Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

burcuu

Acemi

• Özel mesaj gönder

261

Wednesday, 2.05.2012, 14:37

flatcast radyo mail gizlemek.

slmm sizden bir yardım rc edicem mail adresini gizlemek istiyorum bide radyoya gelenlerin ıp adresini görmek istiyorum nasıl yapabilirim simdiden cok tskür ederim

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

262

Wednesday, 2.05.2012, 17:10

Önce flatcastta nikinizle giris yapiniz sonra nikin hemen altndaki Modify user record tiklayin
devaminda alttaki yere geleceksiniz(resimde gösterildigi gibi)
Show my Email address to other Flatcast users isaretli oldugunu göreceksiniz, isareti kaldirip devaminda kayit ettiginizde flatcastta e mail adresiniz gizlenmis olacaktir.

ip numaralarini gormek icin asagidadi linke göz atabilirsin.
Blogcu siteme sehir gösteren kod

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "))ONUR((" (2.05.2012, 17:22)

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

263

Friday, 11.05.2012, 10:15

yanlis adre

selam arkadaslar bi arkadasimizin radyosu blogcu benden rica etti bunu baska siteye tasimaya benden tr..gg yaptim yanliz bi sorun var ...flascat ana girisine kabul etmiyo nick ve sifreyi msn sine baktim orada bile bir bilgi iyok flatdan gelen bi mesaj yok .....blogcuya giriyom ayni sifrelerle ama flatta giremiyom ..bi akil verebilirmisiniz .nerde yanlis var....buyurun adre bu..http://vatan-75fm.tr.gg bunun sifrelerini nasil geri alabilirim falt ana sifreleri

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

264

Friday, 11.05.2012, 10:23

.blogcuya giriyom ayni sifrelerle ama flatta giremiyom

Flatcast'ta ayni sifreleri kullandigina eminmisiniz?

Eger sifreyi bilemiyorsaniz, hangi email adresiyle kayit olduysa, o email adresine yeni bir sifre getirtebilirsiniz.
Burasini tiklayin : Sifremi unuttum
Email veya nick'ini yazip sagdaki ok isaretini tiklayin, email adresine sifreniz gönderilir, tabii nickini kaydederken dogru email adresini yazdiysa arkadasiniz.

Verdiginiz adresteki sid bulunamiyor diyor ayrica. Yani o sid ile olan üyelik, Flatcast'ta silinmis olabilir.
Yeni bir radyo kurup, tr.gg olan siteye yerlestirmenizi tavsiye ediyorum.

265

Wednesday, 29.08.2012, 20:19

EskideN Ne Cok CaLaRdım Şu FlaTda RadYo Şımdı Programı KaYbetdım ELıme Gecdigi Gün YanLızLaRı DaGıTcam :D

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

266

Wednesday, 29.08.2012, 20:32

EskideN Ne Cok CaLaRdım Şu FlaTda RadYo Şımdı Programı KaYbetdım ELıme Gecdigi Gün YanLızLaRı DaGıTcam :D

Kardeş birilerinin şifresini tahmin ederek senin tabirinle çalıyorsan, bu dediğin gibi düpedüz hırsızlıktır. Toplumumuzda ve dinimizde ise karşılığının ne olduğunu sende dahil herkes biliyor. Marifetmiş gibi burada hırsızlıkla övünmek yakışıksız kalmadı mı? Pes artık :iihh:

267

Wednesday, 29.08.2012, 20:44

Oguz Sen BiLemesin NeLeR DöndüGüNü Onun için Edit... Abim .. Program VaRsa Yaz Yoksa Hic Ugraşma DeRim...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (29.08.2012, 20:53)

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

268

Wednesday, 29.08.2012, 20:45

Sen giderken ben o yollardan geliyordum koçum, rahat ol her yolu biliriz biz. Adabımızdandır her halta bulaşmamamız.
Bence ben biraz Edit... değilde, sen biraz Edit...!

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (29.08.2012, 20:54)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

269

Wednesday, 29.08.2012, 20:49

DadasKadir,

İstekleriniz biraz kurallar çerçevesinde olursa seviniriz...ayrıca AGK yı da arada okuyun bence...yararı olacaktır.
AllaTurkaa Genel Kurallar AGK ( Lütfen Okuyun )

konuşma uslubumuza da dikkat edersek seviniriz..sonra aman benim msj ım neden silindi demeyin...
zati demek isterseniz onun içinde AGK ya bakmakta yarar vardır...

baydan

Acemi

• Özel mesaj gönder

270

Saturday, 13.10.2012, 14:20

selam

selam sitemde bir sorun var bazilari gelip küfür sölüyor.. o nicki banladinmi bir daha geliyor onu nasil banlayipta bir daha o ip adresinden girmemesini saglarim yardimci olursaniz sevinirim...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

