Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "meganurfm"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 16.10.2009, 12:55

google crhome de flatcast yayın yapmak yardım ??

arkadaslar google crome de flatcast yayın yapmak ıcın sısteme gırıs ıznı vermıyo
yanı eklentıyı bulup kuramıyor

2

Friday, 16.10.2009, 18:43

meganurfm,

eklentiyi kuramıyo dediğiniz şayet flatcast Active-x denetiminden bahsediyosanız elinizle kurmayı deneyiniz

bilgisayarınızdaki bazı programlar popup'ların açılmasını engeller onun için kuramıyo olabilir o programlardan herhangi birisi sizde yüklü ise muhtemelen o program engelliyodur

alttaki linkden indirin ve kendiniz kurulum yapın sorunuz buysa eğer

yada hata oluştuğundai ekran görüntüsünü veya hatanın tam ismini yazınki daha kolay yardımcı olunabilsin

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=2

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 16.10.2009, 18:51

arkadasım dedıgın eklentıyı zaten elımle kurdum ama yıne olmadı bak resmını eklıyorum ılgılenırsen sevınırım
saygılarımla

4

Friday, 16.10.2009, 19:22

meganurfm,

eski yüklü olan Active-x i kaldırırken tam kaldırmamış olabilirsiniz ve tam olarak kaldırılmadığı zaman siz yenisini yükleseniz bile kurulum tam olmaz ve muhtemelen aynı hatayı verir

Active-X 'in komple nasıl kaldırılıdığına alt linkden bakınız

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5005

dipnot:

yayın almayı Google Chrome harici baska bir tarayıcı ile deneyiniz

bir noktanın altını çizmekte yarar var: Google'ın Chrome tarayıcısı henüz çok yeni olduğundan, yazılım RSS desteği gibi bazı önemli fonksiyonlara sahip değil.

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 16.10.2009, 19:28

firefox olmazsa chrome sorun yapabiliyor, genelde chrome pluginlerini firefox dosyasina ekliyor.

bilgisayarini NpFp522.dll veya NpFp502.dll belgelerini tara, (f5 ve F5.2 sürümleri icn) internet exlporer/plugin/ icinde olmali, ordan kopyalayip, chrome/pluginlerinin icine ekle

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 16.10.2009, 21:12

Alıntı sahibi ""Ipek1988""

firefox olmazsa chrome sorun yapabiliyor, genelde chrome pluginlerini firefox dosyasina ekliyor.

bilgisayarini NpFp522.dll veya NpFp502.dll belgelerini tara, (f5 ve F5.2 sürümleri icn) internet exlporer/plugin/ icinde olmali, ordan kopyalayip, chrome/pluginlerinin icine ekle

arkadasım onerını denemeye kalktım ama olmadı evet sıstemımde frefox yok kullanmayıda ıstemıyorum
ie7 var ordan sorunsuz bır sekılde hem yayın hemde sıteme gırebılıyorum

ama ben google cromedede yapmayı ıstıyorum her seferınden explorerı kullanmak ızdırap

dedıgın gıbı NpFp522.dll veya NpFp502.dlldosyalarını buldum kopyaladım
ama google cromenın yerını bulamadım sıstemde
sence nerde aramam lazım

7

Friday, 16.10.2009, 21:19

meganurfm,

C:\Users\Admin\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe <---- Klasör yolu bu

yalnız ben şimdi denedim herhangi bir sorun olmadan flatcast radyosunu açabiliyorum

sanıım sizin güvenlik duvarınızla alakalı bir durum var ordan izin vermelisiniz google chorme 'ye

bende 'de izin vermeden açmadı radyoyu radyoyu açtığımda güvenlik duvarı uyarı verdi kabul ettim güvenlik duvarına ekledi ve radyo açıldı

sorun güvenlik duvarınızda veya başka bir yazılım engelliyor olabilir virüs programı vb gibi

nerde yüklü olduğunu bulmak için

google chorme'ye sağ tıklayın resimdeki yere tıklayın

google chrome'nin olduğu klasör

güvenlik duvarına eklemek resimli

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 16.10.2009, 22:48

arkadasım ellerıne saglık tesekkur ederım ılgınden dolayı
benım google cromede sorun varmıs sanırsam
sıldım yenıden yukledım tekrar gırıs yaptım eklentıyı yenıden kurdum olmadı
buseferde frfox kurdum orda denedım actı