Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

121

Monday, 12.01.2009, 13:43

Alıntı sahibi ""saika""

Alıntı sahibi ""SuSquN_4RTiST""

bende VERSION SECENEKLERI gozukmuyor hic biri neden yardimci oLursaniz cok sevinirim :sucsuz:

görünmüyorsa yok demektir, cünkü artik sadece F5 var.

F5 oLsa tamam derim ama hic biri yoq hic biri gozuqmuyor yukarda detaylariyla yazdim ama bisey yapmam gerekyiormu?

isDiyOsan adres verim geLiop sizde bi baqin ya benim pc de sorun var yada hic gozuqmuyor

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

122

Monday, 12.01.2009, 13:51

SuSquN_4RTiST,

sadece F5 olunca bir version secmeninde mantigi kalmiyor.
bu yüzden anlatimdaki o bölüm gecersiz artik, belki site yöneticileri anlatimlari (resimleri) güncellerler..

sen bir sembol secerek (o sembollerin pek önemi yok, hangisi hosuna gidiyorsa onu isaretle sec) devam et.

• Özel mesaj gönder

123

Monday, 12.01.2009, 14:08

Alıntı sahibi ""saika""

SuSquN_4RTiST,

sadece F5 olunca bir version secmeninde mantigi kalmiyor.
bu yüzden anlatimdaki o bölüm gecersiz artik, belki site yöneticileri anlatimlari (resimleri) güncellerler..

sen bir sembol secerek (o sembollerin pek önemi yok, hangisi hosuna gidiyorsa onu isaretle sec) devam et.

F5 seciLi degiL bende bende onu secmek isdiyorum ama bende secenekler gostermiyor eskiden 4.15 vardi yani acinca direk onu secmisdim simdi ise F5 yapmak isdiyorum ama seceneklerin hic biri gozukmuyor gostermiyor daha dogrusu

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

124

Monday, 12.01.2009, 14:11

SuSquN_4RTiST,

galiba sorun bende, (anlatma özürlüyüm).
birsey secmene gerek yok, otamatik olarak F5 yapiyor.
tek sart, degisimde yayinin kapali olmali!

• Özel mesaj gönder

125

Monday, 12.01.2009, 14:16

galiba bende anlatma özürlüyüm bende diyorumki bende F5 degiL ama onu yapmaq istedim secenek gozuqmedi yani otomatik F5 yapiyor diyon nerde ?

tek sart, degisimde yayinin kapali olmali! <<< ANLAMADIM BUNU:)

126

Monday, 12.01.2009, 14:23

SuSquN_4RTiST,

hangi versiyonla yayın yaptığını göremiyorsan o ayar işlemini radyon kapalıyken yapmalısın

eğer radyon açıksa ve f5 versiyonuyla yayın yapıyosan o seçenek ister istemez görünmez
+ f5 seçeneğine geçtikten sonra 4.16 yada geri dönme işlemi zaten olmuyor

ozaman şu olmuş oluyor radyonuz açıkken f5 seçeneğini göremiyorsanız demekki şuanki yaptığınız yayın f5 kurulu yapılan yayın

görmek isterseniz kapatın radyonuzu Change streams´s data bölümünden ilerledikçe görebilirsiniz versiyonunuzu

• Özel mesaj gönder

127

Monday, 12.01.2009, 14:27

Alıntı sahibi ""beratcan""

SuSquN_4RTiST,

hangi versiyonla yayın yaptığını göremiyorsan o ayar işlemini radyon kapalıyken yapmalısın

eğer radyon açıksa ve f5 versiyonuyla yayın yapıyosan o seçenek ister istemez görünmez
+ f5 seçeneğine geçtikten sonra 4.16 yada geri dönme işlemi zaten olmuyor

ozaman şu olmuş oluyor radyonuz açıkken f5 seçeneğini göremiyorsanız demekki şuanki yaptığınız yayın f5 kurulu yapılan yayın

görmek isterseniz kapatın radyonuzu Change streams´s data bölümünden ilerledikçe görebilirsiniz versiyonunuzu

hay kardesim yuregine sagLik baq bunu deseydiniz onceden bu kadar yazismazdik seceneklerin gorunmemesinin nedeni radyounun acik oLmasi radyo kapaLi oLsayDi gozukecekdi bunu basdan deseydiniz ya sagol kardesim gene tsk ederim sizide yordum ama kusura bakmayin :up:

elifnaz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

128

Wednesday, 21.01.2009, 15:50

Alıntı sahibi ""i-rem""

elmas, yayin sifresini (dj'lere verilen sifreyi) yukarda adminin belirttigi gibi admin panelinden girip, radyo ayarlarina gireceksin, resimde belirten kod'u girdikten sonra acilan
ikinci sayfa bu -->

yayinsifresi yazan yere yeni sifreyi gireceksin sonrasini ok'leyip next tiklayacaksin...ve dj'lere yeni yayin sifresini verebileceksin...