271

Saturday, 13.10.2012, 14:52

Aslm,
Gelen nick rahatsız ediyorsa banlayın ve guestleri kapalı tutun...
F5.3 de All Guest Blocked diye bir madde var..onu işaretli tutarsanız içerdeki arkadaşlar gelen nick leri çizikken göremezler...
malesef Flatcast de ip banlama diye bir yöntem yok çünkü..

burdan bakabilirsiniz f5.3 deki özelliklere -->> Flatcast F5.3 (RC 1)

• "*beyazgül*-" bir kadın

• Özel mesaj gönder

272

Thursday, 1.11.2012, 11:46

selamu aleykum gönlü güzel kardeşlerim uzun zamandır sanaldan uzaklaşmıştım islami radyom var baya girmediğimden dolayı şifremi unutum sid ve ana radyo bilgişi elimde ordan açıyom radyomu ama bir dj yayın almak isterse veremiyom şifrem yok bu konuda yardımlarınızı arz ediyorum .selam duayla kalın buraya yazmak zorunda kaldım özür:(((

273

Thursday, 1.11.2012, 15:07

selamu aleykum gönlü güzel kardeşlerim uzun zamandır sanaldan uzaklaşmıştım islami radyom var baya girmediğimden dolayı şifremi unutum sid ve ana radyo bilgişi elimde ordan açıyom radyomu ama bir dj yayın almak isterse veremiyom şifrem yok bu konuda yardımlarınızı arz ediyorum .selam duayla kalın buraya yazmak zorunda kaldım özür:(((

Selam Sevgili Beyazgül...
Radyo ana bilgileri elinizde olduktan sonra sorun yoktur...
altaki vermis oldugum linkleri takip edin umarim yardimci olur...

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

ByCesur

Orta Düzey

• "ByCesur" bir erkek

• Özel mesaj gönder

274

Monday, 17.12.2012, 17:25

CSR

Çok İşime Yaradi Emeginize Saglik... Radyom'u Bütültmek Istiyordum Ve Yaptim Tskler Tekrardan :1alkis:

• "Alperennn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

275

Monday, 21.01.2013, 17:25

Üstadım ben sıkıntımı atamadım, dj kendi kullanıcı ismiyle flatcast'a giriyor yayın için vermiş olduğum dj şifresini giriyor ancak yayın yapan benim ismim çıkıyor ne yapmam lazım..

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

276

Monday, 21.01.2013, 19:12

Alperennn,
radyoyu hangi isimle kurduysanız yayını kim alırsa alsın o isim yazar...
alperennn diye üyelik alıp radyo kurdunuz diyelim...
yayını bende alsam sizde alsanız yayın yaptığınız sayfada alperennn yazar en üstte ve o esnada yayın yapan dj o isimle yayın yapar...

• "Alperennn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

277

Monday, 21.01.2013, 22:35

Alperennn,
radyoyu hangi isimle kurduysanız yayını kim alırsa alsın o isim yazar...
alperennn diye üyelik alıp radyo kurdunuz diyelim...
yayını bende alsam sizde alsanız yayın yaptığınız sayfada alperennn yazar en üstte ve o esnada yayın yapan dj o isimle yayın yapar...

Melye hanım matığı çözdüm kusura bakmayın yaşlılığımıza verin konuyu tam manası ile incelesek cevabı içerisindeydi ama işte yaşlılık, çözdüm diye yazmaya geldim cevap vermişsiniz ilginize teşekkürler iyi ki varsınız..

• "RADYOSARAY.COM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

278

Tuesday, 23.04.2013, 17:25

Radyomu Ismini Eklemek Istiyorum

Flatcastta yayin yapiyorum ve 1yil olacak yayin yaptiğim daha alan radyom ismi eklenmedi

bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (23.04.2013, 17:32) düzenleme sebepleri: ...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

279

Tuesday, 23.04.2013, 17:33

radyosaray,
biz her yazdığınızda yardımcı olmaya çalışıyoruz ama siz yazdıklarımızı görmüyormusunuz?
lütfen yazdığınız msj lara verilen cevapları profilinizden takip edin...
Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

bu başlık radyo ismini ekleme başlığı değil...daha öncede yazdıklarınız olması gereken yere alındı ama tekrar aynı yere yazıyorsunuz ısrarla...
lütfen üstte verdiğim link i ve cevapları takip ediniz ;)

• "adestim05" bir erkek

• Özel mesaj gönder

280

Monday, 10.02.2014, 16:48

Yardım Lütfen

Selam Arkadaslar, benim sorunum küçük ama acemi olduğum için yardıma ihtiyacım var. Radyomun ana resmini değiştirmek istiyorum. Tema değiştirmeden bahsetmiyorum. Radyonun kendi resmini değiştirme konusunda yardımcı olur musunuz?