Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

hamzot

Acemi

• Özel mesaj gönder

61

Friday, 13.06.2008, 22:38

admin tşk çok saol önemli bir iş yapmmıssın eyvallahhh

• Özel mesaj gönder

62

Sunday, 22.06.2008, 18:24

F5 i nasıl kaldıracağız ?

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

63

Sunday, 22.06.2008, 20:38

Alıntı sahibi ""besiktas42""

F5 i nasıl kaldıracağız ?

aynen F5e nasil gectiysen o sekilde diger sürümlere geri dönebilirsin

• Özel mesaj gönder

64

Thursday, 24.07.2008, 19:58

yardımlarınız için tşklr. banada yardımcı olursanız sevinirim
radyoya nasıl test odası yapabilirim
şimdiden teşekkür ederim

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

65

Thursday, 24.07.2008, 20:21

makinist58, radyo ana sifresi ile giris yaptikdan sonra Broadcaster Area bolumune tikla admin ayarlari icin,
daha sonra radyo bilgilerinin hemen altinda, Creat New Stream secenegini sec, ve yeni bastan bir radyo kur, boyle yapiyorsun cunki radyonla ayni nickde ama farkli sid adresiyle olacak bu, daha sonra actigin yedek radyon diger radyo bilgilerinin altinda gorunur ve sana maille gelen <IFRAME> </IFRAME> kodlarini sitendeki Test yayini bolumune ekleyeceksin

kaptan75

Stajyer

• Özel mesaj gönder

66

Monday, 28.07.2008, 19:10

slm radyonun sid nonu nasıl degiştirebilirim anlatırsanız sevinirim tşk...

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

67

Monday, 28.07.2008, 19:15

kaptan75, sid numarasini neden degistirmek istiyorsun once onu acikla bizde ona gore yardim edelim, ve sid numarasi degismez, yeni radyo acarsan degisir, eger djleriden dolayi degistirmek istiyorsan sadece yayin sifresini degistirmen yeterli

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

68

Tuesday, 29.07.2008, 09:23

AllaTurkaa, YARDIM ICIN TSKLER

yezne

Stajyer

• Özel mesaj gönder

69

Sunday, 3.08.2008, 04:06

tskr kardes emegine saglık

fagar

Acemi

• Özel mesaj gönder

70

Monday, 11.08.2008, 00:56

benim sorunumu kimse dillendirmemiş

arkadaşlar şimdi benim sid no sürekli değişiyor. kendiliğinden oluyor demiyeyim ama ben yapmıyorum. üstelik sid değiştiği halde radyo ismi hep aynı kalıyor. nasıl mı oluyor. bizim bazı acemi dj arkadaslarımız var. radyonun ana şifresini veriyoruz. onlarda giriyorlar sonra bakıyorum mail adresime mesaj geliyor. tebrikler başarılı kayıt oldunuz falan diyo, tabi ingilizce. ama anlamadığım sey sid değişiyor o sidle giriş yaptığımızda eski ismimiz çıkıyor. bu mumkun mu? mumkunse nasıl eski sid no muzu alabiliriz. mesela 10 bin giriş vardı, sıfır oldu. bir de sürekli sitede hatml kodunu değiştirmekten bıktım. bir çözümü olan var mı? umarım sorunu yeterince acıklamışımdır. selam ile, teşekkürler şimdiden.

cantanem.gonul

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

71

Monday, 11.08.2008, 01:17

ESKİ SİDİNİ ALLAMASİN CÜNKÜ DJLERIN FM DELETE YAPUYOR SIZ BASDAN ONAYLUYORSUNUZ HER DELETE YAPIP BASDAN ONAYLADINIZDAN SID NONUZ DEGISIRR BENCE SIZE TAVSIYE TAM ÖGRENMEDEN ADMIN GIRISI SIFRELRINI VERMEYIN DJ SIFRELRINI VERIN;)

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

72

Monday, 11.08.2008, 01:19

fagar, o zaman radyonun ana sifreleri dj ye vermek yerine stream sayisini ve.. sifresini verin ordan girsinler yayina daha kolaydir... bu hemde html koduna degismene luzum yok bir dj girisi koyarsin allaturka ana.. portalda var ordan linki alirsin sonrada onuda sitene yerlestirirsin dj girisi diye öyle yayin alir dj ler

fagar

Acemi

• Özel mesaj gönder

73

Monday, 11.08.2008, 01:33

teşekkurler. aslında boyle bişi oldugunu tahmin ediyordum. dj girişi de var
ama onlar giremiyorlar.
hallederiz. teşekkürler. demek onlar siliyor, ben tekrar onaylıyorum. biraz ilginç ama olabilir. silinen bir şey içi kayıt olmak gerek tekrar, ama bana direk kayıt olduguma dair mesaj geliyor. yine de teşekkurler...

cantanem.gonul

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

74

Monday, 11.08.2008, 01:42

admin girisnde ne yaparsan mesaji gelir sana bildiri veriyo degisiklik olduna dairr neden alamuyorlar dj girisinden almalari lazim sorun olmamasi lazim aslnda sayet denesinler alamasalar yardimci oluruz;)

fagar

Acemi

• Özel mesaj gönder

75

Monday, 11.08.2008, 03:22

saol. biliyorum ya radyo işlerini. tamamen onların beceriksizliği. kayıtlı isim almadıklarından dj girişi yapamıyorlar. o yuzden de ordan giriyorlar. kurcalamyın diyoz da bilmeden delete stream yapmışlar anlaşılan. hallettik zaten. isim aldım, şimdi dj girişi yapıyorlar. bu dediklerim bir kac gun once olmuştu. teşekkürler yine. de..

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

76

Monday, 11.08.2008, 03:38

Alıntı sahibi ""fagar""

saol. biliyorum ya radyo işlerini. tamamen onların beceriksizliği. kayıtlı isim almadıklarından dj girişi yapamıyorlar. o yuzden de ordan giriyorlar. kurcalamyın diyoz da bilmeden delete stream yapmışlar anlaşılan. hallettik zaten. isim aldım, şimdi dj girişi yapıyorlar. bu dediklerim bir kac gun once olmuştu. teşekkürler yine. de..

kendi kayitli nickleriylede senin radyonun yayinini alabilirler, radyo nickinin sifresini verme...

fagar

Acemi

• Özel mesaj gönder

77

Monday, 11.08.2008, 10:35

:harika: biliyorum. teşekkürler cadı - kız

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

78

Monday, 11.08.2008, 11:47

fagar, kendilerine bir nick kaydedemeyecek kiSilere neden admin SifreSini veriyoSun anlamadim ??

madem becerikSiz dj'lik naSil yapiyo? Dj'lerin kullanabilecegi bi üyelik yap madem, dj'lik giriSinden radyo iSmiyle degil dj iSmiyle girSinler, bilmem anlatabildimmi ;)

79

Monday, 11.08.2008, 11:52

Alıntı sahibi ""fagar""

Eğer ciddi sorun yaşıyorsanız burdaki anlatılan gibi küçük biir html sayfa oluşturarak otomatik yayın aldırabilirsin.

Link >> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=12244

Ama sadece dj lere göndermen gerekli bu html sayfasını yoksa tıklayan alır.

Örnek bir tane tıklaman yeterli >>> http://www.5mevsim.org/dene.htm

• Özel mesaj gönder

80

Thursday, 14.08.2008, 18:00

arkdaslar 1 kez öğrebinnce yapiyorsun ben 1 kezde yaptım bilgi için tskler