoruz

şayet flatcast radyosu için diyorsanız
bikaç satır üstte ceren arkadaşımız nasıl olabildiğini açıklamış flatcast radyosunda sizin dediğinizi o programla olmasının imkanı yok

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 19.08.2010, 03:55

çoklu flatcast

Günaydın arkadaşlar bi oyun salonu var orayada aynı bilgisayardan tek nick harici giriş yapamıyodun ama leaf diye bir programla istedikleri kadar nick alıyorlardı acaba burdada işe yararmı...

arkadaşım bazı oyun salonlarında leaf,yada degişik (isim vermiyorum) programlarla birden çok yada hayalet nick girebilirsiniz, ancak bu flatcast ta işe yaramaz,sitelerin açıkları ile ilgili bir konu bu, ayrıca çoklu flatcast diye bişey yok, arkadaşlarında dedigi gibi ancak çok iyi bir pc ye sahipseniz harddiskinizi bölerek virtual pc kurabilir ve çoklu giriş yapabilirsiniz, tabii bunu yapmak içinde bayagı bilginiz olması gerekiyor, ancak pc ne kadar güçlü olsada ben bunu tavsiye etmiyorum, çok büyük bir ihtimalle bilgisayarınızın verimliligi düşecek ve kasmalar olacaktır.

Sadik-nrw

Stajyer

• "Sadik-nrw" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 1.11.2010, 00:12

Tek cözüm coklu nik ve birden fazla radyoya girmek icin Virtual pc yi kurmak. Ama pcniz yeterli ram ve HDD kapasitesine sahip olmali. Benim bildigim tek bu yöntem var.

ahlener

Acemi

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 18.11.2010, 07:07

pc 2 yada 4 e bölebilirsin dostum

ama bunlari yapman icin pc cok büyük olmali güclü olmali. mesela ikici bi pc kurmak icin pc ne su program gerekli------>microsoft virtual pc 2007<-------bunu googleden bulabilirsin yükle pc ne ram ayarini en az 600 mb yap yoksa acmaz sayfalari kurdun yükledin bu programi tabi bitmiyo bunla xp yada vista olmali birde normal bi pc gibi eksiksiz olmali ben yaklasik 4 5 yildir kullanirim gayet süper biseg tek pc den 4 pc yapdim saygilarr....

• Özel mesaj gönder

14

Saturday, 17.12.2011, 17:12

VMware de kulanabilrisiniz virtula box kadar kasmaz eger pc iyi ise 20 nike kadar girebilrisinn

15

Friday, 23.12.2011, 22:46

arkadaslar bence bu gibi secenekler çözüm değil