Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

turan1

Stajyer

• "turan1" bir erkek
  • Konuyu başlatan "turan1"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 15.10.2009, 20:52

flatcast mixere internetten direk şarkı koyabilirmiyiz ??

slm arkadaslar ben birduyum uzerine arastiram dedim
pc deki muzikleri bir internet sayfasina yukleyip tum djler ordan radyoda caliyormuslar bilgisi olan varmi

2

Thursday, 15.10.2009, 21:02

turan1,

flatcast mixerinin içine kendi bilgisayarınızdan şarkı almadan çalmıycağı için öyle bişey söz konusu değil yanlış duyum almışsınız

internet sayfasına yüklenen müzikler url kodludur mixere alma şansınız yok

MoCHiT

Stajyer

• "MoCHiT" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 23.11.2009, 19:15

herkese slm...
bu gibi şeyler oluyor yani microfon kullanılarak yapılabilir...
internete şarkı yükleniyor evet duyumun doğru...
winamp son sürümlerde bu imkanı sağlıyor...
belli bi sitesi var winamp'ın müziklerini oraya liste olarak atıyorsun ve istediğin yerden dinleme şansın oluyor...
site ismi ve konu hakkında fazla bilgi veremicem uzun zaman oldu araştırmam lazım ve konu olarak koymam lazım..
ama bunu site adminleri araştırıp yaparsa daha iyi olur...
ben denedim bunu ve oluyor istediğim yerden listemdeki müzikleri dinleyebiliyorum...
tabi bu şarkıları mixere atma şansın yok sadece microfon aracılığı ile yine aynı ses kalitesinde yakın bi ses tonuyla dinletebilirsin...

4

Monday, 23.11.2009, 20:27

Alıntı sahibi ""MoCHiT""

tabi bu şarkıları mixere atma şansın yok sadece microfon aracılığı ile yine aynı ses kalitesinde yakın bi ses tonuyla dinletebilirsin...

bilgisayarda buluna ses kaydedici
örnek Nerowave programı varken veya herhangi bir ses kaydedici program varken bu programlarla bilgisayarınıza mp3 olarak kaydedip radyoya alabilme imkanı varken

neden upload edip siteden dinletme gereği duyayımki ?

ayrıca böyle bir açıklama mevcut forumda

Alıntı sahibi ""Ceren""

kendi bilgisayarini server (sunucu) olarak kullandiriyor.... net baglantinin upload miktarina göre sinirli dinleyici (3-4 kisi) yayinini dinleye bilir...

ayrica her nete baglandiginda ayarlari basdan yapmalisin.

eskiden allaturkaa da shoutcast anlatimida vardi, silinmis.
Bu link isini görmeli

MoCHiT

Stajyer

• "MoCHiT" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 25.11.2009, 16:03

hatırladığım kadarıyla yardımcı olmak isterim..
mp3 dosyalarınızı mail adresi üzerinden siteye atıyorsunuz ancak upload etmiyor...
ve bi başka yerden bi başka kullanıcı aynı mail adresini girerek siteye bağlanıyor ve mp3'lerin eklendiği pc üzerinden müzikleri ister indirir ister mic aracılığı ile dinletir o kullanıcıya kalmış bi durum...

veya
time wiever veya remoto administrator programları yardımı ile de dj'ler kendi aralarında mp3 paylaşımı yapabilirler..

ve daha bir sürü seçenek sunulabilir...
yukarda bahsettiğim konuyu bence araştırın ben bunu bir kere denedim oluyor hemde baya iyi bi yöntem ancak üzgünüm ki ne sitenin adını nede nasıl yaptığımı hatırlamıyorum...
eğer bi bilgiye ulaşırsam tekrardan sizlerle paylaşıma geçerim...

vermiş olduğun bilgi için teşekkürler beratcan...