Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan ".~*~Kr@L~*~"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 30.10.2009, 17:21

SITENIZE SIIR MIKSERI

ARKADASLAR BU GORDUGUNUZ RESMIN ICINDE GUZEL BIR ŞİİR

<center><TABLE style="WIDTH:335px; HEIGHT:160px" borderColor=#a06020 width=220 background="" border=3> <tr> <tr> <td background="http://img341.imageshack.us/img341/1789/gg1092za.gif"> <b><font size="3" face="Arial" color="white"><center>BASLIK YAZIN</font></b><br><br> <marquee width="190" height="160" direction="up" scrolldelay="400"><b><font size="3" face="Arial" color="black"> <br>Su gibi akıp gitti yıllarım<br> Aşkı ararken bitti bütün yollarım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Hazırım kendimden geçmeye aşk isterse<br> Kelebek ömrü kadar kısa sürse<br> Dönemem artık senin olduğun şehre<br> Kanıyor mazim içinde öylece<br> Görmeden duymadan mümkün mü yaşamak<br> Ellerim dokunmadan<br> Aşk yalan mı, gerçek mi?<br> Sen söyle hayat<br></font></b><br><br></b><br></marquee></font> <br> <br> <center> </table>

KOD 2 TR BAYRAKLI CERCEVE

<center><TABLE style="WIDTH:380px; HEIGHT:160px" borderColor=#ff0020 width=220 background="" border=3> <tr> <tr> <td background="http://img228.imageshack.us/img228/7374/animation1zh5.gif"> <b><font size="3" face="Arial" color="white"><center>BASLIK YAZIN</font></b><br><br> <marquee width="190" height="160" direction="up" scrolldelay="400"><b><font size="3" face="Arial" color="black"> <br>Su gibi akıp gitti yıllarım<br> Aşkı ararken bitti bütün yollarım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Bomboş kaldı zamanla avuçlarım<br> Ben hep bekledim hiç giden olmadım<br> Hazırım kendimden geçmeye aşk isterse<br> Kelebek ömrü kadar kısa sürse<br> Dönemem artık senin olduğun şehre<br> Kanıyor mazim içinde öylece<br> Görmeden duymadan mümkün mü yaşamak<br> Ellerim dokunmadan<br> Aşk yalan mı, gerçek mi?<br> Sen söyle hayat<br></font></b><br><br></b><br></marquee></font> <br> <br> <center> </table>

yakam--fm

Stajyer

• "yakam--fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 31.10.2009, 18:13

emegine saglik kardesim edit link ---> Beratcan

3

Saturday, 31.10.2009, 18:21

yakam--fm,

ilan verebilmek için bu başlığı okumalsınız

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13368