Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

WESKEW

Stajyer

• Özel mesaj gönder

241

Tuesday, 20.10.2009, 21:21

slm,ben de dj sıfresını degısmek ıstedım ama tarıf ettıgını yolu ızledım BROADCASTER'S AREA>>> CHANGE STREAMS'DATA YAZISINI BULAMADIM
BENIM SAYFADA ÖYLE BIR YAZI YOK:((
XP KULLANIYORUM.IANANIN ÇOK KEZ BAKTIMM.BASKA YOLU YOKMU BU SIFREYI DEGISMENIN LTFN YARDIM CI OLUNUZ.SIMDIDEN TSK EDERIM SAOLUN

WESKEW

Stajyer

• Özel mesaj gönder

242

Tuesday, 20.10.2009, 21:22

BROADCASTER' AREA VAR ONDAN SONRAKI ADIM DAOLMASI GEREKEN(CHANGE STREAMS DATA YAZISI YOKK.

243

Tuesday, 20.10.2009, 21:28

WESKEW,

BROADCASTER' AREA
ya tıkladıktan sonra sayfanın alt orta bölümünde radyoyu açmak için start stream dediğinizin üst satırında

buyur resme bak nerde olduğunu görebilirsiniz sarı işaretli olan

WESKEW

Stajyer

• Özel mesaj gönder

244

Tuesday, 20.10.2009, 21:53

SLMBENIM SORUNUM DA YANI.CHANGE STREAMS YOK.AMA BENIM RADYO ADRESIM DEGISTI.ILK ADRESIM.www.radyoses.tr.cc idi.ŞİMDİ İSE.http://radyosess.azbuz.com oldu.ben dj sıfresını degısmek ıstıyorum ama yukarda da belırttıgım gıbı CHANGE STREAMS DATA ÇIKMIYOR.YARDIM CI OLURMUSUNUZ VEYA BIR YOL GÖSTERINIZ LTFN .SİMDİDEN TSK EDEERIM .KOLAY GELSIN.

245

Tuesday, 20.10.2009, 22:16

WESKEW,

yeni bir radyo açtığınızda radyonuzun aktiv olabilmesi için mailinize gelen onay maline tıklayıp aktiv etmelisiniz
aktiv ettiyseniz bu verdiğim sayfa çıkması lazım

daha sonra resimdeki anlatıma bakınız

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

246

Wednesday, 3.02.2010, 20:08

emeklerinize saglik harika anlatmissiniz yapilamamasi imkansiz

nadanada

Stajyer

• Özel mesaj gönder

247

Friday, 9.04.2010, 16:59

slm bana yardim edermisiniz ben radyonun ismini ve sifresini degistirmek istiyorum acaba nasil degistirebilirim tsk ederim simdiden kola gelsin

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

248

Friday, 9.04.2010, 17:24

slm bana yardim edermisiniz ben radyonun ismini ve sifresini degistirmek istiyorum acaba nasil degistirebilirim tsk ederim simdiden kola gelsin

`radyonun ismini degisemezsiniz, sifresini ise konu baslindaki ilk mesajda bulabilirdiniz.

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

249

Friday, 9.04.2010, 17:33

radyo nickini degistiremezsin, yeni radyo kurmalisin

nadanada

Stajyer

• Özel mesaj gönder

250

Friday, 9.04.2010, 19:05

slm tekrardan cokkkkkk tsk ederim yardiminiz icin yaptik bide rica etsem radyoya dj lerin ismini nasil yazariz onuda tarif ederseniz cok seviniriz sagolasinizzzzzz

• Özel mesaj gönder

251

Friday, 9.04.2010, 20:09

nadanada

DJ YAZISI ISTEYEN HER ARKADASA HAREKETLI DJ ISIMLERI

bu baslikdan dj ismi icin istek yapabilirsiniz,

radyo sayfasina eklemek icin ise, Designer Tool a tiklayin ve radyo sayfanizin bos bir alanina sag tiklayip Insert>>>Text secip istediginiz yaziyi yazabilirsiniz.
ve ya eger hazir gif olarak dj ismi eklemek istiyorsaniz yine ayni sekilde bos bir yere sag tiklayin Insert>>>Picture secenegi ile yapabilirsiniz..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "****ONUR*****" (9.04.2010, 20:53)

