Giriş yapmadınız.

hickimsee

Stajyer

• Konuyu başlatan "hickimsee"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 24.10.2009, 02:11

bir garip durum..Fikri olan?

Arkadaşlar hadise şu; Gece evdeki pcde (lap-top) yayını otoya alıp yattım..Sabah isyerindeki pcden yayını devraldım yaklaşık bir saat sonra allow olmadığı halde yayın değişti..bu nasıl iş dedim hemen geri geldim radyoya, baktım gene ben ama evdeki pc yayında:) Eve telefon ettim dediler evet müzik çalmaya başladı bu..Neyse kapattırdım evdeki pcyi ve işyerinden radyoyu tekrar açtım..Bu nasıl bişeydir bir fikri olan var mı?

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 24.10.2009, 02:19

hickimsee,
Arkadasim durum gercekten garip, yani hani olabilir evdeki standby modusundan normale dönerse belki
en son durumunu geri almistir yani yayini, o zaman olablir ama
take overin kesinlikle acik olmasi gerekiyo. Sen eminmisin acik olmadigindan ?

Baya garip bir durum :D

hickimsee

Stajyer

• Konuyu başlatan "hickimsee"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 24.10.2009, 04:26

Evet eminim açık değildi. İlk fırsatta tekrar deneyecem zaten:)

gulum64

Profesyonel

• "gulum64" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 14.11.2009, 17:04

ben soyle bir olay yasadim sizlede yaplasayim kiz kardesim gece saat 05 civarlarinda yayindaydi ve laptoptan yapiodu ve laptopun sarji bitti bizler uctuk belirli bir sure sonra baskasi aldi yayini kardesimde geri gelmedi yatti obur gun laptupu aldiginda direk yayini baskasindan gece nerde kaldiysa mixserde hangi sarkilar varsa ve sarki kaldigi yerden devam etti bizlerde cok sasirdik oda cok sasirdi ama simdi kapi acikmiydi bilememiom :9 bizde bole sorun yasamistik:)

Yakusuhlu

Stajyer

• "Yakusuhlu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 14.11.2009, 17:58

o birkac saniyelik yaniltma,
laptop sarzi bitmeden birkac dakika evel bilgisayari standbye modusuna alir ve tüm acik olan programlari hafizaya saklar.
tekrar actigimizda kapanan yerden devam eder, bazi kavyelerde sleep tusu bulunuyor, oda ayni laptopdaki gibi kapatmadan hafizaya saklar.

aslinda laptopu actiktan 1-2 dakika sonra flatcast kapanmaliydi, gördügü dinleyicilerde dünden kalma artiklar olmaliydi..