Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "mahmut28"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 28.10.2009, 15:10

flashcast

arkdaslar yetkın forumun sundugu bır sıte kullanıyorum sıteme radyoyu nasıl ekleyecegımı bılmıyorum bı de radyoyu kurunca bana onay maılı gelmıyor bunu nasıl hallederım

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 28.10.2009, 16:49

flatcast mailleri belki belki spam (junk) mail bölümüne gidiyordur, orayada bir bak.

eger flatcast hesabin onayliya (onayli olmayanlarda zaten yayin kurma bölümü yok) aslinda maillede gerekyok, flatcast kodlari hep ayni, tek sid numarasi farkli...

sid numarasini ve gerekirse boyutlarini degistiterek assagdaki kodu kullan
[code:1]
<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169" scrolling="no" frameborder="0">
</IFRAME>[/code:1]

• Konuyu başlatan "mahmut28"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 28.10.2009, 16:54

tm da kardes bunu yetkın forumda nereye yazcam ayrıca radyo yayını dınleyercek olanlara ben bu yayını ayrı lınkte dınletmek ıstıyorum ayrıyetten bı de radyo yayını dınelemk ısteyenler flashcast ta uye olmak zorundalar mı

4

Wednesday, 28.10.2009, 17:53

Alıntı sahibi ""mahmut28""

bunu yetkın forumda nereye yazcam

<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=XXXXX" scrolling="no" frameborder="0">
</IFRAME>

kırmıı ile işaretli yere kendi radyonuzun sid nosunu yazdıktdan sonra sitendeki indeks kodlarının olduğu yerde
<body>
</body> arasında herhangi biryere koyabilirsin

radyo yayını dınleyercek olanlara ben bu yayını ayrı lınkte dınletmekı

sorunuza burdaki linkde cevap bulabilirsiniz ---> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=33433#33433

ayrıyetten bı de radyo yayını dınelemk ısteyenler flashcast ta uye olmak zorundalar mı

evet dinleyebilirler fakat Guest veya Gast olarak görünürler ve kimin kim olduğunu tanımanız güç olur onun için en sağlıklısı flatcast dan üyelik almalarıdır

5

Thursday, 29.10.2009, 13:32

Sanırım admin ayarlarında yeni html sayfası oluştur diye bir seçenek olacak.

Ordan yeni bir html sayfas oluştur, isim ver.

Örn: radyo

Açmış olduğun o sayfayı düzenleme seçeneğine tıkladığında karşına html kodları gelecektir. Tüm kodları silip arkadaşların yukarda verdiği iframe kodunu yapıştır ve kaydet.

Radyonu verdiğin isim uzantısından dinleyebilirsin.

Örn: http://benimforumum.yetkinforum.com/radyo.html

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 30.10.2009, 18:32

sid numarasını nasıl öğrenecez peki kardeş

7

Friday, 30.10.2009, 20:31

mizgin-fm,

flatcast a login olduktan sonra radyoyu açmak için Start Stream yazan bölümün solunda XXXXXX ile belirttiğim 6 haneli rakam sizin radyonuzun sid nosudur

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 30.10.2009, 21:28

yardım

flatcast yayını neden alamıyorum mail ime gelmiyor gereksiz klasörlere de baktım ama gelmemiş

9

Friday, 30.10.2009, 21:47

mizgin-fm,

bazan geç gelebiliyor daha sonra tekrar bakınız

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 31.10.2009, 22:05

yok

baktım 10 günde geçti yine yok

11

Saturday, 31.10.2009, 22:14

mizgin-fm,