You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

mahmut28

Beginner

• "mahmut28" started this thread

Date of registration: Oct 28th 2009

• Send private message

1

Wednesday, October 28th 2009, 3:10pm

flashcast

arkdaslar yetkın forumun sundugu bır sıte kullanıyorum sıteme radyoyu nasıl ekleyecegımı bılmıyorum bı de radyoyu kurunca bana onay maılı gelmıyor bunu nasıl hallederım

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

2

Wednesday, October 28th 2009, 4:49pm

flatcast mailleri belki belki spam (junk) mail bölümüne gidiyordur, orayada bir bak.

eger flatcast hesabin onayliya (onayli olmayanlarda zaten yayin kurma bölümü yok) aslinda maillede gerekyok, flatcast kodlari hep ayni, tek sid numarasi farkli...

sid numarasini ve gerekirse boyutlarini degistiterek assagdaki kodu kullan
[code:1]
<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169" scrolling="no" frameborder="0">
</IFRAME>[/code:1]

mahmut28

Beginner

• "mahmut28" started this thread

Date of registration: Oct 28th 2009

• Send private message

3

Wednesday, October 28th 2009, 4:54pm

tm da kardes bunu yetkın forumda nereye yazcam ayrıca radyo yayını dınleyercek olanlara ben bu yayını ayrı lınkte dınletmek ıstıyorum ayrıyetten bı de radyo yayını dınelemk ısteyenler flashcast ta uye olmak zorundalar mı

4

Wednesday, October 28th 2009, 5:53pm

Quoted from ""mahmut28""

bunu yetkın forumda nereye yazcam

<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=XXXXX" scrolling="no" frameborder="0">
</IFRAME>

kırmıı ile işaretli yere kendi radyonuzun sid nosunu yazdıktdan sonra sitendeki indeks kodlarının olduğu yerde
<body>
</body> arasında herhangi biryere koyabilirsin

Quoted from ""mahmut28""

radyo yayını dınleyercek olanlara ben bu yayını ayrı lınkte dınletmekı

sorunuza burdaki linkde cevap bulabilirsiniz ---> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=33433#33433

Quoted from ""mahmut28""

ayrıyetten bı de radyo yayını dınelemk ısteyenler flashcast ta uye olmak zorundalar mı

evet dinleyebilirler fakat Guest veya Gast olarak görünürler ve kimin kim olduğunu tanımanız güç olur onun için en sağlıklısı flatcast dan üyelik almalarıdır

5

Thursday, October 29th 2009, 1:32pm

Sanırım admin ayarlarında yeni html sayfası oluştur diye bir seçenek olacak.

Ordan yeni bir html sayfas oluştur, isim ver.

Örn: radyo

Açmış olduğun o sayfayı düzenleme seçeneğine tıkladığında karşına html kodları gelecektir. Tüm kodları silip arkadaşların yukarda verdiği iframe kodunu yapıştır ve kaydet.

Radyonu verdiğin isim uzantısından dinleyebilirsin.

Örn: http://benimforumum.yetkinforum.com/radyo.html

mizgin-fm

Beginner

Date of registration: Oct 10th 2009

• Send private message

6

Friday, October 30th 2009, 6:32pm

sid numarasını nasıl öğrenecez peki kardeş

7

Friday, October 30th 2009, 8:31pm

mizgin-fm,

flatcast a login olduktan sonra radyoyu açmak için Start Stream yazan bölümün solunda XXXXXX ile belirttiğim 6 haneli rakam sizin radyonuzun sid nosudur

mizgin-fm

Beginner

• Send private message

8

Friday, October 30th 2009, 9:28pm

yardım

flatcast yayını neden alamıyorum mail ime gelmiyor gereksiz klasörlere de baktım ama gelmemiş

9

Friday, October 30th 2009, 9:47pm

mizgin-fm,

bazan geç gelebiliyor daha sonra tekrar bakınız

mizgin-fm

Beginner

• Send private message

10

Saturday, October 31st 2009, 10:05pm

yok

baktım 10 günde geçti yine yok