Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "derya.bu.derya" bir kadın
  • Konuyu başlatan "derya.bu.derya"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.10.2009, 07:45

flod

slmlar benim sorunun floodla ilgili mesela flood panelindeki kodu yaziyorum ama gitmiyo yani flatcast ekrana düsmüyo
ama kodlarin basına bi kac kere tıkladıgımda sonra flodun kodunu ekrana yazdıgımda (mesela 01yazdıgımda) yazılar hızla gıdıyo yada yarım cıkıyo eksik bi eklentimmi var yardimci olursaniz sevinirim vindows vista starter kullaniyorum işletim sistemimden kaynaklanabilirmi?

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 22.10.2009, 09:24

derya.bu.derya,
Daha önceden calisiyormuydu yoksa sonradanmi öyle oldu?
Tam olarak emin degilim ama tahimin ayni hizzada olmasindan kaynaklaniyo olabilir.
Her siranin farkli oldugundan emin olmalisin, mesela ilk sirayi normal birak ikinciye bosluk koy sonrakini yine normal birak digerine yeniden bosluk koy ve bunu bütün texte uygula.
Hepsi ayni hizzada oldugu icin calismiyo olabilir.

Böyle bi denersen belki olabilir.

3

Thursday, 22.10.2009, 11:35

derya ayni sorun bendede vardi firefox kullaniyordum gitmiyordu sonra explorerde denedim orda oldu eger firefox kullaniyorsan explorere gec orda olur bir secenekde bu

4

Thursday, 22.10.2009, 20:17

derya.bu.derya,

flod derken hangi programdan bahsettiğinizi anlamadım umarım böyle birşeydir sormak istediğiniz

[flash width=700 height=550]http://www.resimkalesi.com/data/media/25/df.swf[/flash]

Alıntı sahibi ""beratcan""

o programı çalıştırabilmeniz için dosya uzantısı bu şekilde olmalı

bu uzantı windows system32 klasörünün içinde bulunur eğer sendeki dosay uzantısı o şekilde görünmüyorsa özelliklerinden dosya uzantısını alttaki script e cevirmen lazım