arkadasim cok tsk ederim arıyordum buldum sonunda ellerin dert görmesin

BARON_

Acemi

• Özel mesaj gönder

129

Tuesday, 27.01.2009, 01:08

gercekten cok guzel bır bılgı vermıssın admın kardesım emeğe saygı dıyorum tesekur edıyorum senın sayende bende radyo boyutumu deyıstım cok tesekurler allaha emanet olun kardesler...

• Özel mesaj gönder

130

Saturday, 28.02.2009, 11:53

Yonca, selam yonca bana yardim edebilirmisin radyo hakkinda lutfennnnnnnnn

131

Saturday, 28.02.2009, 14:04

gamzelim150,

negibi bir yardım pardon ? yardımın adı olur ama

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

132

Tuesday, 3.03.2009, 09:02

merhaba arkadaşlar
ben ne yazıkki radyomun şifresini ana şifresini unutum sid alan ve o sayfa değişimi ayarları yapolan en öenmliside e mailimi yazmama rağmen oray şifre gelmiyor nasıl sorunu çözücem sid nosunu biliyorum ama e mail adresim i yazmama rağmen olmuyor

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

133

Tuesday, 3.03.2009, 10:07

.Kaptan34,

http://www.flatcast.com/de/ForgotPassword.aspx

verdigim linke tikla ve acilan sayfada kullanici adini veya e-mail adresini yaz
kullanici adini yazman daha iyi olur,e-mail adresini eksik yada yanlis vermis olabilirsin,dogru e-mail verdiginden emin olmalisin.
kullanici adini yazdiginda e-mail adresine yeni sifrenin gelmesi lazim,
ben az önce denedim ve geldi kendi sifrelerim..
eger e-mail adresini ilk basta yanlis verdiysen o zaman yeni bi radyo acman gerekir.

• Özel mesaj gönder

134

Tuesday, 3.03.2009, 15:38

slm arkadaslar hayırlı günler ben radyo kurmak istiyom ama bi türlü sid nosu gelmiyo onu nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz tsk ederim

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

135

Tuesday, 3.03.2009, 15:45

asi genc,

Sid numarasi iframe koduyla birlikte ,flatcasta kayit olurken verdigin e-mail adresine gelecektir.
bazen spam veya junkmail kutusunada gidiyor, orayada bir bak!

divane

Stajyer

• Özel mesaj gönder

136

Wednesday, 4.03.2009, 11:09

Arkadaşım,ben radyomun şifresini değiştirmek istiyorum.ama panodaki bayraklı sayfaya giremiyorum.Bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

divane

Stajyer

• Özel mesaj gönder

137

Wednesday, 4.03.2009, 11:16

Arkadaşım,ben radyomun şifresini değişmek istiyorum,ama bayraklı sayfaya gelemiyorum.Bu konuda yardımcı olrsanız sevinirim.Şimdiden tşk ler.

Kararlıyım

Orta Düzey

• "Kararlıyım" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

138

Wednesday, 4.03.2009, 13:12

divane,

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=147496#147496

• Özel mesaj gönder

139

Thursday, 5.03.2009, 21:30

SLM BEN RADYOMUN SİD NOSUNU DEGİSMEK İSTİYOM AMA BURDAKİ RESİMLİ İZLİYOM AYNISINI YAPIYOM TÜRK BAYRAGINI İSARETLEDİKTEN SONRA RADYO LİNG SAYFASI GELİYO ONUDA YAZIYOM REGİSTER DİYO VE CLOSE WİNDOWS DİYO BİTİYO DEVAM ETMİYO ORDAKİ SAYFALAR GİBİ NEDEN ACABA NERDE HATA YAPİYORUM

Kararlıyım

Orta Düzey

• "Kararlıyım" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

140

Thursday, 5.03.2009, 21:41

kayseripower,

oluşturmuş olduğun radyo sid nosunu değiştiremessin sadece o bölümde yeni bir radyo açabilirsin ve yeni açtığın radyo için flatcast senin mailine yeni bir sid nosu gönderir o linki aktif ettiğin zaman yeni bir sid no ve ikinci bir radyon olmuş olur

ordaki sid nosunu radyo yaptığın indekse hangisini koyar ve o sid nosu ile yayını alırsan onunla dinletebilirsin ancak