• "deliyar_58" bir kadın

• Özel mesaj gönder

252

Tuesday, 15.06.2010, 11:49

Merhaba arkadaşlar öncelikle emeklerinize sağlık çok güzel bir paylaşım sitesi.
benim sorunumda ;
aynen dediğiniz yöntemlerle radyo ekranını genişletiyorum bende ekran istediğim gibi oluyor.
Ama dinleyicilerde aynı eski boyutta kalıyor temalar yarım çıkıyor
ne yapmam gerekiyor :(

253

Tuesday, 15.06.2010, 12:08

flatcast dan yaptığın boyutları aynısını radyonu kurduğun sitedende İFRAME deki boyutlarıda aynı yapmalısın ozaman dinleyicilerde senin ayarladığın boyutlarda görebilirler

• "deliyar_58" bir kadın

• Özel mesaj gönder

254

Tuesday, 15.06.2010, 12:19

birazda ayrıntılı anlatsanız çok şey istemiş olur muyum ??
:(:( anlayamadım

255

Tuesday, 15.06.2010, 12:37

faltcast radyosunu kurduğunuz site yani dinleyicilere veridiğiniz sitenizin adresindeki

ayarlar bölümüne girdiğinizde
altakigibi bir kod görceksiniz kırmızı ile işaretlediğim yerleri flatcastdan kaç yaptıysanız sitenizdekinide aynı boyutlarda yapmalsınız

<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=SİZİN SİD NONUZ"> </IFRAME>

256

Sunday, 31.10.2010, 19:22

Tskler

EMEGİNİZE SAGLIK SONUNDA BU BILGI SAYESINDE DEISTIM...TSKLER

• "masal masallardiyari" bir kadın

• Özel mesaj gönder

257

Tuesday, 24.05.2011, 21:35

:çakçak: :1alkis: SUPERRRRRRRRRRRRRRR YAPTIM OLEYYYYYYY COK AMA COK COK COK TSKRLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :thumbsup:

• Özel mesaj gönder

258

Sunday, 29.05.2011, 00:05

slm... bizim radyomuza kendini bilmez biri dadandı, insanlari rahatsiz ediyor,
bi de girisi de belli degil yani diger dinleyicilerin hangi ülke/şehirden girdiklerini görebiliyoruz ama bunun giriş yerini göremiyoruz...
radyonun ghost girisini kapat bölümünden engelleyeceğiz ama radyoyu kuran kişi radyonun şifrelerini unutmuş,
radyoyu kuranin mail adresini de giriyoruz ama kabul etmiyor.Yani radyo ayarlarina da giremiyoruz...
Bu kişi insanları huzursuz ediyor engelleyemyoruz bir türlü.. Yardımcı olurmusunuz ne yapmamız gerekiyor

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (29.05.2011, 00:31)

• Özel mesaj gönder

259

Sunday, 29.05.2011, 00:31

radyo şifresi

slm

Bizim radyomuza kendini bilmezin biri geliyor insanları rahatsız ediyor.. Diger dinleyicilerin nerden girdiklerini görebiliyoruz ama bunun girişini göremiyoruz... Radyo ayarlarinda ghost girişleri engelle sekmesi varmış ama radyoyu kuran kişi radyonun şifrelerini ve hangi mail adresiyle açtığını unutmuş... Yani radyo ayarlarına da giremiyoruz.Ne yapacağımızı şaşırdık yardımcı olurmusunuz.. Tşr

• Özel mesaj gönder

260

Sunday, 29.05.2011, 00:36

radyo ayari ile site ayarini karistiriyor olmalisiniz, radyoda gelenleri engelleyemezsiniz,
sadece sitede engelleme yapilir
eger login icin maile giremiyorsa guvenlik sorusunu tanimlamali ve yeni sifre almali
radyoda sizi huzursuz eden kisiyide cizin ve yeni gelenleride kim olduklarindan emin olmadan acmayin